• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nejoblíbenější jídelko naších batolat (12-24m.)

20. června 2014 
my "zozerieme" doslova vsetko, co nestihne utiect :slight_smile: aj vyprazane klince :slight_smile:
24. bře 2014 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u nas number 1. su cestoviny s cottage syrom alebo tvarohom, to by maly mohol jest aj 3x za den. Ale lubi aj polievocky, hlavne vyvary.
1. dub 2014 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
polievka zo zajacika, cuketka, mrkva, zemiacik, cestovina, mame len 10mesiacov :wink:
presnidavka s marina keksami, kase, jogurt a palacinky s dzemom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás je najjj jedlo banán,jablko-ideálne kombinácia strúhané jablko a banán alebo len tak chrumať v kočíku celé jablčko.Ale chutí mu aj losos a mäsko so zeleninou
1. dub 2014 ve 20:11  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já bych spíš potřebovala radu, co v zoufalé situaci podávat při nemléčné, nenadýmavé, nedráždivé dietě? Malá má průjem. Maminky, jak vám závidím, náš velký jedlík nyní za celý den sní jen 1/4banánu a hrozí opět kapačky. :frowning2: :frowning2: Nechce mi nic jíst.
1. dub 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ebsian ani ryzovu polievocku, alebo osladeny ryzovy odvar, ten by mohla spapat, to je chutne, mne to mali spapali, ten ryzovy odvar by ju zasytil, aj by prestala hnackovat, aspon by to stiahlo stolicu, drzim palce :frowning2:
2. dub 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárce chutná nejvíc dýňový krém, ryby, těstoviny, rýže, rajčata, řapíkatý celer, maliny, meloun a banány.
20. čer 2014 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek