Syn v 11 měsících neleze, neplazí se, nesedá si

lukapete
3. črc 2017

Ahoj, mám 11 měsíců starého syna a ještě neumí lézt, plazit se. Umí se jen přetáčet na bříško a zpět, couvat, pivotovat. Jsme objednání na rehabilitaci...je zde někdo se stejným problémem?

lasicek
3. črc 2017

Doporučuji kvalitní fyzio třeba s Bobath konceptem, žádnou drasťárnu jako je Vojtova metoda. Vše se naučí, jen to bude déle trvat.

ivet1987
3. črc 2017

Ja bych zatím moc nestresovala.náš začal lozit a chodit ve 14 měsících zároveň, otáčet se začal v 8 měsících z břicha na záda, v 5 uměl sice ze zad na břicho a všichni se na mě škaredě dívali že s ním nechci k doktorce cvičit a hned všechno dohnal a teď chvilku neposedi.

elisc
3. črc 2017

Můj synovec v 11 měsících také nic nedělal. Doktorka to neřešila, prý je línější.
Pak týden před 1. narozeninami začal dělat všechno naráz. Lezl, seděl a do týdne i chodil.

jezz1e
4. črc 2017

Moje dvě kamarádky porodily zhruba týden od sebe. Holčička strašně brzo lezla i chodila podél zdí, v té době druhé kamarádky syn ani neseděl. Pak najednou během týdne jí dohnal a chodit bez opory začal dokonce o pár dnů dřív. Každé dítě se vyvíjí jinak, ale určitě je dobře nechat ho zkouknout nějakým odborníkem.