• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šly byste v dnešní době do třetího miminka?

29. srpna 2011 
milé maminky, šly byste v dnešní době do třetího miminka? Ano nebo ne? :slight_smile:
29. srp 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, zajímal by mě názor ostatních na třetí dítě v dnešní době, zda by jste do něho šly nebo ne. Já sama mám dvě malé holčičky, 3,5 a 1 rok a otázku třetího dítěte řešíme poslední dobou velice často, dá se říct, že momentálně je to dost aktuální téma :slight_smile:..
29. srp 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misahu To ti preci nikdo neodpovi,to musis vedetet ty sama. Tezko ostatni vedi,jak ste zajisteni financne, jaky mate s mm vztah...jasne,ze to neni jen o penezich, pokud vylozene nedrete bidu s nouzi,tak treti dite uzivite :wink: ale tohle bys mela probrat s manzou :wink:
Jsou rodiny co maji 3 a vice deti a maji se dobre,takze pokud se na to citete a finacne to zvladnete,ptoc ne?
29. srp 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Souhlas s mamkamarketa A hlavně člověk to musí uvnitř cítit,jestli třetí má otevřenou cestu,či určo ne
29. srp 2011 v 08:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že "dnešní doba" s tím nemá co dělat, vždycky bude těžší uživit tři děti než dvě, ale děti získají zase něco jiného než materiální statky :slight_smile:. Pokud jste přiměřeně zajištění a třetí dítě chcete, tak není nad čím váhat...
29. srp 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Pokud do toho chcete s manžou jít, tak proč ne :slight_smile: , přeci není nic hezčího, jen mějte na paměti, že malé děti stojí méně než ty větší, a promyslet i dobu až půjdou do školy (oblečení, obuv, kroužky, škola). Je pravda, že pokud uživíte 2, tak 3 už není takový rozdíl. Ale třeba kvalitní botičky pro 3 už je celkem zápřah na peněženku. Musíte vědět, zda jste na tyto "vícenáklady" připravení a pokud ano, šla bych do toho :wink: . A pokud nad tím uvažuje i manžel, tak asi není opravdu nad čím váhat :dizzy_face:
29. srp 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my třetí dítě chceme-časem ale zatím to je jen v plánu a uvidíme podle toho jak na tom budeme finančně, zda to zvládneme. Ted platíme kljukům stavební spoření tak časem uvidíme zda je reálné platit stavební spoření 3 dětem, zda zvládneme poslat třeba 3 děti na tábor, kluci jsou blízko sebe takže třeba na střední budou oba zároven a třeba 2x lyžák je dost drahé takže uvidíme, fakt záleží na naší finanční situaci jká bude
29. srp 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslim že nynější skvělá finanční situace do budoucna stejně záruka není.Nikdy nevíš...
29. srp 2011 v 09:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek