Šly byste v dnešní době do třetího miminka?

Milé maminky, šly byste v dnešní době do třetího miminka? Ano nebo ne? 🙂
misahuautor
29. srp 2011
Ahoj, zajímal by mě názor ostatních na třetí dítě v dnešní době, zda by jste do něho šly nebo ne. Já sama mám dvě malé holčičky, 3,5 a 1 rok a otázku třetího dítěte řešíme poslední dobou velice často, dá se říct, že momentálně je to dost aktuální téma 🙂..
mamkamarketa
29. srp 2011
@misahu To ti preci nikdo neodpovi,to musis vedetet ty sama. Tezko ostatni vedi,jak ste zajisteni financne, jaky mate s mm vztah...jasne,ze to neni jen o penezich, pokud vylozene nedrete bidu s nouzi,tak treti dite uzivite 😉 ale tohle bys mela probrat s manzou 😉
Jsou rodiny co maji 3 a vice deti a maji se dobre,takze pokud se na to citete a finacne to zvladnete,ptoc ne?
petja
29. srp 2011
Souhlas s mamkamarketa A hlavně člověk to musí uvnitř cítit,jestli třetí má otevřenou cestu,či určo ne
fiallinka
29. srp 2011
Myslím, že "dnešní doba" s tím nemá co dělat, vždycky bude těžší uživit tři děti než dvě, ale děti získají zase něco jiného než materiální statky 🙂. Pokud jste přiměřeně zajištění a třetí dítě chcete, tak není nad čím váhat...
martaska78
29. srp 2011
Pokud do toho chcete s manžou jít, tak proč ne 🙂 , přeci není nic hezčího, jen mějte na paměti, že malé děti stojí méně než ty větší, a promyslet i dobu až půjdou do školy (oblečení, obuv, kroužky, škola). Je pravda, že pokud uživíte 2, tak 3 už není takový rozdíl. Ale třeba kvalitní botičky pro 3 už je celkem zápřah na peněženku. Musíte vědět, zda jste na tyto "vícenáklady" připravení a pokud ano, šla bych do toho 😉 . A pokud nad tím uvažuje i manžel, tak asi není opravdu nad čím váhat x-)
smardik
29. srp 2011
my třetí dítě chceme-časem ale zatím to je jen v plánu a uvidíme podle toho jak na tom budeme finančně, zda to zvládneme. Ted platíme kljukům stavební spoření tak časem uvidíme zda je reálné platit stavební spoření 3 dětem, zda zvládneme poslat třeba 3 děti na tábor, kluci jsou blízko sebe takže třeba na střední budou oba zároven a třeba 2x lyžák je dost drahé takže uvidíme, fakt záleží na naší finanční situaci jká bude
petja
29. srp 2011
no já myslim že nynější skvělá finanční situace do budoucna stejně záruka není.Nikdy nevíš...