Butikovo.cz

hasara33
26. zář 2019

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s tímto obchodem? Zajímají mě převážně teda bundy 🙂 materiál, kvalita, jestli sedí velikosti podle tabulky (mám velikost 44-46)? Mají tam krásné bundy a řekla bych i za docela dobrý peníze, ale zatím jsem se neodvážila objednat, protože mám takový zlozvyk, že když mi pak něco nesedí tak to odložím s tím, že "vrátím později" a pak většinou úplně zapomenu 🙄😂 tak abych šla alespoň trochu na jistotu 😀 děkuji

eloise02
26. zář 2019

Zkušenost nemám, tady je na ně pár recenzí - https://www.zbozi.cz/obchod/121186/

adelinda89
26. zář 2019

Ja si tam jednou koupila "krasnou vypasovanou" bundu. Prisel pytel, co se nedal nosit. Penize vratili a rekli mi, ze ty fotografie maji od dodavatele a ne sve, tudiz nevedeli, jaka to je hruza.

leneee
26. zář 2019

@adelinda89 presne,na fotkach vypadaji pekne, v realu je to horsi a ty vetsi velikosti jsou proste jak pytel-mam zkusenost dvojnasobnou 😉 a uz nakup riskovat nebudu.

lalen1
26. zář 2019

Polsky věci, na fb skuoinkach jdou sehnat ještě levneji.. Některé jsou podle obrázků a některé ne..

ivuska1986
28. zář 2019

@hasara33 ahojky, já od nich mám tři mikci, velikost jsem brala M, tu jsem měla u většiny věci a super. Mikci si nemůžu vynachválit