Bonprix - dodací lhůta. Jaké máte zkušenosti?

anet_98
14. zář 2020

Ahoj holky, objednávala jsem si kojící podprsenky přes bonprix a ráda bych věděla, za jak dlouho mi je doručí.
Jaké máte s tímto obchodem zkušenosti? (dodací lhůta, kvalita, velikosti)

mzacikova
14. zář 2020

Jak kdy. Když je větší akce, tak klidně aspoň 14 dní (pokud něco nemají, dají vědět a doručí později)

hasara33
14. zář 2020

@anet_98 ahoj, podprsenky nekupuji jinde než v Bonprixu a to i kojící, tu jsem tedy nakonec na kojení nevyužila páč jsem nekojila, ale nosím jí téměř pořád, je příjemná, neškrtí, netlačí ..prostě parádní 😉 ale to i ostatní podprsenky ....jinak méně jak za týden zboží nepřijde určitě, ale do 14 dnů většinou přišlo vždy 🙂

shaun40
14. zář 2020

Jsem oblíbenec Bonprix nakapuji tam i detem.Slušné ceny a kvalita dobrá barvy drži trika nosí mladší po staršim synovi.Tá dodací lhúta už není tak dlouha.Bonprix nyní pracuje v Pražské pobočce.Už nemá p.o box v Ostravé.Posílil tým ve skladech a dodáva zboží rychle.Je pravda že minulý rok ešte dodávali do cca 10 dnú.Teť jsem objednala 1.9 a balíček jsem mela doma 5.9.Taky jsem párkrat vracela a peníze mi bez problému vrátili na účet.

jana_zofie
14. zář 2020

Hele já nevím, ale mě zásilka nejdýl trvala 5 dní. Asi jsem měla štěstí nebo co. Kojicí podprsenky z Bonprixu jsou absolutní top. Mám tuhle: https://www.bonprix.cz/produkt/kojici-podprsenk... a skvělá i na noc. Nejpohodlnější kus prádla, co jsem kdy měla. Mám i kojicí trička a propínací šaty. Kvalita za tu cenu naprosto v pohodě. Jinak teda číslo objednávám o jedno menší (případně, když je to na pomezí tak tu nižší variantu) a dle recenzí to tak má většina lidí. U pár výrobků (např. ty šaty) je napsané v recenzích produktu, ať si koupíš své číslo a né menší (u těch šatů to vyšlo), ale jinak fakt objednávat spíš menší než větší.

anet_98
autor
14. zář 2020

@hasara33 mě právě nejen že oslovili ty ceny a výhodné trojbalení, ale i ten výběr, který zde mají. Tak se právě nemohu dočkat 😅 dala jsem si vyzvednutí na poště, ale nenabizelo to výběr pošty, tak předpokládám, že to bere PSČ pošty dle adresy bydliště? 😊

anet_98
autor
14. zář 2020

@jana_zofie na tu jsem také koukala, ale nakonec jsem si zvolila za 597,- balení se 3 podprsenkami v různých barvách a velikost jsem dala podle běžné velikosti kterou používám, tak uvidím a snad bude vše ok a nebudu muset vracet 😅

anet_98
autor
14. zář 2020

@shaun40 a objednáváš platbou předem nebo na dobírku? Já jsem právě takový posera a raději vždy volím dobírku i když si za to připlatím 🙈 i když teď jsem měla slevu na dopravu za 0kc a 5% slevu a když jsem zvolila dobírku tak v konečném shrnutí objednávky to nezapočítali 🤔

jana_zofie
14. zář 2020

@anet_98 To asi ne. U těch podprsenek se to nějak zvládne. Já je mám myslím zrovna taky v mojí obvyklé (nebo jsem se přeměřovala?), byla to moje první objednávka, takže by mě asi ještě nenapadlo snižovat tam číslo. A jsou mi (ono když do toho nacpeš 2 látkové podprsenkové vložky (jedna mi většinou nestačila), tak ono to nabyde 😀 )

anet_98
autor
14. zář 2020

@jana_zofie já mám běžně něco mezi 75A a 75B, ale teď ve 34tt mám konečně trochu něco jako poctivá kulatá B, tak snad už se tolik nezvětší a podprsenky pak nebudou malé 😂😂

shaun40
14. zář 2020

@anet_98 Vždy na dobírku.Pošťačka mi to přinese ke dveřim.Samozřejme když nejsem doma tak to uloží na pošte.

jana_zofie
14. zář 2020

@anet_98 Mně se nějakým záhadným způsobem první týden zvětšil obvod. Z podprsenky, kterou jsem zapínala na nejužší se rázem stala podprsenka, která mi byla úzká i na nejširší zapnutí. Pak se to vrátilo zpátky. Krátkodobě jsem to vyřešila dokoupenýma háčkama navíc. Ale to teda nevím, jestli měl někdo podobnou zkušenost, možná jsem jen divná anomálie.

anet_98
autor
14. zář 2020

@jana_zofie já když objednávala přesně svoji velikost hridniho koše (75) na astratexu, tak jsem musela dát vždy na max 😏 takže proto jsem zvyklá na e-shopech objednávat 80, ale teď dle premereni jsem raději objednala 85, tak uvidím 😅😊

ckei
14. zář 2020

@anet_98 vždy dobírka a posledního půl roku je zboží nejpozději 6.den od objednání doma 🙂

klokanka31
14. zář 2020

@anet_98 Já si většinu oblečení kupuju přes bonprix, jsem spokojená jak s kvalitou (u většiny), tak i s velikostmi a cenou. Jen ta dodací lhůta no... Někdy se čeká i dva tři týdny 😒

jannym
14. zář 2020

Ja mam vetsinou do tydne veci u sebe, snad jen okolo vanoc jsem musela cekat dyl...jinak taky mam ted od nich 3 nove podprdy a jsem moc spokojena

malenka3
14. zář 2020

Dodání teď týden, vyplatí se číst recenze, jsem spokojená s oblečením z Bonprix. Vždy platím předem, dobírku bych volila jen u naprosto nezbamebo obchodu, což Bonprix není.

smudlinka10
14. zář 2020

9 let zpet jsem si tam objednavala kosilku na svatebni noc, jsem se stihla i rozvest a kosilka stale nikde. 😂 Ale to bylo driv, ted mam balicek i do tri dnu doma.

benjik
15. zář 2020

@smudlinka10 to bylo určitě znamení,aby ses nevdávala😄😥 Tak až košilka dorazí, víš, že máš vedle sebe toho pravého 😄

benjik
15. zář 2020

Jak u čeho, závěsy do týdne,šaty pro dceru 2 týdny.

baris
15. zář 2020

@anet_98 většinou mi přijde zboží do týdne.

Chce to číst hodnocení. Některé trička už mám skoro 5 rokem, jiná se po 2 oblečení na odpis. Ale nakupují tam pro sebe hodně. Holkám spíše v h&mku. Jsou moc hubené

hasara33
15. zář 2020

@anet_98 já si tedy nechávám "balík do ruky", ale předpokládám, že ano 😉 já jsem s podprsenkami fakt spokojená, protože jenom tam mi sedí, mám velká prsa a jinde nemůžu sehnat a když už tak buď nesedí nebo jsou jak pro báby 🤦

popelka1984
15. zář 2020

Objednávám odsud leta letoucí, od spodního prádla přes bundy. Dřív byly dodací lhůty dlouhé, klidně i 4 týdny, to už se teď podstatně zlepšilo, obvykle týden