Kalhoty pro větší bříško. Jaké nosíte?

leninka800
6. říj 2021

Ahoj holky!
Vy, co máte větší břísko.
Jaké nosíte kalhoty? Všude se píše vysoké, ale ty se mi zase zařežou do pupku a to je potom kvalitka když na to dám tričko 😀
Máte nějaký tip na nějaké kalhoty?
Děkuji 🙂

marta_kovar
6. říj 2021

A co těhotenské? ☺️ Ty jsou ultra pohodlné.

leninka800
autor
6. říj 2021

@marta_kovar No dekuji za radu, ale to neeee 😀

marta_kovar
6. říj 2021

@leninka800 ono to ani není poznat že jsou jiné. Teď už dělají i s knoflíčkem. A já kdybych mohla, Tak je nosím i teď. 😀Ale jinak mě nic nenapadá.

pampeliska1313
6. říj 2021

Prostě kalhoty co mi zakryjou boky a spodní pupek a pak dam volnou košili, triko, cokoli.:D teď jsem kupovala v pepcu (jako jo, je to levnější, ale držej a padnou - těhotenský jsem měla z Lidlu, počítala jsem, že vydrží chvíli a nakonec zvládly celý těhotenství a i teď jsou v poho.🙂 )
Nebo jsou takový ty hodně volný kalhoty, co jsou třeba přes stehna hodně široký, počítám, že i přes břicho jsou volnější, jen nevim jak se jmenujou…:( :D

mia255
6. říj 2021

tak si nedávej upnuté triko 🙂 vyšší kalhoty a volnější halenka a je to 🙂

dendulevrtule
6. říj 2021

Ja nosim těhotenské,mam i problem celkove s brichem po císařích,nesnesu noc co by me tlacilo.Takze nosim tehotenske,nikdo nic nepozná 😉

bbn
6. říj 2021

Z Orsay se zvýšeným pasem

alilali
7. říj 2021

Já po porodu nosila tyto, hezký stáhnou břicho, mají vysoký pas, určitě je doporučuji, nebudeš za tu cenu zklamaná, naopak. 🙂
https://www.kupiuniki.cz/top-jeans-slim-fits-tm...

2veverka
21. dub 2022

@alilali Prosím Tě, a můžu se zeptat, zda oblečení za tu cenu vydrží?

hasara33
21. dub 2022

@leninka800 pokud ti jde o pohodlí, tak nějaké vyšší strečové a volnější vršek nebo legíny 😅 😉 pokud ti jde hlavně o efekt a jsi ochotná snést lehké nepohodlí, tak doporučuji mom jeans bez elastenu, ty břicho stáhnou naprosto dokonale 😉😁

me_druhe_ja
21. dub 2022

Vyšší pas a volná halenka/tričko. Já po druhým porodu právě kvůli břichu postupně musím měnit šatník: předtím ploché vysportovane břicho a nosila jsem bokovky a upnuta trička a teď mám vytahany, povoleny a velký břicho, takže původní oblečení sice obleču, ale vypadám v tom naprosto příšerně.