Krátké vlasy. Ano, či ne?

jancaben1
8. lis 2021

Ahoj,
už jsem diskuzi nakousla jinde, ale přeci jen - mně osobně se to moc líbí, jen potrebuji možná trochu popostrčit. :D
Jaký máte názor na krátké vlasy u žen? Já bych chtěla pobodný účes viz foto herečky. Přikládám i svá fota, na posledním jsem si zkusila jen vlasy prehodit, jak by to mohlo možná eventuelně vypadat. Vlasy si nebarvím a ani se změnou délky barvit neplánuji. Bohužel mám své vlasy zničené - prošla jsem si poměrně stresový obdobím a ve stresu si vlasy kroutím, takže jsem si utrhala některé konce a ostříhat se to musí …
Děkuji moc a přeji pěkné pondělí!

odula
9. lis 2021

twe... ja si chvilku myslela, ze ta posledni fotka je ta herecka jenom jako ze jeji insta fotka jak to ma doma "cozy" :D :D uplne jsi me zmatla, jsem skrolovala tam a zpatky a snazila se pochopit kdo je kdo :D hele jdi do toho, to ti bude strasne sluset. to delsi mikado ti slusi taky moc, ale tak to zase doroste.... ;) kocka jsi

alilali
10. lis 2021

Slušet ti bude obojí 🙂

jancaben1
autor
26. lis 2021

Taaaak. Právě jsem se vrátila od kadernice. Posuďte samy 🙂

kvmatonka
26. lis 2021

@jancaben1 no úplná pecka 😍

kacenka1111
26. lis 2021

@jancaben1 hustý, jsi překrásná a vůbec to neubralo na tvé ženskosti, naopak jsi vynikla a žáris...nejsi tak utopená...jsi fakt krásná...🤩🥰😍🥳

evinahosta
26. lis 2021

Tyyyyjoooo…ja jsem ti tady v diskuzi psala, ze se mi kratke vlasy na zenskych nelibi a ze bych do toho byt tebou nesla..ale musim rict, ze ti to slusi ohromne! Parada! Uplne jsi prokoukla!❤️
A podle vyrazu na fotkach jde videt, ze jsi s zim moc spokojena 😜

jancaben1
autor
26. lis 2021

Moc děkuju! Zvedlo mi to sebevědomí, strašně jsem to potřebovala…

leymea
26. lis 2021

Zrovna jsem Ti chtela psat, ze bych do toho nesla, ale kdyz ted vidim, ze uz jsi ostrihana tak fakt pecka 👍

jaja01k
26. lis 2021

@jancaben1 Pecka, moc ti to sluší a je vidět, že se v tom cítíš dobře 🙂

dura175
26. lis 2021

@jancaben1 Strašně ti to sluší! Jsi přesně typ pro tento účes. Před hezká, ale tuctová žena. Po naprostá pecka, úplně jsi vynikla.

veronikanj
26. lis 2021

@jancaben1 tak to je mordička, neskutecna pecka!
Ale zas na druhou stranu, vam by slušelo i hvn na hlave. Jste krasna, no… 😁

alla007
26. lis 2021

Upřímně, i kdyby jsi měla pytel na hlavě, tak to bude slušet. Super 👍

krebsn
26. lis 2021

@jancaben1 B Á J E Č N É ! Ú Ž A S N É ! D O K O N A L É ! 🥳😁✌🏻

rozitta
26. lis 2021

Tyyyyyyyyyyyyy vogooooooo!!!!! no to je nádhera!! Moc ti to sluší 🤩🤩🤩🤩👍👍👍👍

jancaben1
autor
27. lis 2021

Moc dekuju! A příjemné zjištění - po ránu s tím není moc práce, kadeřnice opravdu čarovala :D