Krátké vlasy. Ano, či ne?

jancaben1
8. lis 2021

Ahoj,
už jsem diskuzi nakousla jinde, ale přeci jen - mně osobně se to moc líbí, jen potrebuji možná trochu popostrčit. :D
Jaký máte názor na krátké vlasy u žen? Já bych chtěla pobodný účes viz foto herečky. Přikládám i svá fota, na posledním jsem si zkusila jen vlasy prehodit, jak by to mohlo možná eventuelně vypadat. Vlasy si nebarvím a ani se změnou délky barvit neplánuji. Bohužel mám své vlasy zničené - prošla jsem si poměrně stresový obdobím a ve stresu si vlasy kroutím, takže jsem si utrhala některé konce a ostříhat se to musí …
Děkuji moc a přeji pěkné pondělí!

mamikry
8. lis 2021

@jancaben1 Rozhodne kratke! Jsi uplne ten typ, co v nich bude vypadat skvele

kvmatonka
8. lis 2021

@jancaben1 jdi do toho! Fakt máš krásné rysy obličeje a s krátkým střihem to hezky vynikne 😊

krebsn
8. lis 2021

@jancaben1 Na stoprocent krátké✌🏻😁 Mě se ženy v krátkých vlasech líbí více než v dlouhých, má to šmrnc😁

marselina
8. lis 2021

Osobně nejsem příznivcem krátkých vlasů u žen. Jsou ale typy žen, kterým krátké vlasy neskutečne slusi a ty budeš jedna z nic. 💗

jancaben1
autor
8. lis 2021

To jsem ani nečekala. :D Vím, že s tím bude práce, ale jak je mám zničené, tak je teď stejně musím upravovat, aby to nebylo moc vidět a cesta je prostě to ostřihat …
Děkuju!

klokanka31
8. lis 2021

@jancaben1 Ty krátký ti fakt budou slušet 🙂

alyssa1
8. lis 2021

Jsi krásná a myslím že by ti krátký mohly slušet❤

krebsn
8. lis 2021

@jancaben1 Práce s tím nebude😊 Měla jsem podobně krátké vlasy a bylo to super. Umýt, trochu tužidla, vyfoukáno a načančáno za pět minut😀 A to nemluvím o obr úspoře šamponu a balzámu😂 Pak jsem si řekla, že jsem nikdy neměla dlouhé vlasy, dva roky je nechala růst a teď už zase zkracuju.
Takže já doporučuji a jak píší holky, seš krásná a krátké vlasy jsou přesně pro Tebe❤️

pampeliska1313
8. lis 2021

Krátký. Jen to dorůstání je pak otrava (z toho důvodu jsem už sama pak do krátkých nešla) každopádně máte hezký rysy a slušelo by Vám to.

biciklissie
8. lis 2021

Podle mě si krátké vlasy u žen žádají opravdu hezky obličej. A přesně takový ten máš. Určitě jdi do toho. Když se ti to nebude líbit, tak si zase necháš narust dlouhé a mezitím se tu vlasy ozdravi.

hojda
8. lis 2021

Jdi do toho, případně je necháš zase dorůst. Neboj se toho🙂.

ai30
8. lis 2021

Mam kamaradku ktera je ti hodne podobna a ma presne takto strizene kratke vlasy. Strasne ji to slusi!!!! Kratke vlasy ma uz treba 10 let a zatim nemela tendenci si to nechat dorustat. Jestli se ti to libi, jdi do toho.

hasara33
8. lis 2021

@jancaben1 mě osobně se krátké vlasy nelíbí a nikdy nelíbily 🤷‍♀️ podle mě to přidává na věku (u někoho) a u typů právě jako je ta herečka na fotce nebo i ty (jste si hodně podobné) to zase dělá takový jakoby chlapecký dojem 🤷‍♀️ prostě pro mě to není hezké a ani ženské a jsem toho názoru, že delší vlasy na ženě vždy vypadají lépe a hlavně žensky 🙂 každopádně rozhodnutí je na tobě a pokud si myslíš, že se v tom bude cítit lépe tak do toho jdi 😉 koneckonců v případě, že zjistíš, že to pro tebe není ono tak vlasy vždy dorostou 😁

zelenaesmolda
8. lis 2021

Me se teda vice libis v dlouhych 🙂

janina228
8. lis 2021

@jancaben krátké, moc by ti to slušelo 😉. Jen teda jedna poznámka z mé strany - šla bych do toho až na jaře, jestli nosíš čepice v zimě..

versatilka
8. lis 2021

jdi do toho! Už teď ti to sluší, ale v krátkých budeš zářit! ❤

eloise02
8. lis 2021

Za mě dlouhé. Ta první fotka je nej.

natysnovec
8. lis 2021

Za me take dlouhe..s tema delsima jsi fakt kocka🐱🐱😇😇

irmamala
8. lis 2021

Mně se krátké vlasy na ženských strašně nelíbí, přijde mi to hrozně neženské a nesexy 🙂 Ale zrovna tobě to na té fotce sekne, líbíš se mi tam víc jak v těch dlouhých. Ale strašně záleží, takhle si to jen držíš, když to bude ostříhané, nemusí to být už takové a ta úprava je složitější, když si to přeležíš, strávíš pak hromadu času, abys je zkrotila 😀 Dlouhé vlasy vždycky v případě nouze stáhneš do culíku 🙂

daasqua
8. lis 2021

Krátké 🙂 Máš na to ideální rysy a bude to vypadat svůdně a žensky.
Jen je nevýhoda, že se to musí často stříhat, aby ti drželo tvar.

rozitta
8. lis 2021

Zkus to!! Však to kdyžtak doroste ☺️ jsi typ na krátké i dlouhé, nemáš co ztratit. Ty kratší jsou šmrncovnější, vystoupíš z davu 😉 já též pořád experimentuju - s délkou, ne barvou. A nechápu holky, co nosí x desítek let !!! stejně dlouhé vlasy. Taková škoda, nuda.

jancaben1
autor
8. lis 2021

No dobrá, děkuji všem za názory! 25.11. jdu ke kadeřnici, tím, že bez barvení, tak měla skulinku už takhle :D Je to vyhlášená paní, která se specializuje a miluje krátké střihy, tak pak pošlu foto! 🙂

izz76
8. lis 2021

Ne krátké ne, neříkám, že to občas některé ženě nesluší, ale i ta heracka je hezčí s delšíma vlasama.

rozitta
8. lis 2021

@jancaben1 těším se na fotku!! 🤩

ai30
8. lis 2021

@izz76 Tak ono je to dost subjektivni no, mne se treba ta herecka libi s kratkymi vlasy mnohem vic, nez s dlouhymi. (Jako slusi ji samozrejme oboje, ji by sluselo i vrabci hnizdo na hlave, ale s tema kratkyma je proste takova netuctova.)

codal
8. lis 2021

Tobě bude slušet všechno.. krátké vlasy a velké náušnice budou úžasný ❤️..

kakba
8. lis 2021

@jancaben1 urcite bez do toho. Ja menim strihy jak ponozky. Jednou chci i do hola. Zivot je kratkej na to cekat. Kratke vlasy neznaci to, ze by si byla na holky nebo ze to neni sexy ci dalsi kecy. Jde jen o vlasy. Ty zase narostou, takze no stress

drzticka81
8. lis 2021

Me se zas nelibi na zenskych dlouhe vlasy. Nejlepsi jsou u tech u za zenitem 🙂 Pro me maji zeny s kratkymi vlasy vesti smrnc 🙂) Ale ne kazdemu slusi.

drakenn
9. lis 2021

Krátké ti budou slušet, ale budeš vypadat starší

evinahosta
9. lis 2021

Tady se s dovolenim pripichnu, ja mam na zenach radsi dlouhe vlasy a kdyz kratke, tak max nejake mikado, to je na nekterych az neskutecne rajcovni :-P takhle kratke uz nemusim, ale to je fakt vec osobniho vkusu, kdyz se na to podivam bez zaujeti, nevypada to az tak spatne 🙂 jsem zvedava na fotku!