Sportovní leginy. Máte zkušenost se štítkem, že nejsou určeny na mechanický pohyb?

cherrynka89
23. bře 2021

Ahoj 🙂 vidim to poprve, tak se chci zeptat, jestli ma s tim nekdo zkusenost a co se da s leginama delat... nebo to dali omylem?? Vaham totiz, ze je vratim, protoze sportovni leginy jsem si objednala na sport, tudiz mechanicky pohyb. Na kolo, beh a prochazky s kocarkem.... na netu toto upozorneni nebylo, jen pribaleno v objednavce. Dekuji za tipy a rady.

katkapavlik
23. bře 2021

@cherrynka89 😁😁😁 tak to budou legíny asi jen na gauč 😁. To musí být omyl sportovní legíny jsou přece na sport.🤔

jiss
23. bře 2021

@cherrynka89 mně to přijde jasné. Běh ano, procházky s kočárkem ano, kolo ne. Když to použiješ na kole, možná se látka vydře, a potom neuznají reklamaci. Prodejce se tak chrání. Otázka je, jestli to nebude napsané na všech legínách, co nejsou cyklo.

zirafka11
23. bře 2021

Taky mi to nepřijde nic závadného, prostě upozorňují, že nejsou odolné na mechanický otěr. Pokud je tak budeš používat, rychle se prodřou a neuznají reklamaci. Můžeš si je nechat na procházky, běh, fitness.

drep
23. bře 2021

Já miluju legíny youngprimitive. Nosím je jak do města, tak na běh či turistiku. Taky jsou opatřeny cedulkou, že nejsou odolné oděru a že nesmí přijít do kontaktu s drsným povrchem. Přijde mi to logické, že legíny s potiskem si prostě můžeš odřít a tím poničit. To ti nijak nebrání v nich chodit běhat.

aneta_v
23. bře 2021

@cherrynka89 kde jsi vzala, že nejsou určeny na mechanický pohyb? Je tam napsáno “nepoužívat na mechanických strojích”, o pohybu nic nepíšou

cherrynka89
autor
24. bře 2021

@aneta_v tak na kole (stroji) se mi teda nikde nedrou. U toho preci jen sedim. To same i v posilovne.. kdyz sedi a cvicim ramena. Jsem na stroji, ale proste je logicky, ze prodrit to nelze

cherrynka89
autor
24. bře 2021

@jiss na vsech ne. Kupuji cca 6x rocne sport.leginy a vidim to poprve..

cherrynka89
autor
24. bře 2021

@drep on to potisk neni, je to uz jakoby obarvena latka. Treba nechapu, ze to nejde pouzit na kole.. tam se logicky nic nedre..

cherrynka89
autor
24. bře 2021

@zirafka11 ja si prave sportovni leginy kupuji kvuli tomu, ze jsou odolne. Navic to tedy napsat uz na netu ane to poslat v baliku. To bych je nekoupilA

aneta_v
25. bře 2021

@cherrynka89 to neni tak úplně pravda, na kole se dřou v rozkroku a na stehnech v místě, kde je sedlo. Takže se tím výrobce zřejmě chrání

cherrynka89
autor
25. bře 2021

@aneta_v vyrobce se nechrani. Ten listek s varovanim tam pricvakl obchod A3Sport. Znacka Puma to tam nemela. Takze se chrani jen obchod, ne znacka. A je to tim, aby v zadnem pripade neuznali reklamaci. Navic mi to nedalo a koukla se na net. Trvalo to, ale ze ze zakona obchodna to nema pravo to tam dat, kdyz to tam mema sam vyrobce

aneta_v
26. bře 2021

@cherrynka89 tak to pak ano. To jsem z fotky nepochopila.