• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Studium VŠ na mateřské. Zvládáte to?

1. ledna 2016 
@butt Aha, vidíš :wink: . A i ten rozmarýn? To vůbec nevím, na co se používá a přijde mi to vzácná bylinka :sweat_smile: . Mátu jsem si právě říkala sušenou.
11. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanka ještě nepsala, asi dá zprávu až po porodu :wink:
11. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka rozmaryn na nic nepouzivam, tak to netusim... :slight_smile: jinak susenou matu by krom bylinkarstvi a asi te lekarny meli mit i v cajovne...
11. črc 2010 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, takže ve 2:45 se narodil Vašík. Je to kus chlapa, měl 4000g a asi 50cm :slight_smile: .Oba jsou v pořádku. Hanka se prý otvírala rychle, ale Vašík nechtěl sestoupit ani po oxytocinu, tak museli vzít vax. Ale Hanka prý celá září :slight_smile:
12. črc 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchů :slight_smile: moc gratulujeme, 4kiláček, to je teda něco, njn, to přenášení je pěkně doživí :grinning:
12. črc 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulaceeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka krasne zpravy!!!jestli budes hance psat, tak samozrejme taky gratuluju!
12. črc 2010 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky, pak jí napíšu, že jí gratulujete :wink:
12. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja ji tak zavidim, uz chci taky :grinning:
12. črc 2010 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@butt Neboj, však se taky dočkáš :wink: . Kdy jdeš na další kontrolu?
12. črc 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka ja vim, ze jo, jen to je uz proste dlouhy :grinning: ale dnes jsem pojala podezreni, jestli vubec nekdy fakt porodim :grinning: :grinning: na kontrolu jdu zitra, tak jsem zvedava :slight_smile:
12. črc 2010 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@butt To ti věřím, že to čekání je dlouhé. Jasně, že porodíš :grinning: , i když ti to tak asi nepřipadá, co. Třeba tě zítra překvapí tím, že se už něco děje :wink:
12. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek holky, tak po delsi dobe zase mezi vami studentkami . :wink:
dnes si budu registrovat predmety
12. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka kez bys mela pravdu :wink: a jak si ty uzivas leta a hlavne volna od skoly? :slight_smile: jak vam pokracuje stavba?
12. črc 2010 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@butt Léta si moc neužívám. Je šílený vedro :sweat_smile: .V neděli jsme se chtěli jet koupat, ale Mareček měl celej víkend teploty :frowning2: . Navíc, jak tam ani nefouká, tak je tam k padnutí. Teď sedím u netu, i když bych místo učení měla uklízet :grinning: . Ale když to nicnedělání je tak super :grinning: .
No, stavba, máme akorát plot a teď budeme čekat, než se vyřídí stavební povolení. Tchán už vytyčil barák, jak bude stát, tak už mám aspoň trošičku představu. Ale dost se toho děsím. Asi jsme přepískli s typem domu, co jsme si vybrali. Bude to šíleně drahé :unamused:
12. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 Ahoj, já si na tebe vůbec nevzpomínám :fearful: :pensive:
12. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka moc jem sem neprispivala, spis jen procitam :slight_smile:
12. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha. A co studuješ a kolikátý ročník?
12. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka to je fakt, ze je letni pocasi az moc, ze to uz se ani uzivat neda :frowning2: a teploty uz Marecka presly? a nic nedelani si uzivej, na uklizeni kasli :grinning:
tak plot je zaklad :wink: a nedes se toho predem, urcite to pujde :wink:
12. črc 2010 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. črc 2010 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@butt Dneska ráno už neměl, teda měl tu vyšší hraniční. Tak ho změřím, až se vyspinká, ale už my horký neprišel.
My se toho děsíme s manželem tak na střídačku. Jednou on, potom já :sweat_smile:
12. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka tak at je malej brzo v poradku!!tak kdyz se desiet na stridacku, tak si vzdycky muzete i na stridacku uklidnovat :grinning: ale teda uprimne, ty starosti s tim vam nezavidim :sweat_smile:
12. črc 2010 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@butt Děkuju, snad už to bude dobrý :slight_smile:
No, já se taky někdy mlátím do hlavy, do čeho jsme se to pustily. A to jsme ještě pořádně nezačali :sweat_smile: :zipper_mouth:
12. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka jůůů gratulujeeeeem :slight_smile:
12. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka studovala jsem socialni pedagogiku udelala jsem 1 semestr (s briskem) ale nejak jsem se v tom oboru nenasla, neprirostlo mi to k srdci tak jsem par dnu po porodu nastoupila na dalsi tsp a ted zacinam prvni rocnik na spec.pedagogice kombi.
12. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate Děkuju :slight_smile:

@adelka89 Aha, tak ať se ti nový obor líbí víc :slight_smile:
12. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka ale zas ten pocit, az to budete mit uspesne za sebou... :wink:
12. črc 2010 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný nový týýýden!!!

prvně OBROVSKÁ gratulace k Vašíčkovi a statečné Hance!!!je to macánek, tak aspoň se ho nebude bát pořádně muchlat:slight_smile:))

@butt Držím Ti pěstičky ať už to začne!!!:wink: určo to bude brzy, ale to víš, mimimu se nechce do toho hicu:-/ Išek to strašně blbě snáší...je ztoho nevrlej a nejradši by se jen choval - mám ho nahatýho, ale jak se ke mě lepí potem top je hnus a jsem z toho skoro taky nevrlá :grinning:DD :-/
12. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler diky moc :slight_smile: taky si rikam, ze mame proste inteligentni dite, kt odmita jit na svet, kdyz tu je takovy horko :grinning: jinak mysilm, ze tohle horko nemuze dobre snaset nikdo, natoz maly deti... :unamused: a lepeni se k sobe potem si uzivejte :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@butt No, potom jo. Ale než se k tomu dopracujem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@crawler Mně se strašně líbí, jak mu říkáš Išek :dizzy_face: . To jsem ještě neslyšela, ale je to moc krásné :slight_smile:
12. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek