• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Studium VŠ na mateřské. Zvládáte to?

1. ledna 2016 
Rampepurda: To je škoda, ale tak teď si užij tu svatbu a potom vám to už snad vyjde! v CARu vám páni odborníci určitě pomůžou, držím palce! :wink:
7. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na neteřince to, jak má ráda baštění, zase tak vidět není. ona byla taková kulatá už od narození :slight_smile: je jí 15 měsíců a váží 11 kilo... tak to je normální, ne? já vím, že naši do nás se ségrou vždycky museli všechno tlačit a já konkrétně jsem si to dávala za tvář a pak sem to nakonci vyplula zpátky :grinning:
7. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanko, záleží na výšce, rozhodně to není naprůměr, spíš možná trochu slabší průměr. No, jak má naše žížala ztloustnout, když ideální snídaně je 10černých oliv :grinning: (dost možná by jich snědla i víc)

Rampepurdo, uvidíš, ono se to může taky trochu zlepšit..třeba nějaké líbánky u moře :wink: no a kdyby ne, tak jste mladí a ještě dětičky krásně stihnete i umělou cestou :slight_smile: a kdy bude svatba?
7. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to je podle mě váha tak akorát :wink:

Tanuki, zajímavá snídaně :confused: :grinning:
8. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, neteřinka je tedy vzorové dítko, zbaští všecko a skoro sní víc než já, pak lozí sem a tam celý den a vždycky když sme na návštěvě s naší Bárou (krysařík), tak se sem a tam pronásledují přes celý byt :grinning: Už se těším, až zase přijedou z Německa...

Nemáte holky některá zkušenost s tím, jak reagují malí pejsci na malá miminka? Bára miluje batolata a takový ty už chodící ratolesti taky, ráda je ožebračuje o rohlíky (ale jako děti se s ní vždycky rády dělí). Ale rodina mě straší, že malýmu miminku bude určitě skákat do postýlky a že bude žárlit...
8. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanka - taky to resime, mame ted 7mi mesicni stene (fenku) a deti ma moc rada - ale ty co uz chodej a tak, takze taky nevim, jak bude reagovat na uzlicek, jestli budu moct mimi nechavat na zemi a tak.... co mate za rasu? my maltezacka a ty jsou k detem supr, tak snad zarlit nebude....
8. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveluska - my máme pražskou krysařici. je jí teď 8 měsíců...
8. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my pejska nemáme, takže zkušenost nemám. Ale holky, co chodím na diskusi psíky mají a v pohodě. Děti je fascinovaně pozorují, takže mají o zábavu postaráno :grinning: a pejsi je taky vzali v pohodě :slight_smile: . Kdysi jsem četla, že nějaká paní hned po porodu vzala psy na procházku, aby se necítili odstrčení. Takže i tak to je možné vyřešit. Ale já bych po porodu procházku nedala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám, že Bára s miminkem nebude mít problém. myslím spíš, že ho vezme za vlastní :grinning: u nás má psa a miminko jen jedna kamarádka a ta mi říkala, že ta její fenečka miminko úplně milovala. ale miminko vyrostlo a vytrhlo jí chomáč chlupů a od té doby se mu fenečka klidí z cesty... asi je uražená :wink:
8. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
dekuju moc:slight_smile:

tanuki: Tak libanky u more u nas moc nehrozi:slight_smile: Ted setrime na svatbu a pak bychom si od strejdy chteli koupit baracek a prestavet si ho, takze dovca u more nas ceka mozna tak v padesati:slight_smile:
Svatbu ted resime, chceme tajnou, ale porad nevime kde... Chteli bychom nekde dal nez bydlime, aby byla opravdu tajna... Nevite nekdo o necem? Kde je v blizkosti nejaky hrad, zricenina, kde poradaji svatby a blizko toho maly penzionek, kde bychom mohli bydlet a popr. tam udelat obed/veceri? Zatim u nas vyhrava Hluboka, ale kdo vi...:slight_smile:
A mate nekdo zkusenosti se svatbou jen ve ctyrech? :slight_smile:

Jinak ja mam s pejsky dobrou i spatnou zkusenost... Na ty malinke, co jsou doma, nez se narodi miminko, jsem jeste zadnou stiznost neslysela:slight_smile: My osobne jsme meli velkyho psa na dvore a ten nas "hlidal" v kocarku. Kdyz jsme zacali brecet, stekal u dveri... No ted mi tak napada, ze nevim, jestli bych mela odvahu nechat venku samotny dite se psem... Asi ne, ale kazdopadne mi to prezili:slight_smile: Spatnou zkusenost mam s vlcakem... Ikdyz s nim to dite vyrustalo, nebyt pohotovych pribuznych... Nechci domyslet :cry:
8. bře 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani :grinning:

Rampe, bydlíš na druhém konci republiky, takže se svatbou neporadím. My jsme měli klasickou a neměnila bych. Já bych tajnou nechtěla, ale každý to má jinak :wink:
S těma většíma psama to je asi složité. Myslím, že oni určitou dobu snáší, že jim děti tahají za uši, chlupy a všude je dloubou, ale pak stačí jeden dloubanec navíc a už se oženou, protože toho už bylo moc.
8. bře 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, velkyho psa - pokud by to nebyl bernskej, labrador nebo boxer (ty jsou k detem extremne hodny a tolerantni) - bych se taky bala.... myslim, ze z mimi bude nase psice spis vyjukana a pak az mimi vyroste, tak se bude taky spis klidit, aby nejakou nechytla :slight_smile: no uvidime.... bala jsem se spis toho olizovani a tak, ale kdyz clvk pravidelne odcervuje, tak snad nic nehrozi, ne? co myslite?
8. bře 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Já se psama zkušenost nemám, měli jsme jich v rodině dost, ale nestihli se dožít kristýnky :frowning2:
se svatbou ve čtyřech taky nemám zkušenost - já byla ráda, že si to můžu užít hlavně s blízkýma lidma a dost jsem zapojila i přátele, žádný profi dj, žádný řidič limuzíny, žádná vazačka květin a tak :grinning: :grinning: ale dovedu si představit i svatbu ve čtyřech, kdybychom k ní měli pádný důvod.
8. bře 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evelu, boxeři jsou extrémně tolerantní? To jsem moc ráda :slight_smile: . Naši si budou jednoho pořizovat.
Já myslím, že nic asi nehrozí. Navíc ty děti z toho olizování musí být unešení :sweat_smile: . Myslím, že úplně malé miminko pejsci olizovat nebudou. Až takové to, co se o něho bude trošku zajímat. A jak se začne plazit a lozit, tak to stejně už neuhlídáš :grinning: :wink:
9. bře 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, to víš, že jsou - můžu potvrdit. Sousedi našich v Třebčíně měli mladou boxerku a taky zrovna tenkrát malou holčičku, která nedělala nic jinýho, než že se po boxerce válela, tahala ju za uši - oči - nohy a boxerka byla vždycky absolutně v klidu. To spíš jak viděla našeho králíka za plotem nebo našu kočku, tak to teda štěkla :wink: :grinning:
9. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak to je super :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, boxeri nevypadaj, ale jsou to supr rodinny psi, hodne ochranitelsky, takze muzou vyjet po cizim, ale po detech nebo po rodine nikdy (teda pokud ho majitele nezparchantej :slight_smile: )
svatba ve 4 zni romanticky, ale my teda taky meli velkou svatbu s rodinama a kamaradama, me by to pak urcite mrzelo...
9. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem tu dlouho nebyla, protože manža byl (a je) nemocnej, minulej tejden měl skoro 40°C, do toho jsme se stěhovali... :-/ No, ale už je to lepší, jen furt nevíme, co vlastně manžovi bylo a je... To se snad dozvíme zejtra :grinning:

rampepurda - nevím, jak moooc špatný jste ty výsledky spermiogramu měli, ale nám říkali, že šance na přirozený otěhotnění je naprosto minimální... I proto jsme to prostě neřešili a nechali jsme tomu volnej průběh a podívej, jak to dopadlo :grinning: Takže pokdu tam aspoň "něco" je, rozhodně bych nevěšela hlavu :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k mimču a psovi, já měla psisko u mamky (teď se přestěhovalo k babičce, protože jim pejsan umřel), s malým se viděli zatím jen o vánocích, ale bylo to tak, že když byl malej v korbičce od kočáru u mě na posteli, psice se na něj chodila koukat, dala tlapky na tu korbičku a čučela dovnitř, ale jakmile jsem tam přišla já, hned se klidila,jak kdyby dělala něco špatnýho... :confused: tak jsem se jí snažila ukázat, že mi nevadí, že za ním takhle chodí... No uvidíme, co bude, až se uvidí příště :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kate, jak proběhlo stěhování? Už nebydlíte na kolejích?
10. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
janey- stěhování proběhlo hekticky, manža měl horečky, tak to bylo hektický, ale jeho bratránek a ségra pomohli, tak se o celkem dalo. ve středu jsme to přestěhovali a v pondělí jsme zrušili na kolejích smlouvu. Nakonec jsme plaili odstupný jen 4 tisíce dohromady a ne každej, takže paráda :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky-) po dlohé dlouhatánské době-)
Já mám pejsky dva a holky prcka vzali úplně v pohodě, ta starší to vzala jako další štěně, hlídá kdž pláče a hlídá ho před tou druhou, ta druhá je mladší, ta víc byla mimo co to vydává za divný zvuky, a že jí to bere u pánečka flek na klíně, ale už to rozchodila-)

K.ate kamapak jste se stěhovali? a co že mimo koleje? jsjem něco prošivhla?-)
10. bře 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hest - nakolejích to bylo prtavy, byla tam plisen, blbá provozní.... a známí nám nabídli na nějakou dobu byteček kousek od těch kolejí, kdes u nás bla na návštěvě :grinning: Do školy ji to tak cca 10 minut cesty, takže pohoda :slight_smile: a je to 2 + 1 :slight_smile:
jak to vlastně všechno zvládáš? :slight_smile:
11. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kate, mám čistě profesionální dotaz: mohla bych s tebou někdy udělat rozhovor, story nebo tak? Je to docela zajímavé - rodina na kolejích. Zvláš´t když píšeš, že to tam bylo nic moc...

jinak kdo chcete, koukněte sem, je to blog nás studentů žurnalistiky, mám tam článek o nohavicovi. :grinning:
http://stisk.blog.idnes.cz/c/127779/Jarek-Nohavica-Zivou-hudbu-nevypalis.html
11. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
janey - no já bych proti tomu nic neměla, ale máme s manžou docela strach, aby nás pak koleje nepopotahovaly, když bych řekla něco úplně blbýho :confounded: Oni byli schopní se soudit i s klučinou, co udělal kampaň skrz to, že maj drahý jídla :confused:
11. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kate, no tak to je ještě lepší - to je skoro jako investigativní žurnalistika :sweat_smile: můžu tě klidně nechat v anonymitě.
11. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
janey - no ono nás tam zas tolik nebylo rodin z dětma, takže dopátrat se... :grinning: Já nevim, já bych do toho klidně šla, ale manža z toho má strach asi větší, než já :grinning: Musím to s ním ještě probrat :grinning:
12. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám, přiznám se, :slight_smile:bez mučení. KUba už naštěstí dobrý.
Já pomalu chystím věci na hory. je toho nějak moc, protože :slight_smile: :grinning:
Našla jsem si i přivýdělek, tak se po večerech věnuji tomu, aby byly nějaké prašule.

Koukám, že tady vbyla akce "kulový bleskL, stěhování do svého. To je super.
Kate: vůbec jsem nevěděla, že jste byli na koleji...ve vlastním bue na 100% lépe. :slight_smile:
A ci pčíkrmy? Pořád dáváte pár lžiček? My zatím stále jen k obědu, klasiku...a je spokojenější, nesní toho nějak moc, tak 1/3 malé skleničky:slight_smile:

janey: Tý jo, to by byl dobrý článek.

rampe: v dnešní době je hodně možností, když to nejde přirozenou cestou, určitě se potomka dočkáte :slight_smile:
Užívejte si teď, asi plánuješ tu svatbu, co? Už jste na něco přišli? Stále ta Hluboká?? Nebo jste našli něco jiného.
13. bře 2010 v 06:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte jak se dá dát automatická odpověď na mailu? Mám seznam..
13. bře 2010 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renat, s odpovědí netuším.
To je fajn, že sis našla dobrý přivýdělek. Sehnat něco dobrého asi není jednoduché :wink:
13. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek