Bolesti břicha, nadýmání aj. Vzali by mě na pohotovosti?

popelkaa23
3. únor 2022

Ahoj chtěla bych se zeptat,Vím že to sem nepatří ale už si nevím rady. Mám bolesti břicha nadýmání pořád mám pocit že potřebuji na velkou když to mám takhle napsat ale nejde mi to i když jsem třeba zrovna byla. Už to nevydržím je mi zle myslíte že by mě někdo vzal na pohotovosti ? Praktického lékaře budu mít až od března jelikož jsem doteď neměla Žádného myslíte že mě někdo vezme v nemocnici na pohotovosti? Nebo popřípadě kam jít?
Jsem oteklá v obličeji i břicho prostě už to nedávám mám strach aby to nebylo od ledvin mám s nima potíže od malička.

klokanka31
3. únor 2022

@popelkaa23 Jak jsi mohla nemít praktického doktora?😮 A pokud je ti fakt zle tak jedině ta pohotovost...

popelkaa23
autor
3. únor 2022

@klokanka31 no jelikož jsem se přestěhovala a bylo strašně sehnat lékaře .. a nevíte jestli mě vůbec vezmou na pohotovosti s tímhle ?

te_reza
3. únor 2022

Na pohotovosti tě musí vzít všude, pokud jsi pojištěná

popelkaa23
autor
3. únor 2022

@te_reza Jo jsem pojištěna mám VZP . jen mám strach ze mi vynadaj ze tam chodím s banalitou .Jen ja už to proste nedávám .

popelkaa23
autor
3. únor 2022

@te_reza ještě bych se chtěla zeptat , jestli jit na normální pohotovost nebo někam jinam ?

te_reza
3. únor 2022

@popelkaa23 no v nejhorším dostaneš sprda no. Kam tě pošlou nvm, možná na internu

petradt1986
3. únor 2022

@klokanka31 ty jo to by ses ted divila. U nas se neteř přestěhovala a nemůže za boha sehnat praktického. Na pojišťovně ji posílají k doktorům, kteří mají plno. Musí prý vyčkat až někoho vyřadí (úmrtí apod.).

popelkaa23
autor
3. únor 2022

@petradt1986 jojo přesně , už tady bydlím 5 let a nemuzu sehnat .

popelkaa23
autor
3. únor 2022

Pokaždé jsem něco řešila na pohotovosti

dura175
3. únor 2022

@popelkaa23 Otoky a bolesti břicha můžou být od ledvin. Běž na pohotovost hned, s ledvinami není radno si zahrávat. Vyšetření je jednoduché a bezbolestné, pokud by něco našli, dovyšetřili by tě (asi) na interně.

popelkaa23
autor
3. únor 2022

@dura175 Děkuju moc za odpověď taky si myslím že to mám z ledvin. Mám od malička s nima problémy mám jednu ledvinu rozdvojenou a 3 močové Kanálky. Takže místo dvou ledvin mám 3

popelkaa23
autor
3. únor 2022

Akorát nevím kdy jít když pohotovost tady je až od 5 hod.

popelkaa23
autor
3. únor 2022
pampeliska1313
3. únor 2022

Určitě běžte na pohotovost.🙂 já jsem měla v Praze taky problém sehnat praktika a z obyčejný bolesti jako při ms jsem došla do stadia, kdy jsem už nemohla ani chodit, jen zvracela a vezla mě záchranka, nikdo mě nesprdnul, že jdu kvůli blbosti.🙂 navíc pokud mate s ledvinami problém.)

odula
3. únor 2022

@pampeliska1313 prosím tě a co ti bylo??

merope
3. únor 2022

@popelkaa23 Ideál asi skočit do nemocnice a tam se ptát - určitě tam budou mít nějaké ambulance. Jak to popisuješ, tak to skoro chce nejít až večer, protože to bude potřebovat laborku a je možný, že ti doporučí hospitalizaci na pozorování.

klokanka31
3. únor 2022

@popelkaa23 Určitě tě vezmou, lepší jít dřív než pozdě...

popelkaa23
autor
3. únor 2022

Dobře dekuju holky ,půjdu dřív teda .

klokanka31
3. únor 2022

@petradt1986 Tak to jsem nevěděla 😮 a zrovna v téhle době kdy umírá tolik lidí bych čekala hodně volných míst...

popelkaa23
autor
3. únor 2022

Ještě mě tak napadlo jestli to nemůžu mít z toho že nemám menstruaci protože tady to se mi objevuje vždycky těsně než to mám dostat. Já mám polycystický vaječníky takže menstruaci nemám naposledy jsem měla 15. srpna

elesse
3. únor 2022

@popelkaa23 a gynekologa taky nemáš? Nevím nevím, já když se přestěhovala tak jsem našla (v Praze) praktika bez problémů, s trvalým pobytem tě prakticky vzít musí

bassetlady
3. únor 2022

Když máš takovou vrozenou vadu, tak nejsi pravidelně sledovaná na nefrologii/urologii?

pampeliska1313
3. únor 2022

@odula já neměla problém s ledvinama, bylo to gynekologickýho rázu

popelkaa23
autor
3. únor 2022

Holky tak byla jsem na pohotovosti ..vše mám v pořádku odběry ,moč ,krev ,trg.. poslali mě na gyndu .. ja jsem to věděla ze to bude z toho ze ty hormony se ve mě bouřej ..

popelkaa23
autor
3. únor 2022

Hlavně ze mi sestřička po telefonu řekla ze to břicho nemuzu mít z toho .

mourovatakocka
3. únor 2022

@popelkaa23 A už je to aspoň lepší?

popelkaa23
autor
3. únor 2022

@mourovatakocka ne porad stejný nic semnou neudělali .. proste už nevím opravdu

odula
Autor odpověď smazal
Zobraz