Chlap a antikoncepce. Chápete to?

4. srp 2020

Zdravím. S mým manželem jsme byli dohodnutí že nám stačí jedno miminko. Sice jeho máma s tím má problém, ale je to naše věc. Už od těhotenství jsem s ním řešila jakou formu antikoncepce si dám. Ještě v den návštěvy gyndy jsem mu říkala že se zkusím s doktorkou poradit co bude nejlepší, protože kondomy ho nebaví, a po porodu na mě zkoušel že si ho nasadí až před koncem. Na gyndě mi poradila doktorka buď tělísko nebo injekci, protože kojím. Vím že manžel je proti tělísku, tak jsem si dala injekci. Nabídla mi že si mohu injekci koupit hned v lékárně a vrátit se, že mi jí hned píchnou. Tak jsem vyběhla do čekárny kde čekal manžel s naším tříměsíčním mimčem, řekla mu ať počká, že mi to hned píchnou. Najednou byl divný,
a co jsme odešli, víceméně na mě nepromluvil, maximálně odpověděl jedním slovem. Tak to šlo celý den, a pak se v noci napil,a já se ho zeptala co mu je, že od gyndy je divný. A on na mě vyštěkl že to je přece jedno, že jsem se rozhodla sama bez něj. Chápete to? Nakonec jsme se pohádali, a já mu vpálila že je to moje tělo.

ruzenka95
4. srp 2020

Nechapu.

olga_
4. srp 2020

Asi má pocit, že k tomu byl dotlačený.

zelenaesmolda
4. srp 2020

a kdo ma teda rozhodovat kdyz ne ty?je to tvoje telo a kdyz je pan tak chytry at si vezme kondom nebo se necha sterilizovat.

olga_
4. srp 2020

@zelenaesmolda Já si myslím, že to druhé dítě chce. Pokud ne a jde jen o formu, měla by rozhodovat ona, pokud jde o počet dětí, měli by se shodnout oba.

zelenaesmolda
4. srp 2020

@olga_
pise,ze se na tom shodli.a i kdyby ted brala antinu tak co ji brani ji prestat uzivat a poridit si druhe dite az na to budou oba pripraveni?

autor
4. srp 2020

@olga_ K čemu?

olga_
4. srp 2020

@zelenaesmolda Já vím, píše, co si myslí, já píšu, co si myslím, že si myslí ten chlap. A co si myslí on, to zjistí jedině ona, když se ho zeptá, a to jen možná 😂

zelenaesmolda
4. srp 2020

@olga_ 😀

olga_
4. srp 2020

@zelenaesmolda A vo tom to je

olga_
4. srp 2020

A teď vážně - nemůže v tom hrát roli ta tchýně? Že by mu nasadila nějakého brouka do hlavy...

zelenaesmolda
4. srp 2020

@olga_
bud je v tom tchyne-manzel je mamanek co posloucha matinku na slovo a nebo coz je jeste horsi manipulator a despota.ti chteji rozhodovat uplne o vsem vcetne veci,do kterych je jim ale uplne hovno

ruzenka95
4. srp 2020

Beztak je to troll.

zelenaesmolda
4. srp 2020

@ruzenka95
v tomhle pripade si to nemyslim

olga_
4. srp 2020

@zelenaesmolda Každopádně většinu dotazů na MK vyřeší buď těhotenský test, nebo to, že si spolu ti lidi doma v klidu sednou a promluví. Víc toho tady vymyslet asi nejde.

zelenaesmolda
4. srp 2020

@olga_
a nektere google behem 20 sekund 🙂

autor
4. srp 2020

@zelenaesmolda Mě to právě šokovalo, místo aby byl rád že to bude mít bez starostí, tak je vzteklý. A ještě když to věděl už víc jak půl roku, a nedělalo mu to problémy. Nebo jestli do něj hustila máma ať si uděláme další mimi...

zelenaesmolda
4. srp 2020

ja nechapu,v cem ma problem,vsak antina neni na deset let a mate male mimi.hele,me se to nelibi a tohle chovani zavani jak uz jsem psala a) manipulaci a b) mamankovstvim

autor
4. srp 2020

@olga_ Ale on souhlasil že bude jen jedno. A navíc máme tříměsíční mimi, byla by to největší blbost dělat hned další.

olga_
4. srp 2020

A na jak dlouho ta injekce působí? Nemyslí si třeba chlap, že tě to dělá neplodnou na věky věků?

autor
4. srp 2020

@ruzenka95 Já troll nejsem, to přísahám...

autor
4. srp 2020

@olga_ Injekce jsou na 3 měsíce.

olga_
4. srp 2020

A ví to chlap?

autor
4. srp 2020

@zelenaesmolda On býval mamánek, pak se to dalo dohromady, ale je fakt, že co je malá na světě, zas začíná být. A mě nějak ignoruje, přijde mi že mě teď bere jen jako inkubátor na dělání dětí, a ještě služku. Ale už ne jako manželku. Na malou se usmívá, dělá kraviny, ale když se otočí na mě, cítím z jeho očí chlad a jako kdybych byla přítěží.

autor
4. srp 2020

@olga_ Jo.

zelenaesmolda
4. srp 2020

no,nechci te strasit ale ono to tak klidne muze byt...jestli je mamanek tak nevis,co do nej husti jeho matinka.

autor
4. srp 2020

@zelenaesmolda Jako asi to je blbost, ale mám pocit jako by chtěl, abych zmizela z jeho života a on si mohl vychovávat naší malou s jeho mámou.

zelenaesmolda
4. srp 2020

muze to byt tim,ze mas rozhozene hormony po tehotenstvi ale taky to muze byt zenska intuice a ta je velice casto spravna.tohle jsou ale bohuzel jenom spekulace protoze nkdo z nas vas nezna.

autor
4. srp 2020

@zelenaesmolda No ona to je hrozná 🐔 tuhle jsme tam byli, manžel chtěl ať si malou pochová. Tak já ji tchýni půjčila, a ona začla malé říkat : "Máma tě nechce, že jo? " Já zírala, koukala jsem na manžela, ten se tomu jen smál, a řekl:"Ale chce. " A tchýně zase:"No, ona tě nechce."

zelenaesmolda
4. srp 2020

tvl to je pipina.asi bych sebrala dite a odjela.jeslti tohle rika kdyz je mala miminko tak co ji bude tlacit do hlavy az tomu bude rozumet?

autor
4. srp 2020

@zelenaesmolda To nechci ani vidět 😢 no jestli něco takového zkusí ještě jednou, tak jí pošlu do háje.