• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co by pomohlo na padání vlasů po porodu?

10. dubna 2017 
Ahojte.Tak neviem,kto mi to tu poradil,ale dakujeeeem za radu Panthenolu :dizzy_face: Super vec!
16. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Pantehenol používám a po 14 dnech už je to sakra rozdíl....tak snad o svojí hřívu nepřijdu... :grinning:
16. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedávno mi ten panthenol poradila i mamka a jak vidím tak to má úspěch, super, asi zakoupím!:slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakej panthenol berete?ty tabletky nebo tonikum?ja mam ty tablety a nemuzu je brat pac kojim a mala po nich strasne tlaci a mrci jak sem to vysadila i zelezo co sem brala je klid takze smula nejhorsi je to po umyti to jsem zoufala jak to samo pada
16. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne zacali padat vlasy asi po dvoch mesiacoch. Nocna mora vlasy vsade uz sa mi o tom aj snivalo. Potom som zacala pouzivat placentove tinktury na vlasy od kadernicky a pomohlo to. Padali menej a menej mala som ich asi len na mesiac a potom to uz slo. Mozno sa mi upravli hormony ale aj ta vodicka urcite pomohla.
18. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky nemam cas vas citat, co sa moze pocas kojenia? lebo u mna je to tiez katastrofa.
19. lis 2009 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zenske, mne take padaji asi mesic a je to take priserne, uz pomalu zacinam premyslet o paruce, protoze pokud to bude pokracovat stejnym tempem, tak o svoje puvodne krasne huste dlouhe vlasy do roka prijdu :pensive: Ale nic chemickeho na to patlat nechci, zdravi prcka je pro mne prednejsi :frowning2:
19. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prý je to nedostatek vitamínu B. dneska mi doktorka řekla, takže ten panthenol by na to mohl zabírat jak tu někdo psal, tak to nevzdávejte nekupujte ještě paruku... :grinning: třeba zjistit v čem ten vitamín B vlastně je?
mám pocit že tam je nějaká zrada že je snad několik druhů vitamínů B?
možná kdo z vás to ví tak ať to sem napíše, ať víme co jíst zdravého... :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja kojím a panthenol je v pohode.
Teda nemal by škodiť a nám nieje zneho zle.
Ale každý je iný... :frowning2:
19. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u mě je to pořád děs :frowning2: mám dlouhé vlasy, takže tím větší "maso" to je...Před necelými 2 týdny brali mojí malé krev a doktorka mi doporučila, že bych měla zvýšit příjem železa, protože malá to má dost na hraně. A jak jsem hledala v čem všem by mohlo být, dostala jsem se i ke článkům, kde píší, že nedostatek železa se může projevovat i zvýšenou mírou padání vlasů... Tajně doufám, že to u mě bude tím. Začala jsem teď brát Aktiferrin compositum (obsahuje železo, kys.listovou a myslím, že B12). Beru to hlavně kvůli malé (plně kojím), ale doufám, že z toho budu mít taky něco (snyd mi nějaké vlasy ještě díky tomu zůstanou :sweat_smile: ).
19. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martulikk,
čau! :grinning:

já měla dost problémy s anémií už v pubertě, taky sem brala Aktiferrin, a je to super, úplně mi po něm zhoustly vlasy! (tenkrát) určitě ti to pomůže, jsou to fakt dobré pilulky.
19. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hlavu vzhůru. Asi po 3 měsících se mi padání vlasů vrátilo do normálu :wink: Jinak já brala taky panthenol a trochu pomohl, ale žádnej zázrak. . . :pensive:
19. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri: ahoooj :slight_smile: snad mi manža poradil dobré "vitamínky", beru to teprve 2 dny, tak zatím nemůžu posoudit... ale dám sem vědět za nějaké 2-3 týdny, to už by snad nějaká změna mohla být vidět

lamarika: začalo mi to hned po porodu a neustále se to stupňuje... malé budou v úterý už 4 měsíce :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě padali vlasy do 4 měsíce malé ted už je to ok nechala jsemsi je o 5 cm ostříhat a je to lepší
19. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
martulik: mně to začlo až shruba když měl malej dva měsíce, ale byla to totální katastrofa. Ráno mi zůstávaly prameny v rukách. Bylo mi z toho do breku a už jsem se viděla ostříhanou na ježka. Teď už je to v normě, teda alespoň bych já řekla. Sice jich mám teď o dost míň než dřív (né že bych někdy měla hustou kštici), ale oni zase dorostou :wink: Přestala jsem je úplně barvit a to jim myslím taky pomohlo a já po dlouhý době opět zjistila co že to mám vlastně za svou barvu vlasů :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a jak ten panthenol užíváte?? to je nějaká maska, balzám nebo co??? :confused: a kde se dá koupit?? :slight_smile:
20. lis 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mně taky šíleně padaly vlasy, malej má půl roku a už to ustává. Taky už měsíc beru kyselinu listovou, mj. i gravital. Ta kyselina listová patří mezi vitamíny sk. B a při nedostatku mj. padají vlasy (je to i v příbalovém letáku). Jelikož mi z těhotenství ještě pár krabiček zbylo, tak si denně jednu pilulku vezmu. V těhotenství se většinou kyselina listová bere, proto tolik vlasy nepadají. Myslím, že to padání díky tomu ustalo.
22. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pred 2 mesici jsem tu plakala, ze mi padaji vlasy. Padaly mi 3 mesice (od mesicu az do 6 mesicu po porodu) opravdu ve velkem, myslela jsem si, ze za chvili prijdu o vsechny vlasy, nervovala jsem se a dokonce tekly mi slzy nad kazdym cesanim a umyvanim vlasu. A uz se to nastesti zastavilo. Sice vlasu mi zustala pouha polovina z toho, co jsem mela, mozna i mene, ale z kazde pesinky, hlavne u cela, mi trci doslova kartac novych kratkych vlasu - vypadalo to tak desne, ze jsme si musela ufiknout ofinu.
Mne doktorka rekla, ze je to prirozene a ze organismus se obnovuje, takze nema cenu se necim cpat ani patlat, staci jen obyc tehotenske/ kojici vitaminy.
Takze timto vzkazuji ostatnim maminkam: Jde o prirozeny jev, asi od 3 mesicu po porodu. Hriva proridne az o polovinu, ale ZASTAVI SE to, samo od sebe. Necpete do materskeho mleka skodliviny z tech balzamu a masek, chce to opravdu jen vydrzet , brat multivitaminy a radeji nekoukat na to, jak velke chomace vam padaji. Neverila jsem holkam tady, ale mely pravdu :wink:
8. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa to zastavilo same od seba v 8mesiaci ty hormony sa potrebuju ukludnit,nebojte sa
8. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nečetla jsem všechny příspěvky, nicméně vlasy mi padají taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v těhotenství se vlasy neobnovují, nerostou nové, takže po porodu musí jakoby vypadat a narůst komplet nová hlava, což je teda pěkně na nervy... mně to začalo hned v den porodu, to jsem myslela že mě šlak trefí. řekla bych, že teď je to o něco lepší, ale už se těším, až to skončí. měla jsem vlasy do půl zad, teď je mám sotva k ramenům, manžel brblá kudy chodí, no ale co bychom pro ty prťata neudělaly, že jo :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja sa pridavam :slight_smile: zacali mi padat brutal asi ked mala mala 5 mesiacov prestalo to asi po dvoch a zacali mi dokonca rast nove vlasy, presne ako senja, pri cele mam nove rozne odstavajuce vlasy :grinning: a nebrala som na to vobec nic
8. únor 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také mi příšerně :frowning2: padají vlasy, už asi měsíc. Pořád je vybírám z postýlky, kafe si nemůžu vypít aniž bych tam neměla vlas atd. Dřív jsem nosila vlasy úplně na krátko, kvůli porodu nechala trochu odrůst, no a teď je zase shodila :grinning: Přítel je také spokojený a já si konečně můžu v klidu vypít kafe. Ty krátké v tom kafi asi nejsou vidět :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru :sweat_smile: :grinning: :grinning:
u nás se zase nikdy nevysávalo tak často jako teď :grinning: dvakrát týdně komplet celý byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam sa .. ja som brala preventivne zinok ale aj tak to bolo zbytocne.. same tro prestalo asi po 2 mesiacoch a teraz sa mi na cele rasia nove.. vyzeram ako Ninka.. heheheh rastu nam narovnako.. heheheh
9. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som 7 mesiacov po porode a tiez sa mi zda, ze sa to zlepsuje. Vo vani po umyvani vlasov je ich uz menej a takisto mi rastie nova kratka ofina :grinning: neuzivala som nic
9. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender - když jsem byla těho, vysávala a zametala jsem obden, teď tolik nestíhám - máme fenku kavalíra, všude chlupy. Nejhorší, že mě v dětské postýlce rozčilují víc moje vlasy než psí chlupy :confounded: Asi že vlasy jsou moje :grinning:
9. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já si pořád říkala, co to je, ty krátký vlásky nad čelem, se kterýma se nedá nic udělat, jestli se mi kromě padání ještě taky trhají a lámou :grinning: :grinning: :grinning: No a teď už je mi to jasné, že to rostou nové :sweat_smile:
Jinak mi pořád osm měsíců po porodu padají, ale řekla bych, že už míň, už je u nás taky víc psích chlupů (čínský chocholatý - labuťenka), už aby bylo jaro a pes šel nakrátko :sunglasses:
9. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

na tu moju plesinu by som sa ako tak vy....la :grinning:

ale co mna poriadne stve, je, ze malinka sa mi z tych mojich vlasov uz par krat brutalne dusila a grcala...(v noci hlavne, po tme ich totiz nevidim :grinning: :grinning: :grinning:)

zvazujem uz asi mesiac 2cm strih,
len ci nebudem lutovat...ze hej :frowning2:
9. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kafulienka Tak toho budes litovat urcite :frowning2: Sice to beru ze sveho pohledu, protoze jsme nikdy nemela vlasy kratsi nez po lopatky,a to ani jako malinka. Take jsem v te zoufalosti zvazovala kratke vlasy, ale nastesti jsem si vzdy rekla, ze mam hnusny tvar hlavy, takze kdyby se ten tvar odhalil, ... :grinning:
Maly to take mival v puse, hlavne v noci v podprsence, kolikrat jsem maleho v noci odtrhla od prsu a mela jsme vlas omotany kolem bradavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze mohu poradit leda pred spanim si vlasy stahnout do culiku a prohledavat polstar a prosteradlo, aby tam vlasy nebyly. A take pred kazdym nocnim kojenim narychlo projet rukou prs na pritomnost vlasu.
9. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez mi neskutocne zacali padat vlasy 2 mes. po porode, zatial uzivam vitaminy a snazim sa menej cesat :grinning: dufam ze to casom prejde :confused:
9. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek