Co bych mohla používat na podrážděnost a nervozitu?

Prosím o radu co bych mohla používat na nervozitu a podrážděnost? kojim , snažím se hodně jíst ovoce i zeleniny ale jak je to horší.nechceme se mi ještě chodit za dr.. jestli teda je nějaký recept na to.díky
mami29
23. črc 2014
Magnezium
lu777
23. črc 2014
no základem je samozřejmě se vyspat... což je se dvěma malými dětmi problém, co si budeme povídat (mě zrovna dneska vzbudil starší v půl 6, takže jsem taky nejásala)...

jinak doporučuju homeopatikum Sédatif.... já když si dám to homeo jedno, tak jsem klidnější.. když si dám dvě tak dobře usnu a líp spím 🙂 je to na uklidnění, na spaní, proti úzkosti..

a jinak je dobrý meduňkový čaj 🙂
případně taky Bachovy květové esence, tam je esence na vyčerpání, nervozitu, různé úzkosti atd... 😉
všechno to je přírodní, takže myslím, že při kojení se to může...

já jsem s touhle dvoj nebo trojkombinací přežila poslední rok na MD.... teď mám vzdorovité děti ve školce (momentálně teda u babičky) a pracuju, většinou se vcelku vyspím a je to o moc lepší... ono ten zápřah s malými dětmi je větší než si člověk leckdy uvědomuje.... mně to došlo tento týden, když jsem předala mladší dcerku babičce a doma mám jen toho staršího, který už půjde do školy... to je balzám na nervy x-)

držím palce ať je to lepší...
anetadr
23. črc 2014
Jestli je to hlavně teď posledních pár dní/týdnů, tak je to tím vedrem... já bych už z toho vedra pomalu vraždila😃
eldrag
23. črc 2014
zvolnit režim, odpočívat a koupit si jakékoliv vitamíny bráttřeba jen ob den...
kachidlo
28. črc 2014
Já se teď cítím dobře díky cvičení, ale při kojení bych necvičila, spíš se snažila spát a spát, pokud to aspoň trochu jde zařídit. A hodně pít. Kojila jsem 2 roky a podrážděná jsem teda byla často.

Začni psát odpověď...

Odešli