• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co bych mohla používat na podrážděnost a nervozitu?

29. července 2014 
prosím o radu co bych mohla používat na nervozitu a podrážděnost? kojim , snažím se hodně jíst ovoce i zeleniny ale jak je to horší.nechceme se mi ještě chodit za dr.. jestli teda je nějaký recept na to.díky
23. črc 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magnezium
23. črc 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no základem je samozřejmě se vyspat... což je se dvěma malými dětmi problém, co si budeme povídat (mě zrovna dneska vzbudil starší v půl 6, takže jsem taky nejásala)...

jinak doporučuju homeopatikum Sédatif.... já když si dám to homeo jedno, tak jsem klidnější.. když si dám dvě tak dobře usnu a líp spím :slight_smile: je to na uklidnění, na spaní, proti úzkosti..

a jinak je dobrý meduňkový čaj :slight_smile:
případně taky Bachovy květové esence, tam je esence na vyčerpání, nervozitu, různé úzkosti atd... :wink:
všechno to je přírodní, takže myslím, že při kojení se to může...

já jsem s touhle dvoj nebo trojkombinací přežila poslední rok na MD.... teď mám vzdorovité děti ve školce (momentálně teda u babičky) a pracuju, většinou se vcelku vyspím a je to o moc lepší... ono ten zápřah s malými dětmi je větší než si člověk leckdy uvědomuje.... mně to došlo tento týden, když jsem předala mladší dcerku babičce a doma mám jen toho staršího, který už půjde do školy... to je balzám na nervy :dizzy_face:

držím palce ať je to lepší...
23. črc 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jestli je to hlavně teď posledních pár dní/týdnů, tak je to tím vedrem... já bych už z toho vedra pomalu vraždila:grinning:
23. črc 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zvolnit režim, odpočívat a koupit si jakékoliv vitamíny bráttřeba jen ob den...
23. črc 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já se teď cítím dobře díky cvičení, ale při kojení bych necvičila, spíš se snažila spát a spát, pokud to aspoň trochu jde zařídit. A hodně pít. Kojila jsem 2 roky a podrážděná jsem teda byla často.
29. črc 2014 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek