• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čo pomáha na celulitídu po pôrode?

12. září 2007 
Cauky holky, nevite co alespon trosku pomaha na celulitidu? Mam ji po porodu desnou a nerada bych do nejakej masazi investovala zbytecne. Tak jestli muzete poradit, budu rada
12. zář 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ještě teda nejsem po porodu, ale chodívala jsem dřív na lymfatické masáže a bylo to docela dobrý.
12. zář 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
masáže sú fajn, ale len ako doplnok, treba cvičiť :wink: ja som ju tiež mala po pôrode :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz už sa to pomaly zlepšuje :wink: a masáže sú skvelé kokosovým olejom s pár kvapkami škoricového oleja, či pomáhajú neviem, ale sú tak príjemné a voňavé :dizzy_face:
12. zář 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo skorice se pridava do vetsiny pripravku proti celulitide, ze hodne prokrvuje a prohriva pokozku. Ale sama zkusenost nemam, nejak to zmizlo samo kdyz jsem se dostala na puvodni vahu.
12. zář 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
iveto hodně pij čistou neperlivou vodou, do toho můžeš vymačkat šťávu z citronu. Hodně pohybu, vyvážená strava a zkus masáže lufou, prohřívání sprchou horkou vodou a pak zase ledovou.
12. zář 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doporučuju hodne pohybu (což při mimču není těžké dodržet), zdravou stravu (pokud vůbec zbude na nějaké jídlo čas), po prvním těhu jsem to kombinovala s Corectií proti celulitidě a jsem hladká jak miminko. Tedy aspoň můj manžel to říká :slight_smile: a já mu samozřejmě ráda věřím. Klára
12. zář 2007 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek