Jde si vyvolat porod? Pomáhá sex?

trace
22. led 2009

ahoj holky, 3. 2. 2009 mám termín porodu, ale doktoři říkali že to bude dřív, že už teď mám placentu která je "infarktová" a že by mimi už mělo jít pomalu ven. Nevíte někdo jestli si jde nějak vyvolat porod??Samozdřejmě nějak aby to neublížilo mimískovi...
Břicho mi tvrdne tak 2x až 3x denně a bolesti mám slabounké. poslíčky už mám za sebou, ale pořád nic. Slyšela jsem že sex pomáhá, máte s tím někdo zkušenosti?? Nebo i jiné??? Moc díky 😲 🙂

kaciska
22. led 2009

mě pomohlo k vyvolání porodu sníst celeho melouna ale to bylo v léte tak nevím s tím melounem tedka 😀 ale zkuste s manžou sexík a uvidíš.....ale moc bych to s tím vyháněním nepřeháněla...ju?! 😉

kaciska
22. led 2009

jo a jeste jsem zapoměla že jsem byla 2 dny před porodem na týden na tůrách na horách tak i to asi pomohlo ale rodila jsem 4 dny před termínem 🙂

trace
autor
22. led 2009

Neboj přehánět to nebudu...mém strach. s tím melounem teď asi nic 😀 ale moc díky,pa

petra.vavra
22. led 2009

schody jsou opravdu účinné...několikrát za den dvě tři patra, nahoru a dolu a v noci jedete...já jsem to blbec právě přepískla už ve 37tt, kdy mě ve škole nechali lítat jak pometlo...držím pěsti 😉

konja
23. led 2009

trace: nám pomohl sex. Za necelé tři hoďky mě prdla voda. Ale já už byla předtím dva týdny otevřená na prst na týden na dva. Takže by to přišlo brzo asi i samo. Ale zkoušet můžete. Ale pamatuj, že pokud se nebude chtít ven i samotnému mimískovi, tak ho ven nedostanete ani sexem ani schodama ( jo, ty schody by mě teda mohli - na konci těhu jsem měla problém vylézt i k nám do prvního patra! Natož si tím chtít vyvolat porod. To bych si spíš vyvolala svoji smrt 😀 ). A ještě si tak říkám - pokud by lékaři viděli, že je placenta opradu špatná, tak by porod vyvolali sami, pokud to nedělají, tak to ještě nebude tak hrozné, zbytečně se nestraš a oddávej se s manželem v klidu příjemným činnostem 😀

trace
autor
23. led 2009

holky tak díky, my zkusíme ten sexík... no teda jestli ukecám manžu. Ale když vidí jak jsem už hrozná a z toho všeho utahaná tak třeba pomůže 😉 😲
Jo a co vytírání podlahy po čtyřech???
Jo dneska jsme byli na ozvech a nic ,malej v klidu, takže si myslím že nepomůže nic... jen čekat 🙂 Uvidíme 😀

konja
23. led 2009

trace: já ještě hodně hopsala na míči. S tou podlahou teda nevím, já se svým břichem bych t asi nepřežila 😀

slunicko27
23. led 2009

trace já jsem se 3 dny před porodem vydala na Ještěd asi 1-1,5km. pak schody, deci červeného vína a sex by mohl pomáhat. Já byla u dr. na monitoru asi 6dní před porodem a nic na porod to nevypadalo.

silente
23. led 2009

PA nám na kurzu radila:

hladovka
dlouhá procházka
sex

🙂

ronie
23. led 2009

silente-hladovka 😲 😲 😲 to néééééééé já zkusim všechno ale hladovku asi nerozdejchám 😝 😀

ronie
23. led 2009

mě stejnak nic nepomůže, já se každej den napařuju ve vaně, červený vínko, sexík, vozim 13kilový dítě na zádech, piju maliník se skořicí a úplný ale úplný prd 😝 😀

trace
autor
23. led 2009

ronie, tak to seš dobrá!!!!Já se bojím koupat v horké vaně... ale asi půjdu do toho!!! Jestli to má pomoct tak to hned dneska zkusím. To vínko bych si taky už dala 🙂 a malou- 2 roky- tu neunesu... tak nevím. 😒
Hladovku ale neeee to bych asi nezvládla!!! Ještě možná jak říká konja to hopsání...

ronie
23. led 2009

teď už se trace nemusíš bát, to se říká kvůli předčasnému porodu, nic jiného se stát nemůže, ještě teda kvasinky můžou zaútočit ale s tim já problém nemám, držim palce ať už nějak porodíme 😀 😉

trace
autor
23. led 2009

já s kvasinkama taky problém nemám, tak to je v poho. Tak držím pěstičky 🙂 🙂

petruna26
25. led 2009

Teda holky nevím, já mám termín dnes a na mě nezabírá fakt nic... 😝
Vanu jsem si dala asi 45stupňů a s malou to ani nehne (teda hýbe to s ní vevnitř, ale ven se nehrne).. Sex nezabírá, víno, maliník... Ještě teda zkusit ty schody, bydlíme v 7. patře, tak že bych to zkusila? 😀 😀 😀

ronie
25. led 2009

já dneska vyběhla Petřín, maliník, skořice, vanu dávám asi 60stupňů teda a stejnak ani prd 😝

bledulka
25. led 2009

no mě doktor na prohlídce řekl,že pokud není připravený dítě k porodu,že "bych do toho mohla bušit holí a stejně to nebude nic platné" 😀

mě pomohla procházka (6.5 km) ,ale bylo to přesně v den termínu,ne brzy před ním...

bledulka
25. led 2009

pardon za chyby 😉

marinka
25. led 2009

TRACE, nám zabral navyvolání sexík, ale až den před termínem. Dle dr. jsem taky měla rodit tak o 14 dní dřív, tak jsme sexík zkoušeli, vždy se rozjely kontrakce, ale pokaždé během noci ustaly, ale den před termínem mi po sexíku začalo tvrdnout břicho a trvalo to až do rána, na monitoru pravidelné kontrakce a večer se malá narodila..

A taky prý funguje skořice, to nám říkala PA v kurzu, že zažila případy, kdy porod rozjel jablečný závin se skořicí 😅

skurinka
25. led 2009

trace-me pomohl sex.v nedeli v noci jsme meli sex a asi 15min po orgasmu jsem chytla bolesti a mala se narodila v pondeli
😀 😀

petrusam
25. led 2009

my si dali s MM hodinovou procházku, pak sex, pořádnou večeři a v noci jsem začali mít bolesti, rupla mi voda a jeli jsme 🙂 bylo to 3 dny po termínu ..

trace
autor
25. led 2009

Ahoj holky, no jak to tak čtu tak budem muset hupnout na ten sexík 🙂 to pomohlo většině z vás... v úterý jdu zase na kontrolu tak bysme to mohli zkusit a třeba se mě to rozjede...no uvidíme 😀
Nebo ještě ta horká vana... ale sexík je asi účinější,že 😀 😀 😀

larakroft
25. led 2009

Trace, hodně toho bylo popsáno v tématu "Nápoj na vyvolání porodu Ingeborg Stadelmannové" nebo tak nějak...najdi si to tu v tématech 😉 A držím palce, ať to zvládneš bez doktorských berliček.

trace
autor
26. led 2009

Tak já tam kouknu třeba něco najdu.. 😀 😀 . Nebo už to nějak doklepu do toho termínu... 😀 😲

markchina
26. led 2009

Trace - taky jsem si to četla a je to hodně zajímavé počteníčko 🙂 , už jsem přemýšlela, že to taky vyzkouším, ale termím mám 3.2., tak si říkám, že ještě počkám. Zkouším masáž bradavek, ale jen se mimi rozhýbe v břichu a tím to končí 😅 . Jestli něco z toho budeš z koušet, tak napiš, jaký to mělo účinek 😉 .

markchina
26. led 2009

Jinak sexík, horká vana, červené víno, procházky - vše u mě pohořelo a to jsme s manželem vytrvalí 😉 😀 .

trace
autor
27. led 2009

Ahoj holky, tak jsme poc dnešní kontrole opět doma... ☹ Byli tam přede mnou 2 těhule a ty si tam už nechali... to není fééér!!!!Já už chci taky. Mám jít zas až 3.2. a to mám termín tak snad už to bude... to je hrůza. Dneska musíme asi vyzkoušet ten sexík nebo si udělám ten kořeněnej čaj!!! V tématu Nápoj na vyvolání porodu je toho fakt dost na čtení a je to super. Hodně jsme se dozvěfěla. Přečtěte si to je to zajímavý. Hodně holek si udělalo ten koktejl a nebo si dali koř.čají a rodili...takže jdem na to!!!!! 🙂 🙂

lena13
27. led 2009

holky me pomohl malinikovy caj a korene jidlo 😀 druhy den jsem sla rodit

markchina
27. led 2009

Trace, tím se netrap, ještě nepřenášíš a celý týden je ještě dost času. Taky už jsem netrpělivá a těším se, ale už to máme za pár 😉 . Já jsem navíc prvorodička, takže vůbec nevím co mě čeká, ale spíš se těším než bych se bála. 😎 Dej vědět, jak fungujou ty pochutiny, o kterých se píše na fóru.

atreides
28. led 2009

nám to přišlo samo na den přesně dle UTZ - od rána mě lehce braly záda, byli jsme na pořádným obědě a ještě jsme byli na 3km procházce, kde mě do kopce už braly kontra, ale ještě se to dalo a večer se to rozjelo a po půlnoci byla Ninuš na světě 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru