Imunita na 0, stále mě trápí kvasinkové infekce

katka900
4. srp 2018

Devcata🙂 potřebuji radu. Po porodu mám stále opakující se záněty, takže několik antibiotik za půl roku. Navíc stále opakujici se kvasinková infekce atd. Měla to některá taky? Já jsem už unavená a vyčerpaná.

hermanecka
4. srp 2018

@katka900 Telo je unavene a proto se objevuji zanety..chce to dostatek spanku a odpocinek..na materske sci-fi,ze??ja to taky tak mela a dala jsem se do poradku az ve 2letech dcery co zacala spavat celou noc a ja s ni..do te doby vycerpana a jedna nemoc za druhou

katka900
autor
4. srp 2018

@hermanecka sci-fi to nádherně vystihuje. Navíc tomu moc nepřidá muž, který jezdí až večer z práce.

lucie01
4. srp 2018

Ohledně toho spánku je asi nejlepší rada jít si aspoň na chvilku lehnout přes den, když spí mimčo. Práce neuteče a odpočinutá máma, je spokojená máma. Náš prcek má už rok a půl a prostě jak si jde lehnout přes poledne, tak jdu taky ( teď přes prázdniny zalehne i starší syn ). Jak mi to nevyjde, tak jsem k.o - spánek dělá fakt divy. Časem bude líp. Jinak bych se asi zkusila zeptat v lékárně na něco na podporu imunity

calvac
4. srp 2018

@katka900 Odpocivat,spinkat,probiotika a spravne nastavena homeopaticka lecba. Bude lepe,drzim palce.

lida9
5. srp 2018

vyplachy z lekarny, vynechat sladke(vim taky scifi😃), spodni pradlo typu bombardaky... to vedro je jak delane na premnozeni tech potvor... co jsem jen slysela ale nemam overeno udajne i wobenzym by mel prispet ke zlepseni... drzim palce

katka900
autor
5. srp 2018

Dneska si jdu pro probiotika. Ten spánek je horší. Poslední dobou nemohu usnout

klea81
5. srp 2018

Napíšu ti víc do zprávy, také jsem měla takové období :/

kittyy17
5. srp 2018

Zkus vaginální laktobacily, mě pomohly a teď už je dávám po každých ATB preventivně. A ty klasické taky

katka900
autor
5. srp 2018

@kittyy17 o nich jsem ještě neslyšela.

kittyy17
5. srp 2018

@katka900 většina kvasinkových infekcí je způsobena narušenou poševní mikroflórou. U většiny ATB se v letáčků píše, že mohou vyvolat kvasinkovou infekci, vymlátí poševní bakterie které se kvasinkami živí, kvasinky přežijí a vesele se množí... Znám jednu paní v letech, která mi kdysi dávno radila strčit si tam prstem bílý jogurt 😉

katka900
autor
5. srp 2018

@kittyy17 tak já měla během půl roku 5 atb. Teď jsem dobrala jedny a jsem hotová.

kittyy17
5. srp 2018

@katka900 seženeš v každé lékárně, bez předpisu, cca dvě sta za čtrnáct tobolek, Gynocaps. Jednou mi v lékárně nabízeli za stejnou cenu nějaké ultra výkonné nouzové balení, dvě tobolky, jednu hned a druhou za 7 dní, ty jsem nezkoušela, tak hrozný to nebylo...

priefi
5. srp 2018

@katka900 dej si lichorerisnici na tyden az dva 2x denne 20 kapek, kazdy den probiotika a pokud kojis, tak kojici vitamini (vitaminy pro tehotne a kojici, napr.femibion, chytre miminko atd)

ciry
7. srp 2018

@katka900 Ahoj, držím palce ať něco pomůže. Já tímto trpěla mezi 20 a 28, teď už jsou to skoro tři roky co mám pokoj. Mně pomohlo vynechat sladké v kombinaci s wobenzymem a omezení bílého pečiva i chleba. Hodně jsem začala jíst vločky a věci z kukuřice. I když najít vločkovou směs bez dodaného cukru byl mistrovský kousek. Mimčo teprve čekám, tak se modlim ať se mi to nevrátí. Měla jsem záněty každý měsíc. Držím moc palce. 🙂

camelinka
7. srp 2018

@katka900 ahoj, doporucuju https://www.001shop.cz/p/multi-acidophilus/ Ja na to trpela leta letouci a po dvou krabickach tohohle mam uz spoustu let pokoj 🙂 Nezabralo nic jinyho, a ze sem toho vyzkousela 🙂

kafr
9. srp 2018

Na mykózy jsem trpěla opakovaně, Mudr už nevěděla co semnou, tak mi poradila ať zkusím babské rady:
1) jogurt, jak už někdo zmiňoval. Mi řekla na malý tampon a šup ho tam
2) výplach odvarem z měsíčku lékařského - upravuje poševní pH a fakt funguje. Dělám ho irigátorem od rosalginu.
3) protikvasinkovou dietu.
Hlavně to od tebe může chitit mimi- bakteriální nerovnováhu a mít problémy třeba s pokožkou.