Je to pozitivní covid test?

22. kvě 2021

Holky je tohle pozitivní test?je tam hodně slabý duch...

hasara33
22. kvě 2021

V životě by mě nenapadlo, že i na tomhle budeme hledat duchy 🤦🏼‍♀️😅 hele pokud nevidíš jednoznačnou druhou čárku tak to prostě ber jako negativní a víc se v tom nešťourej 😅 pokud máš strach a chceš mít jistotu tak si nech udělat PCR 😉
Jinak já nevidím nic, ani ducha 🤷‍♀️

autor
22. kvě 2021

@hasara33 ja vim,jenze jdem na křtiny a slíbili jsme udělat si všichni doma test,kvůli starším lidem,co ještě nemají druhou dávku,a najednou tohle.nikdo jiný to neměl,tak trochu panikarim.

klokanka31
22. kvě 2021

Já nic nevidím. A je fajn že se pro jistotu testujete, ale jen kvůli starším? Snad i to miminko by mělo být chráněné před koronou ne??

pexi
22. kvě 2021

Měla jsem takovouto čárku jednou a na PCR testu jsem byla - byl negativní. (Primárně jsem byla nemocná a objednaná pcr, ale ze zvědavosti jsem si udělala tento, když jsem zjistila, že ho doma ještě mám. No a pak jsem opravdu čekala, že pcr bude pozitivní a nebyl, ani průběh nemoci nakonec neodpovídal 😉 )

autor
22. kvě 2021

@klokanka31 miminko už má víc než rok a covid melo před méně než 90 dny😉takze ano,i ono by melo být chráněno.

autor
22. kvě 2021

@klokanka31 jinak je to vidět na originále,opravdu jako hodně duch,ale kdyz to položíme vedle testu ostatních,tak je patrné,ze tam je no...dohodli jsme se,ze dcerka nepujde.chceme mít ciste svědomí...

lobella
22. kvě 2021

Ja na tyhle testy uz neverim, meli ksme covid vsichni cca 2 tydny zpet, chlap uz x dni priznaky, prvni test mu vysel pozitivni, dalsi dva dny negativni, dalsi den pcr pozitivni, ja s priznaky a test domaci taky negativni, druhy den pcr pozitivnj, si skocte na test antigen, tomu bych verila spis nez tem domacim

autor
22. kvě 2021

@lobella dcerce zaplatíme pcr a my pujdem na antigen do nemocnice.

lilian2111
22. kvě 2021

Klid, je negativní. Taky jsem měla ducha - 2x a kontrolní byl vždy negativní. ☺️

marge_s
22. kvě 2021

Ja bych taky zkusila radsi PCR, talže neporadím, ale ...mam potřebu napsat, že je super, že jste tak zodpovědní. Kdyby se takhle chovali všichni, tak jsme někde úplně jinde. 🙂
Tak at to dobře dopadne 👍

Tak hlavně, že to vís :/ mimochodem, když se začínalo testovat AG, tak právě říkali, že je problém v tom, že si lidi často nevšimnou, že ten test je pozitivní, protože to chce "cvičené oko a zkušenosti". Ze je to další článek nespolehlivosti těchto testů. I když to samo nevylučuje falešnou pozitivitu. To je jasné.

marge_s
22. kvě 2021

ta druhá půlka byla směrem @lilian2111 🙂

lilian2111
22. kvě 2021

@marge_s Jj já byla v prvním případě i na pcr a byl negativní, takže jsem tušila že někdy udělá holt takhle falešné pozitivní výsledek a proto dělám v takovým případě vždy kontrolní, stalo se mi to teda 2x. Jednou u testu ze slin a jednou u antigenniho.

lilian2111
22. kvě 2021

@marge_s Ale já měla teda fakt ducha 😁 ale všude píšou že má být druhá čárka taky viditelná, což u mě ani v jednom případě nebylo, jen duch, ale šel teda vidět...ale potvrdil opravdu další negativní výsledek, jak u toho pcr tak další antigen 😇

Ale manžel má v práci pána, v zimě si prošel covidem a od té doby má opravdu fest pozitivní každý antigenni a pokaždé je pcr negativní. Tak to taková záhada. 🙆🏻‍♀️

marge_s
22. kvě 2021

@lilian2111 ty jo, to je teda dobre zahadny 😲 to si fakt clovek muze hodit korunou :/
Slysela jsem taky o lidech, co maji nekolikrat za sebou falesne pozitiv. AG, to musi byt docela "na budku" :/

lilian2111
22. kvě 2021

@marge_s No to teda jo. 😒

kafr
22. kvě 2021

Zrovna jsme se o tom bavily se sousedkou, měla v práci 2 kolegyně:
Oběma test v práci vyšel s duchem
Kontrolní PCR jedna pozitivní, druhá negativní.
Ta "negativní" měla příznaky až za pár dní, covid měla taky ...

mimi1004
22. kvě 2021

Mně to dneska ráno udělal antigen taky, měla jsem úplně slabého ducha. Večer jsem si udělala ještě jeden a byl sněhobílý. Takže asi tak.

maggi
22. kvě 2021

Manžel měl slabého ducha a byl pozitivní, ale na tomhle teda nevidím nic.