Pozitivní těhotenský test

hana_v
11. srp 2018

Ahoj holky, už asi týden si různě čtu, jak tedy pozitivní test vypadá a zda je tohle jistota. Jsou udělané ob dva dny. Už jsem si kdysi test dělala a druhá čárka se mi neukázala ani jako duch, jak jsme se tady dočetla. Myslíte, že je to jisté těhotenství? Nebo máte zkušenost i s jinou možností, která to vysvětluje?

pejskyne
11. srp 2018

Takhle silná čárka je tutovka, gratuluju!

hana_v
autor
11. srp 2018

@pejskyne jezis v to jsem právě doufala! Dva roky jsem se cistila od antikoncepce ana bala jsem se, ze to bude nějak špatné, že až se začneme snažit, půjde to těžce. Ze to půjde po půl roce by vyla nádherná zpráva. Už se těším na gyndu. Děkuji za odpověď 😊😊😊

pejskyne
11. srp 2018

@hana_v Jestli ti nebude líto dvou stovek, můžeš zkusit ještě digitální ClearBlue, ten ukáže číslo, takže nic k luštění. Ale můžeš se, myslím, klidně objednat k doktorovi a počkat až na ultrazvuk

lachtanice86
11. srp 2018

@hana_v těhotenství to je. Ale o jeho prosperitě testy nic neodpovídají. Radim nechodit na gyndu brzy ať nejsi zbytečně ve stresu. Nejlépe kolem 7tt. To už je vidět i srdeční akce. Já volala na gyndu vždy až tak dva týdny po vynechání ms

hana_v
autor
11. srp 2018

@lachtanice86 aha super, děkuji za radu. MS mi ma přijít asi za 8 dni, tak počkám a uvidím co bude.

priefi
11. srp 2018

@hana_v ano, tohle je pozitivni test, preji at je miminko bojovnik 😊

marjannka74
12. srp 2018

Ahoj Holky, dnes 3den po vynechani ms a testik vypada takhle. Co myslite?

lotosek
12. srp 2018

@marjannka74 Pozitivní 👍

monaaceek
12. srp 2018

Holky,vidite neco? 🤔

lotta1234
12. srp 2018

@monaaceek nevidim, kolko dni meska?

lachtanice86
12. srp 2018
jitaha
12. srp 2018

@marjannka74 to vypadá velmi nadějně. Taky mam dnes 3.den vynechanou MS ☺ čárka podobná. Co to máš za test, prosím?

jitaha
12. srp 2018

@hana_v gratuluji 😍 to vypadá jako tutovka. Přeji hodně štěstí ☺

jitaha
12. srp 2018

@monaaceek u tebe bohužel nic nevidím. Mrzí mě to. Zkus v úterý 😉

monaaceek
12. srp 2018

@lotta1234 ta fotka je na prd..2den

monaaceek
12. srp 2018

@jitaha zkusim 😉

marjannka74
12. srp 2018

@jitaha je to GS mamatest 10

lotta1234
12. srp 2018

@monaaceek sanca je, ked meska. ja som mala takeho ducha, ze to bolo neodfotitelne a po 2 dnoch uz bol vyraznejsi 🙂

monaaceek
12. srp 2018

@lotta1234 tak snad to bude🤗Samozrejme se priklanim i k tomu,ze ne🤷🏻‍♀️ale uvidime

balogis
13. srp 2018

@monaaceek
@monaaceek bohužel negativní,stejně tak jako můj.nebo třeba testujete moc brzy.Ja testovala z důvodu bolesti bricha abych těhotenství vyloučila,i když asi bychom se případně nebránili.držím palce

balogis
13. srp 2018

@hana_v pchaaa tak to jsou dálnice jak blázen,gratuluji a přeji Vám at je vše v pořádku 🌸

monaaceek
13. srp 2018

@balogis ja prave testovala uz po vynechani ms,tak nevim.. a porad nedorazila..

balogis
13. srp 2018

@monaaceek ted to čtu,pardon.Tak zkuste jiný.tohle je pepino že?ten je jak citlivý?zkusila bych zítra nějaký ten klasický"papirek" a budu vám držet palce

monaaceek
13. srp 2018

@balogis to je asi 10..zkusim papirek🙈Jinak hold pockam,k doktoru..

balogis
13. srp 2018

Teda pro me jasně negativní,nejsem lovkyne duchu,ale známá ze něco vidí..já teda leda h...💩😂Takze zůstávám ledove klidná.

hana_v
autor
15. srp 2018

Holky, podle vaší rady jsem si ještě zkusila těhotenský test ClearBlue a je to jasné. Mám asi 4 dny do menstruace, na gynekologii jsem objednána, ale zvědavost ještě vyhrála. Tak už tam mám vetřelce a doufám, že vše bude tak, jak má být 😍☀😊

marjannka74
16. srp 2018

Tak holky dnes zpozdeni 7 dnu a testik vypada takhle. Na gyndu je zatim cas kdyz tak jeste chvilicku pockam

anetlask
16. srp 2018

to je taková krása vidět tady ty pozitivní testíky 🙂 já už se tak těšim až budu mít také 😍

alca28
17. srp 2018

Ahojky ja teda taky prilozim fotecku 🙂 zpozdeni 7 dni

eliska2871992
24. srp 2018

Holky přidávám se spozdeni 10 dnů

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru