Jiný průběh menstruace. Poradíte, prosím?

23. bře 2024

Ahoj, prosím, poraďte. Cykly mívám cca 32-40 dní, mám dvě děti, porod před 20 měsíci, nekojím už téměř rok. Poznám na sobě ovulaci, protože je to vždy náhlá velká bolest, která do půl hodiny přejde. Je to pokaždé stejné, potvrzené testy a taky početím, cca 20. den cyklu, takže svoje tělo znám a vím, že to opravdu ovulační bolest je. Na gynekologii jsem byla naposledy v lednu, vše v pořádku. Tento cyklus jsem neměla ovulační bolest. Cca od 10 DC jsem začala mít vodnatý výtok, jako před ovulací. Nebylo mi to divný, protože jsem to tak mívala. Ale ovulace nepřišla. Žádná bolest, výtok pořád stejný vodnatý (plodný). Žádný PMS, žádné menstruační bolesti. Už týden mám slabé červené, někdy růžové krvácení, které se během dne objeví a zase zmizí. Je to tak cca na jednu intimku, kterou stejně každý den vyměním, ale ne že by byla "plná" ani to ne. Už mě to znepokojuje, protože mám pořád vodnatý výtok, a musím se třeba 3x otřít na WC, abych se utřela úplně. Někdy je výtok čirý, někdy červený, růžový, mění se to během dne. Žádný zápach necítím a nemám žádné bolesti v podbřišku, jako vždy, ale vůbec žádné. Na gynekologii půjdu hned v pondělí, vyčekat si mezi objednanými, ale budu ráda za zkušenosti jiných. Těhotenská test jsem si dělala, negativní. Další dítě neplánujeme a chráníme se.

lencaa11
24. bře 2024

Hormonální srum ,cysta ,může to bejt 100 jiných důvodu a taky žádný někdy tělo si změní směr cyklu stačí cokoliv v životě lékař bude víc moudřejší ...

autor
6. dub 2024

K dnešnímu dni stále nic, dle lékaře se nikde nic zásadního neděje, takže čekám. Chápu, že se občas stane, že vynechá, ale to krvácení k tomu jsem nikdy neměla