Kýla nebo ne? Máte prosím zkušenost?

katanovobran
6. pro 2020

Ahoj holky potřebuju poradit zda někdo nemáte zkušenost.
Včera večer sem se sprchovala a přes den mě dost bolela jedna strana jako v křiži tak sem šla po té bolesti a zjistila sem že mam v břiše jakýsi utvar -valeček nebo jako kdyby malý napuštěný balonek a když si ho zmáčknu jakoby zaleze a pak zase vyleze na oko to viditelné není.Myslíte že by to mohla být kýla?zítra zajdu k doktorce at mě pošle na sono břicha.Jsem rok po laparce a prý se to někdy takto udělá ta kýla po tomto zákroku

krupka3
7. pro 2020

@katanovobran moc nerozumim tomu, ze te bolelo v krizi a pak jsi nasla maly valecek...... Kyla je triselna nebo pupecni, ani jedna z nich neni v krizi. Jinak je kyla takova boule, co vyleza stale na stejnem miste a dost boli. Da se zatlacit, a pak drive nebo pozdeji vyleze znovu a zase to boli. Casem vyleza casteji a boli mene intenzivne, ale tak nejak porad.

dashyyy
7. pro 2020

@katanovobran jak jsi dopadla?? Je to kýla?

katanovobran
autor
7. pro 2020

@dashyyy jdu na sono,tak uvidíme

dashyyy
7. pro 2020

@katanovobran a na chíře jsi nebyla?? mně se takhle udělala taky zastrkovací boule na břiše na jaře a doktor na chíře se 100% shodl s ultrazvukem 🙂

krupka3
7. pro 2020

@katanovobran
@dashyyy ja mela triselnou kylu rok, a jelikoz jsem na sono dosla zrovna kdyz byla zalezla, tak mi rekli, ze to nepoznaji. Po roce jsem dosla na soukromou kliniku, ze si ji chci nechat operovat, a ani tam ji dr nenahmatal, kdyz zrovna nebyla venku. Takze bacha na to, dr muzou rict i ze kyla neni, pokud zrovna neni vylezla.

katanovobran
autor
7. pro 2020

@dashyyy byla tam mi řekl ze nic nenahmatal ale mám k tomu i jiné problémy jsem po každém jídle nafoukla jak balon a docela mě ta strana začíná bolet tak sem zvědavá co vymysli

katanovobran
autor
7. pro 2020

@krupka3 mě ji prave také nenahmatal...ja to mám spíše nad jizvou po laparoskopii jakoby pod zebrem žák nevim co by to bylo jineho než kola udělalo se mi to opravdu ze dne na den

dashyyy
8. pro 2020

@krupka3 já to mám pořád venku 😀 mám tam 7mm prasklinu a doktor ji nahmatal a odhadnul i těch 7mm 😀 ale není to kýla jako taková

marketanova
8. pro 2020

Holky, když máte kýlu dá se s ní cvičit nebo je to prostě už za hranicí únosnosti, popřípadě se jen nějak protahovat.