Odstranění křečových žil. Máte zkušenost?

mamkule
13. říj 2007

Ahoj maminky i nemaminky,chci se zeptat, zda nekdo nema zkusenost s odstranenim krecovych zil,mam jit pod narkozu na sotraneni krecove zily-hlavni, pak az sklerotizace metlicek, nechci pod narkozu, klidne bych si i zaplatila amblulatni zakrok.Napiste mi nekdo zkusenost, enchci byt v nemocnici hospitalizovana tyden, nevim jak by to zvladnul muj maly synek a ja hlavne ☹ ,napiste mi vasi zkusenost budu moooooooooooooc rada zdravi vas Alena

luckaasamuel
8. bře 2019

@lavita ja taky ale mám čtyři stehy 😉a porad mi sou ty žily vidět snad se vstrebaji🙏🏿

zuzkaasteli
8. bře 2019

Mame taky geneticky dane kz.byla jsem na operaci hned v 21letech,jizvy se mi nehoji takzeto jsou bohuzel videt,byla jsem jen s pravou nohou a zhruba po 4ltech se zacalo pomalu rysovat znovu. Navic mi zacaly opcha nohy,coz jsem do doby pred operaci vubec neznala. Ted je.mam na obou a porad to zvazuji.kolegyne byla taky.na.klasike.operaci v narkoze a v jedne noze se ji castecne ztratil cit a brnela ji dlouho. Taky uvazuju o laseru nebo nejakem vypichovani.nznate na.brnensku nejakeho dobrho doktorka?klasickou v narkoz nikdy vic.

mer
3. dub 2019

Holky sem 5 den po operace chiva jak dlouho jste bandazovali klasickým obinadlem mě furt pada

zuzzi86
6. dub 2019

@mer ahoj, já jsem po operaci 4dny. Bylo mi řečeno, že min. 5dnu bandáž, pak punčochy. Ale všude čtu, minimálně 2tydny, tak nevím. Ale noha sama modřina, oteklá. Vůbec nevypadá jak moje 😃

mer
30. dub 2019

Tak už je to měsíc od operace ranky po vytažení stehú jsou furt vidět, ale modřiny už jen minimálně, noha vypadá mnohem lépe, ale poctivě nosím punčochu, ještě že je chladno 😀

darija06
23. čer 2019

Je potřeba nejprce konzultace s lékařem nebo se stačí najít nějaké centrum nebo kliniku, kde křečové žíly odstraňují ? Dívala jsem se na estheticonu, protože chci jít na odstranění někde v Praze a dobré hodnocení má paní doktorka Takácsová a Amaryllis centrum kde působí. Nenašla bych tu prosím někoho, kdo má s tímto zákrokem zkušenost a popřípadě mi mohl i poradit kam je vhodné na odstranění jít ?

lavita
23. čer 2019

já byla tady- doporučení jsem měla, ale nebylo by potřeba https://www.angiochirurgie.cz/
ale berou jen zpš

hlavinka
6. bře 2020

Dobry den, rada bych se zeptala, zda v posledni dobe byl nekdo na sklerotizaci zil. Jak jste pak jely domu, kdyz v letaku pisi, ze se hned potom musi chodit 30 az 60 minut?
A pokud jste nekdo mel zilu az nahore na stehne, temer u rozkroku, nevadila vam ta puncocha na to?
Dekuji.

janakarova
2. pro 2020

Ahojky chci se zeptat,, mam jit na operaci s krecaky,,, jenze je mám na obou nohach a m7sim co nejdriv do prace po rodicovske,,, dotaz udelaji mi obe nohy najednou dekuji za odpovědi

lavita
2. pro 2020

@janakarova mě udělali obě najednou

janakarova
3. pro 2020

@lavita aha,,, ja tam dnes volala jdu na klasiku a rekla mi sestra ze obe neudelaji

lavita
10. pro 2020

@janakarova to je divný, moje mama byla na klasice a dělali ji obě najednou.tak asi tedy jak kde no? Člověk by to měl radši za sebou najednou, že?