Porod mrtvého miminka v 2. trimestru. Jaké vitamíny mi pomůžou dát se dopořádku?

kattyj
17. říj 2020

Ahoj holky, v 18. týdnu mi miminko umřelo - přestalo jí bít srdíčko. Nechci se bavit o psychické stránce, tu si časem urovnám sama... Nicméně mám doma 2letou holčičku, která je takový malý drak a potřebuji začít co nejdříve fungovat. Nevíte jaké vitamíny začít jíst, abych se dala do kupy? Piju pouze kontryhel na stáhnutí dělohy, snad brzy přestane bolet. Ale víc tak nějak nevím co dál. Všude jsou vitamíny i na podporu kojení, čehož se docela bojím, že se mi spustí mléko... Moc vám děkuji za pomoc...

sonnn
17. říj 2020

je mi líto, co se ti stalo...doporučuju pít zelený čaj (japonský, ne ty levné čínské napodobeniny!) a koupila bych wobenzym, pokud ti nevadí vyšší dávkování a cena, ale ten je fakt "na všechno" hojení, regenerace, imunita, oboje doma odzkoušeno a spokojenost

andelka
17. říj 2020

Ahoj, zažila jsem totéž před nějakou dobou. Přeju hodně sil.
Brala jsem klasické multi vitamíny Dr Max. A pak po první ms ještě Inofolic. Ten wobenzym je též dobrý nápad.

kattyj
autor
17. říj 2020

Moc vám děkuji. Zkusím tedy ten Wobenzym. Sice je to pálka, ale je fakt, že mi kdysi pomohl na něco jiného a tady u tohohle mě to vůbec nenapadlo. A pak uvidím... Děkuju

mamikry
17. říj 2020

@kattyj Je mi to líto. Zažila jsem totéž před půl rokem. Jako první jsme začala brát Lavekan na uklidnění. Pak pít ženský čaj s kontryhelem a z vitamínů Panthenol, vápník, hořcík, zinek. Po šestinedělí pak Femibion.

monika3456
17. říj 2020

@kattyj místo wobenzymu zkus Pylovej sirup a MSA tablety z Justu.

kattyj
autor
20. říj 2020

Všem moc děkuji, doufám, že tahle diskuze pomůže i jiným...

camillaq
20. říj 2020

Prošla jsem ukončením těhotenství kvůli VVV v 17 tt, měla jsem v tu dobu doma skoro dvouletého divocha, brala jsem jen listovku a vit C. Za 13 měsíců po potratu se mi narodil zdravý chlapeček.