Projevuje se takhle rakovina?

jurinka12
31. led 2020

Nemůžu strachy spát a úplně se klepu :(
Při zatlačení mi z konečníku teče žlutý hlen nechápu to okolo řitního otvorů mám asi hemeroidy nevím jestli jsou vnitřní nebo vnější ale jdou zastrčit zpátky dovnitř tak nevím :( a teď byl hlen i s krvi já se zblaznim :( je mi 22 :(

orisek56
1. únor 2020

Kdyz nejsi troll, tak proc uz nejsi na pohotovosti! Tech 90 kc te nezabije.

jurinka12
autor
1. únor 2020

@orisek56 nejsem troll ..jen mám prostě velkej strach ..ale dnes jsem byla na pohotovosti pr d chvíli jsme přišli vyhodnoceno jako nějaký zánět ve střevě mírnější prubeh prohmatal mi břicho a mám ho na levé straně citlivé ...mam antibiotika

orisek56
1. únor 2020

@jurinka12 no vida. To bylo horovani. A nebyli to zbytecny?

marcicek84
1. únor 2020

@jurinka12 - misto stresovani a zasirani diskuze si priste zajdi k lekari,usetris vsem cas a hlavne sobe i spoustu stresu...

loylii
1. únor 2020

@jurinka12 normální blázen. To chce nejdřív k obvodakovi ať ti dá papír na vyšetření na ty hemoroidy a pak hned na hlavu. Mít hemoroidy, ukazovat je pritelovi a nic s tím nedělat? Prave tím, ze s tím nepujdes k lékaři, z toho muže vzniknout rakovina

kaja2016
1. únor 2020

@jurinka12 Me toho v hlave bezi. Tim se nemuzes zabavovat o takovych vecech premejslet. Zij svuj zivot, nech se vysetrit praktikem. Pokud te to hodne hloda - pozadej o koloskopii - rekni ze mas stridave prujem, zacpu, bude ho muset prekecavat. A mozna ani neprekecas. Delaji to tak az od 40ti. Ja jsem mela problem se zadankou i s anamnezou z obou stran a potvrzeni od genetika ve 38mi. Mimo jiny - muj dedecek na karcinom strev zemrel ve 25ti, takze i v tomto veku se to stat muze - ovsem je to extremne vyjmecne.

ariadna12
2. únor 2020

@kaja2016 tak mne prvni koloskopii delali ve 22 letech. Pote jeste dvakrat. Ted je i 39. Pri tom, co popisuje tazatelka, by ji meli na koloskopii poslat.

amazonkajanik
2. únor 2020

@jurinka12 no vidíš. Někdo má hned průjem a tobě se dělal hlen. Tak a teď šup,nechat si vyšetřit ten zbytek

amazonkajanik
2. únor 2020

@kaja2016 mě je 31 a doktor mi normálně doporucenku na kolonoskopii,resp na proktologii vypsal. Jen mi jí musí vypsat znova,páč je už půl roku stará

kaja2016
2. únor 2020

@ariadna12 Tak zalezi jak ktery doktor. Nekteri si vice hlidaji kasu. Moje dr.se tvarila a napsala. Manzeluv dr ( a to mu je 45 a ma v rodine anamneze tez karcinom strev) mu ji nenapsal. Proste nenapsal a nenapise. Zkusenost z okoli mam bohuzel obdobnou.

kaja2016
2. únor 2020

@amazonkajanik Jsem na tom podobne. Otehotnela jsem v mezicase. Ale genetik me ted, kdyz jsem byla v geneticke poradne tehotna zase nabidl ten test z dna, ze by to bylo potreba udelat ( mame v rodine i karcinom delohy a to je pry stejny gen).

mandala
2. únor 2020

@jurinka12 Dokážu pochopit tvůj strach... Proč nechceš řešit svůj problém s psychiatrem, nikdo přece o tom nemusí vědět, navíc dnes už se to nebere, že každý, kdo bere AD je blázen. Dobrovolně si ničíš život... a nejen sobě, ale i svým blízkým, takhle se přece nedá žít...💖

ariadna12
2. únor 2020

@kaja2016 je pravda, ze znam doktora, co by ji nenapsal, ale nechova se zrovna k pacientum lege artis....

amazonkajanik
3. únor 2020

@kaja2016 tak u nás karcinom střeva není,ale jiné druhy jo. Jinak hemeroidy mám už léta a praktik mi na ně předepsal už kde co, takže nakonec sám usoudil, že by to už chtělo dojít na proktologii

kaja2016
3. únor 2020

@amazonkajanik A jeste jsi tedy nebyla, jo? Ja se toho docela bojim. V cr to vetsinou nedelaji v anestezii. Je to skoda, protoze kdyz je tam nalez ( polypy), tak by to slo rovnou vypalit.

amazonkajanik
3. únor 2020

@kaja2016 ještě ne no 😣 mě se to teď uklidnilo a zůstaly jen boulicky,které nebolí,nekrvaci. To už ale nebude na vypalování,ale odstranění buď gumickama,nebo to odříznou. Ale u obojího je rekonvalescence min na týden