Prsní žláza více zduřelá. Je to možné?

4. lis 2023

Ahoj holky,

ve zkratce si myslim, ze mi definitivne preskocilo.

Od lonskeho ledna 2022 jsem byla na sonu prsou 6x!!!!!!!!
Poprve v tom lednu jsem byla protoze jsem si nasla bulku, nakonec neskodna cysta…další vysetreni byli uz proste prostoze se mi furt neco nezdalo😥vysetreni si platim, snazim se delat si pokazde po menstruaci ale proste pokazde mam problem… Naposledy bylo sono 4/2023, a ted jsem si zacala prsa zase prohmatavat a proste prijde mi ze cim vic saham tim vic je ta prsni zlaza zdurela🙈🤷‍♀️

Myslite, ze je to mozny? Samozrejme uz jsem zase psala email do Berouna kam chodim, jestli mi daji termin….Realne potrebuju vedet, jestli se nekdo taky takhle hlidate a resite kazdy mesic🙈mne uz ty prsa tak boli, ze fakt nevim co je dobre a co spatne….ted teda bych sla po pul roce a uz mam hruzu, ze tam neco bude….🙈😥🤷‍♀️

leila7
4. lis 2023

Uz jsi tady jednou psala radsi bez k psychiatrovi nez na sono.jsi blazen

betelgeuzz
4. lis 2023

Proč to zakládáš znovu? Už u příspěvku s pocením jsme ti psaly, že to máš řešit s psychiatrem a psala jsi, že jsi objednaná. Neřeš prsa a pocení, ale hlavu.

klokanka31
4. lis 2023

@leila7 Proč takhle hned hnusně že je blázen? Víš co lidí má různé psychické onemocnění, panické ataky atd? Souhlasím s tím aby navštívila psychologa/psychiatra, ale neurážela bych že je blázen.

autor
4. lis 2023

@klokanka31 v pohode ale dekuju za zastani…ani jsem objednana ale bohuzel musim cekat a asi sintohle zaslouzim.

klokanka31
4. lis 2023

Ne tohle si nezasloužíš.