Štítná žláza. Podstoupil někdo operaci? Zkušenosti?

nathalka22
29. kvě 2020

Dobrý den, je tu někdo kdo podstoupil operaci štítné žlázy?
Zajímá mě stav po operaci, jizva a všechno kolem.. Děkuji za odpověď..

jana2381
30. kvě 2020

@nathalka22 pokud planujes deti, a uz ted se potykas s problemy, je lepsi ji dat pryc. Nikdy nevis, zda by se ti to nezhorsilo jeste tehotenstvim. Navic pokud mas jeste trable s vajecnikama. Ja mam po IVF a stimulace hormony je taky des. Ja na operaci cekala rok nez jsem ji mohla podstoupit a to jeste na sale zjistili, ze ji mam vrostlou do tkani. Nikdy nevis co se k tomu prida. Drzim pesti a urcite vse zvladnes.

nathalka22
autor
30. kvě 2020

@jana2381 jeee děkuji, no já uvidím jestli mě vůbec vezmou ten příští týden..

klea81
30. kvě 2020

@nathalka22 tak nevím z jak velkého města jsi a jaký má doktor přehled o možnostech, já dojížděla na endokrinologii do Brna a můj doktor mě před endo v místě bydliště varoval, že neleci adekvátně, takže jsem ráda, že jsem byla v Brně a ne někde v Horní dolní, kde nemají dodnes ani utz.

klea81
30. kvě 2020

@nathalka22 tak nevím z jak velkého města jsi a jaký má doktor přehled o možnostech, já dojížděla na endokrinologii do Brna a můj doktor mě před endo v místě bydliště varoval, že neleci adekvátně, takže jsem ráda, že jsem byla v Brně a ne někde v Horní dolní, kde nemají dodnes ani utz.

klea81
30. kvě 2020

@jana2381 asi kvůli těhotenství jo, ale jen uzel není indikace k operaci. Tchyně i svagrova mají taky velký uzel i žlázu a nikoho zatím nenapadlo je operovat.

klea81
30. kvě 2020

@nase_mimi tak keloidni jizva nemá s mazáním nic společného, je to vrozená dispozice k tvorbě osklivych jizev, já nemám po contratubexu jizvu téměř žádnou.

klea81
30. kvě 2020

@nathalka22 a proč by to muselo extra bolet? místo sesite celé jizvy, tam máš pár mm volných na prostrceni hadičky. Možná jsme první dny něco na bolest dostávali, nevím, určitě dávali léky proti otokům a mě fakt nic nebolelo. Už když jsem se probudila na jip nabylo mi nic a mohla jsem se jít projít na chodbu 😉zbytečně strašís sama sebe, všichni ostatní ti píšou jako já, že v to v pohodě.

klea81
30. kvě 2020

@nathalka22 ideální si vzít nějaké časopisy, hudbu, určitě tam bude wifi, nebo si stáhni z ulozto pár seriálů a pribal si sluchátka. Před 14 lety wifi dostupná nebyla a taky se to přežilo. Manžel jezdil každý den na hodinu na návštěvu. Po tak velkém výkonu kolem tepen tě určitě nemůžou pustit domu druhý den, bohužel.

klea81
30. kvě 2020

@jana2381 rychlovka 😉

klea81
30. kvě 2020

@nase_mimi a co se dělalo v těch lázních? Já byla ráda, že můžu ze špitálu domů a záhy do práce, proč ještě ztrácet čas v lázních 😉doktor o nich ani nemluvil, ale co vím nárok bych měla.

nathalka22
autor
1. čer 2020

Děkuji všem snad to všechno v pohodě taky zvládnu... Zítra nastup

jaroslava350
23. zář 2020

@nathalka22 ahoj taky mě čeká operace stitnice a taky mám strach a jak budu muset být dlouho ve špitále