Syfilis. Kolik stojí léčba?

20. lis 2023

Zdravím. Prosím o radu.
Švagrová že Slovenska včera večer napsala manželovi, že ho prosí o pomoc. Je nemocná a potřebuje peníze na léčbu.
Žije v Rakousku a tam ji byla poskytnuta péče, kterou musela uhradit. Manžel chtěl vědět co jí je, jinak ji nepomůže. Sami moc peněz nemáme tak jsme řekli, že pokud napíše o jakou nemoc jde, zkusíme ji pomocí.
Je rozvedená, má dceru 19 letou o kterou se nikdy nestarala, ta žije se svým otcem který se o ní stará velmi dobře. Mladá je úspěšná tenistka.
Matka ferovala, jela v pervitinu. Babička ji našla pod postelí při úklidu pervitin, takže ji vyhodila z domu na ubytovnu..
Je to nějaký čas kdy se tedy "prý" švagrová dala dohromady a pracuje v Rakousku kde teda zjistila, že je nemocná.
Poslala nám zdravotní dokument, že se jedná o Syfilis ve 3 stádiu. Musí užívat léky.
Já osobně si myslím, že tím, že JE narkomanka, nakazila se přes jehlu. Jsem člověk, takže bych ji chtěla pomocí..ALE..
Nevíme kolik taková léčba může stát? Má jet zítra na odběry a vyšetření a prosí o peníze aby mohla užívat další léky.
Nevíte prosím kolik by to mohlo stát? Vůbec nevíme kolik jí poslat peněz..
Jako jsem naštvaná, protože tohle je fakt nezodpovědný člověk a ničí si život..Kdysi velmi skvělá ženská, manžel podnikatel, vedli bar. Tam prohrála všechny peníze v automatech..je to prostě nenapravitelný člověk a myslím si, že pokud nejde na léčení, z drog se jen tak sama nedostane.
V rodině jsem měla bratrance na pervitinu. Byl voják..dnes po 20 letech díky léčebne je zdravý spokojený člověk který žije s přítelkyní v Anglii a je kmotrem našich dětí..
Co.msslite, kolik může potřebovat peněz a co byste udělali vy? Děkuju. 🙏

autor
6. pro 2023

@gruyerre dnes švagrová peníze vrátila zpět na účet 😉🙏