Už nemůžu-strach ze smrti. Zažila jste to některá?

4. kvě 2020

Holky,já už nemůžu :( Mám problémy se zuby, zítra jdu konečně k zubařce, doted jsem nemohla nikoho sehnat..Ale já to nedávám psychicky :( Nikdy jsem nebyla žádný hypochondr,ted fakt hrůza, začal mě ovládat strach,že umřu,že zubařka zjistí něco vážného ...Jsem stále unavená, minulý týden mě i přítel vezl k obvodnímu,protože jsem měla pocit,že mi otéká krk ( dostala jsem atb a doporučení,že musím být v klidu). Mám pocit,že ničím dcerku, přítele protože to nikdo jiný neví :( Zažila jste to některá? Mám to říci zítra nové doktorce? ( je to paní před důchodem :()...

leniczka23
4. kvě 2020

Psycholog..rikala bych to hlavne psychologovi.

lstuchlova
4. kvě 2020

Jakože zubařka zjistí, že umíráš?.... A ano, tohle všechno říkej psychologovi.

orisek56
4. kvě 2020

Psychologa/psychiatra. Jinak s tim otekanim krku a unavou.... Hledej jine mpznosti nez je krchov. Jedost mozne, ze se u tebe probouzi treba alergie, pokud uz alergikem nejsi. Pro me jako alergika totiz v tomto obdobi zcela bezny jev.....

lolam10
4. kvě 2020

Klasicka psychosomatika.opravdu to chce resit s psychologem/terapeutem a idealne i psychiatrem.myslim ze to samo neodezni a pokud to nebudete resit bude se to stupnovat(vlastni zkusenost bohuzel)
P.s. pokud jste z prahy a okoli muzu vam dat kontakt na oba

klllarinka01
4. kvě 2020

Myslim, ze vetsina lidi je v tehle situaco unavena a proste s prominutim nahlavu. Dej se do pohody, vsimej si vic dcerky, udelej si pohodovy vecer s pritelem, pust si pekny film na uklidneni. Zubarka na nic neprijde a kdyby? Lepsi to zjistit driv, vcas nez pozde, ne? A s tim krkem to muze byt spousta veci, a myslim, ze doktorka by to zjistila kdyz si u ni byla. Zubarce nic nerikej, srovnej si to sama v sobe. Drz se 😊

sigyn
4. kvě 2020

Doporučuji psychologa. Já tyhle pocity později měla i když jsem měla jít třeba ven (zabije mě padající větev, srazí mě auto..), nenechte to zajít tak daleko. Jinak oteklý krk nemusí být nic hrozného, klidně to může být jen alergická reakce a doktoři dneska předepisují ATB jak na běžícím pásu.

miba10
4. kvě 2020

Tímhle jsem prošla před 15lety. Tak se na to na mě sesypalo, že jsem nespala, nejedla a (ač je to možná někomu smíchu) usnula jsem jediné pokud u mě byla mamka a držela mě za ruku, nebo za nohu. Skončila jsem na antidepreaivech a praskach na spaní. Zákaz veškerých akční, válečných a hororových filmu atd. Tehdy mi bylo řečeno, že mi chybí pocit bezpečí a klid.
Porad se s obvodní nebo rovnou vyhledej psychologa nebo psychiatra.

lutu11
4. kvě 2020

@lolam10 dobrý den, muzu poprosit o kontakt? Dekuji

briga15000
5. kvě 2020

Jarní deprese