Ztráta chuti. Jak dlouho?

klokanka31
1. dub 2024

Mám asi virózu, a ztratila jsem včera chuť. Necítila jsem kačenu, zelí, čokoládu, dneska to samé. Je mi divný že pití cítím, ale jídlo prostě ani ťuk. Nevíte jak tohle může dlouho trvat? Jako je to fajn prostředek k hubnutí, člověk najednou nemá vůbec potřebu jíst 😁 Ale je to otravný...🤔

1pomnenka
1. dub 2024

Tak to bude covid, co jiného. U někoho 2 týdny, u někoho rok.

lencaa11
1. dub 2024

@klokanka31 plno lidí kolem nás to mělo pribcovidu někdo 14 dní někdo díl atd...známá pomalu rok nemohla mlíko cítila to jako spálenou gumu

nikishkaaaa
1. dub 2024

@klokanka31 potýkám se s tím stejným, šílená rýma a ani chuť ani čich, mám asi covid, ale hlavně jako matka dvou dětí, kterým mám vařit, velký problém 🤣🤣🤣🙈🙈

marge_s
1. dub 2024

@klokanka31 neboj, to se casem zmeni v opacny problem. Jak nebudes citit nic, tak se nedostavi ani pocit sytosti a clovek pak zere a nema stopku. Mnohalete zkusenosti

klokanka31
autor
1. dub 2024

🤔 Jsem myslela že covid už víceméně není...No zjistila jsem že už ani to pití nerozeznám, celý den jsem pila čaje, tam mi to tak nepřišlo, ale teď jsem si dala colu a jako když piju sodovku...

lencaa11
1. dub 2024

@klokanka31 ten je tady pořád a nejspíš pořád bude jen se teď víc řeší černý kašel

klokanka31
autor
1. dub 2024

@marge_s Fakt?

marge_s
1. dub 2024

@klokanka31 jj 🤣 ziju s tim pres 20let
Ale kazdej jsem jinej

petulles
1. dub 2024

Mám to stejně, angína a přidal se covid, kde jsem k tomu přišla nevím 🙈 nic necítím, chuť nepoznám a sotva se vleču 🙈

klokanka31
autor
1. dub 2024

@petulles Tak to jsem ráda že v tom nejsem sama 😃

tasimia
2. dub 2024

@klokanka31 tohle je u mě první z příznaků, ze jsem chytla Covid. Pokaždé.. ;).

nikishkaaaa
2. dub 2024

@klokanka31 tak já dnes dělala covid test a ten negativni 🤷‍♀️

klokanka31
autor
2. dub 2024

@nikishkaaaa 🤔 to je divný 🧐

tasimia
2. dub 2024

@nikishkaaaa může se stát. Já mám doma vždy antigwn negativní, nechápu co dělám špatně. Dojdu k dr, a tam na antigenu dálnice😂. Takže na testy z lékárny už nespoléhám.

petramana
2. dub 2024

nemusite mit covid, taky jsem to obcas mela, kdyz jsem mela zanet dutin

ninive211
2. dub 2024

No zašla bych asi k dr. na test. Na domácí z lékárny (často už prošlé a zaschlé) bych nespolíhala

klokanka31
autor
2. dub 2024

Holky je to dobrý, pomaličku se mi chuť začíná vracet. Sice cítím všechno tak 1000x slaběji, ale aspoň něco...😊

nikishkaaaa
3. dub 2024

@klokanka31 tak mně už se vrátil včera večer čich i chut, tak to byla nějaka 1,5 denní záležitost 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ zůstala jen rýma

ninive211
3. dub 2024

@klokanka31 @nikishkaaaa Kolegyně to měla při covidu, ztatila čich i chuť. Chuť jen prý na den, dva, ale čich má trochu oslabený doteď, ještě po 3 letech, jako cítí, ale jen když jí to voní tzv. pod nosem.

nazka
3. dub 2024

@klokanka31 já běžně chuť ztrácím u velké rýmy tak na den dva. Teď na podzim jsem ji neměla víc jak týden a byl z toho covid. Bylo zajímavý, že se chuť vracela velmi velmi zpomaleně. Nejdřív jen sladké, za dva dny jiné chutě.. Asi tak 14 dní celkem mi to trvalo.

nazka
3. dub 2024

@nikishkaaaa doktorka mi říkala, že testy u covidu můžou být negativní už 3 dny od vypuknutí prvních příznaků 🤷

klokanka31
autor
3. dub 2024

@nazka Já chuť právě běžně neztrácím...Včera vypadalo že se mi chuť vrací, ale zase kulový. Jediný co dneska cítím tak je kafe, ale necítím ho jako kafe, ale jako spáleninu 🤢

ninive211
3. dub 2024

@klokanka31 Hm, tak to nejspíš vypadá na covid...zajdi si na test

klokanka31
autor
3. dub 2024

@ninive211 A tak to je zbytečný, vědět to nepotřebuju...

ninive211
3. dub 2024

@klokanka31 Tak pokud jsi doma a nikam nechodíš mezi lidi, tak ne, no.