Doporučuje vám lékař přípravky pro péči o dětskou pokožku?

linola_pavlina
23. bře 2015

A ještě jedna anketní otázka 😉
Asi nejvíc chodíte k dětskému lékaři s dětmi vy, maminky.
Doporučuje vám váš dětský lékař nějaké přípravky pro péči o pokožku nebo to nechává na vás nebo co vám doporučí v lékárnách?

megy
23. bře 2015

Nám pediatr nedoporučuje vlastně skoro nic, co se týká kosmetiky, spíše na začátku nám doporučoval olej do vody, ale to bylo vše 🙂 mám jediné štěstí, že má tchýně je skvělá lékárnice, takže ty nej rady z této oblasti mám od ní 🙂

kuratkol
23. bře 2015

Nám Linolu doporučil a předepsal pediatr.

kh
23. bře 2015

Doporučil pediatr, ale nepředepsal. Pokud by pak byla levneji nebo zdarma, skoda.

matyclaris
23. bře 2015

Jak jsem psala v předchozí otázce. Linola celou sadu mi doporučila naše pediatrička. Jsem jí za to vděčná, jelikož se vše obrátilo k lepšímu.
Předepsala mi na recept Linola Fett Bad a tak je to v lékárně o něco levnější než bez receptu.
V lékárně nabízeli jiné výrobky, které jsou ještě mnohem dražší.

alyssa.anna
23. bře 2015

Tak nám pediatrička nedoporučila nikdy žádnou kosmetiku k péči o dětskou pokožku

monikaaa123
23. bře 2015

Dobrý den,
nám linolu (olejovou koupel,šamponek) předepsala naše pediatrička. Jsem opravdu moc spokojená, po každé koupeli má moje dcerka krásnou pokožku. Za nás je Linola absolutní jednička....Doporučuji všem maminkám, které řeší suchou pokožku u svých miminek🙂

simonceli
23. bře 2015

Linolu nam predepisuje lekarka

salomoun
23. bře 2015

nám pediatr také nedoporučuje žádnou kosmetikau. Říká, že každému vyhovuje něco jiného a že si to máme vyzkoušet sami.

yvonneullmann
23. bře 2015

Ano...nase pani doktorka je paradni.se csim poradi. Kdyz jsme si.dovezli maleho domu hned nam radila linolu do koupele

luuca.b
23. bře 2015

nám tutu značku doporučil náš kožař..poněvač may je alergicky na citrusy a plno kosmetiky..tak že máme esenci na koupání🙂 a krásně se změnilo..a pak promazat hojně niveou

hanulka190
23. bře 2015

Linolu nám předepsal pediatr, máme do koupele+mast. Jsem moc spokojená 🙂

chris_n
23. bře 2015

nedoporučuje, jen kdyz se zeptám přímo konkrétně... a linola to teda nebyla nikdy

mor48tko
23. bře 2015

Linolu mi pediatrička nedoporučila /doporučovala mnohem dražší a cizí výrobky/, ale jelikož jsem atopička, tak mi ji kdysi doporučil můj kožní a moc mi pomohla (především krém) 🙂

kikimaruska
23. bře 2015

DR.nám nedoporučovala, ale nechala sem se inspirovat maminkami atopických dítek z lázní a Linolu Feet i Oil Bad koupila pro mladšího synka, který má atopická ložiska na kůži. Předepsáno nemáme, vše plně hradím. Mám tu ale ještě jednu mastičku (pravou namíchanou konopku) a ta malému pomáhá při silnějších projevech ekzému. Linolu máme spíše jako prevenci a při mírnějších stavech.

alcar
23. bře 2015

Dporucila nam ovesne koupele, ktere jsou teda perfektni, pak predepsala olivovy olej (nic moc), o Linole se ani nezminila. 😒

barinkas
23. bře 2015

linolu nám doporučili v porodnici 🙂 jak byla malá miminko, dávali jsme do vaničky.

twoangels
23. bře 2015

Ano, Linolu nám doporučila naše pediatrička hned co jsme přijeli z porodnice 🙂

ilonka82
23. bře 2015

Po naší pediatričce jsem chtěla napsat Linolu do vody, jelikož se malé po narození loupaly ručičky a na Linnolu jsem měla doporučení o švagrové. A paní doktorka dělala drahoty, že to se píše alergikům a dětem co mají nějaké kožní potíže. A ještě další výmluvy, nakonec mi ji napsala, ale dala mi najevo, že mi to píše ze "známosti". Kdych tenkrát věděla, že se dá Linola - olej koupit v lékarně i bez receptu, tak se paní doktorky nedoprošuji a koupím sama.

hellinka1
23. bře 2015

Linolu nam doporucil kozni lekar a nedame na ni dopustit..mame olej do koupele a mast.

chocomorocco
24. bře 2015

Malá má na nožičkách a tvářích taková suchá místečka. Paní doktorka doporučila ovesnou koupel a mast cremor leniens. Ale žádná sláva ☹

katkakiki
25. bře 2015

Dobrý den.
Já olejovou koupel od Linoly používám od miminka a teď jsem k tomu přidala i šampón (malý měl suchou pokožku na hlavičce). Když jsem byla u lékařky, tak mi taky doporučila šampón od Linoly. 🙂 😉

zanri
25. bře 2015

ne, doktorka nám nic nedoporučila, Linolu mi doporučili v porodnici a na opakovanou seborelu mi doporučila kamarádka výrobky z CutisHelp mimi - a já o tom pak informovala doktorku, že to pomohlo - takže spíš naopak 🙂

romanahokufova
25. bře 2015

nam se obevili potnicky a nase dr nam doporucila linolu,od te doby co ji pouzivame tak ma po potnickach a dokonce i po detske lupence

lugahajkova
26. bře 2015

Linola nám pomohla při lyšeji na pusince,, používáme ji i na záděrky na ručičkách, za ouška atd,, jsme velice pokojeni 🙂

matyrysa
26. bře 2015

My produkty od Linoly kupujeme pravidelně a to na doporučení od doktorky.

nov777
26. bře 2015

Nam doktorka nedoporucuje zadne komercni vyrobky a podle me je to spravne. Kdyby to delala, asi by mi to hodne vadilo. Chodim k lekari, ne na prezentaci obchodniho zastupce.

edeltraut
26. bře 2015

Současná doktorka ne, ale původní hodně stará a hodná paní doktorka mi poradila na suchou pokožku nejstaršího syna právě Linolu, perfektní výrobek 🙂

superterik
26. bře 2015

Linolu nám doporučila paní doktorka.

lucieakarolinka
26. bře 2015

Nám pediatr nedoporučil kosmetiku, když jsem se zeptala konkrétně, tak mi napsal, co mám koupit, ale Linola to nebyla.

marssyy
30. bře 2015

Také nám nebyla pediatrem doporučena žádná kosmetika 😉