• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se vám líbily 3 týdny se značkou Linola

(Zamčená)
19. října 2013 
Milé maminky a maminky čekatelky (tatínci nám moc nekomunikují... :wink: )
V neděli končí měsíc se značkou Linola a tak jsem se vás chtěla zeptat, jak se vám to líbilo?

Budu moc ráda za váš názor, protože příště to aspoň budu moci udělat líp.
Moc děkuji!
Pavlína
Měsíc s Linola  •  18. říj 2013 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
Me osobne se nelibila ta soutez "koupani" ty polonahe deti, jedno vedle druheho....ne kazdy kouka na dite jako rodic :frowning2:
18. říj 2013 v 17:56  • Odpověz
To bohužel musím souhlasit s @mamkamarketa - já jen nakoukla a nenapadlo by mě se zúčastnit a dávat takto odhalené fotky dětí..Sice každého věc, ale je to smutné.
18. říj 2013 v 18:19  • Odpověz
Reklamy na konikovi nesleduji, spíš mi překáží
18. říj 2013 v 18:24  • Odpověz
Ahoj Pavli, používám na koupání prcka konkurenční značku - on má lehký atop a citlivou kůži, takže reaguje na každou změnu mazacích a koupacích přípravků, ale asi teď vyzkouším i Linolu. :sweat_smile: Jinak se mi moc líbila soutěž o 30 balíčků Linola MINI, ikdyž jsem bohužel nevyhrála, ale je fakt, že díky otázkám jsem se alespoň blíže seznámila s produkty, po kterých bych za normálních okolností vůbec nepátrala. Fakt povedená soutěž. Konec konců i další "Jde to i vesele..." se mi moc líbila - bylo zábavné si prohlížet co některé děti dovedou :grinning: :grinning: .
Bohužel ale musím také souhlasit s holkama - Velká fotosoutěž týkající se koupání byla dle mého názoru nešťastnou volbou - bohužel ne každý rodič je soudný v tom, jaké fotky jsou ještě publikovatelné a jaké si raději nechat doma v albu. :frowning2: Servery o dětech jsou rájem pedofilů číhajících na fotky tohoto charakteru, takže jim naservírovat odkazy na tato alba hezky pěkně úhledně na několika stránkách mi nepřijde vhodné. :cry:
19. říj 2013 v 08:43  • Odpověz
Soutěž s fotkami nahatých dětí nevhodná, výsměchem bylo, když několik mamínek na to upozornilo a jejich příspěvky byly vymazany adminem :rolling_eyes:
19. říj 2013 v 16:50  • Odpověz
No já nemám moc ráda měsíc s ničím, což je můj problém, ale tentokrát navíc musím souhlasit s holkama, ta fotosoutěž byla nastavená trochu nešťastně :frowning2:
19. říj 2013 v 18:29  • Odpověz
Já moc děkuji...normálně moc reklamu nesleduji,ale tato mne zaujala,protože jsem měla v plánu vyzkoušet...dozvěděla jsem se potřebné informace...a děkuji za soutěž o mini balíčky, byla jsem moc ráda,že jsem mohla vyzkoušet i ostatní produkty,které jsem neměla v plánu koupit,ale začala jsem uvažovat o šamponu...:slight_smile: Do fotosoutěže jsem se nezapojila,přestože takové fotky tu mám,ale mám je zamčené jen pro přátele...ale myslím si,že rozhodnutí zúčastnit se bylo na každém z nás...chápu holky,které jsou proti...možná příště zkusit udělat né úplně veřejně (jen aby to viděl jen ten,co hodnotí a přátelé, pak se může album smazat)...:slight_smile:
19. říj 2013 v 18:44  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.