Znáte značku Linola?

linola_pavlina
23. bře 2015

Hezký den, všem maminkám i tatínkům 😉 !
Přestože jsem tuto otázku před rokem a kousek již pokládala (a moc děkuji za spoustu podnětných informací), je tady jistě spousta nových maminek, které se s námi o svoji zkušenost se značkou Linola nepodělily 🙂.

reny.p
2. dub 2015

Známe právě Linolu Fett Ölbad používáme od narození syna (za týden mu bude 6 měsíců) a jsme moc spokojení! Dostali jsme na ni doporučení na předporodním kurzu, zakoupili do výbavičky a nic jiného nepoužíváme. Synovi vyhovuje a problémy s pokožkou krom trošky malinkých šupinek na hlavičce neměl. 😉

veera2
2. dub 2015

Ano, používáme šampón, tělové mýdlo.

lucy.l
3. dub 2015

Koupel a je skvělá

zizalapa
3. dub 2015

Dobrý večer, mám dotaz na Linola Gesicht, byl nám doporučen pediatrem na obličej. Je možné, že po aplikaci malou svědí? 😢 Pokaždé, co ji ho dám na obličej, na jedno místo, kde má ekzém snad neustále beze zlepšení, tak začne plakat, po chvilce přestane, je jí 5 měsíců. Její starší sourozenec 12let má ekzém v lokti, a po aplikaci říkal, že ho to štípe? Je to možné, že by tam byla složka, která by vadila? Jaké je složení? Olejovou přísadu do koupele používáme a zlepšení zatím nevidím.... Děkuji za vysvětlení

linola_pavlina
autor
4. dub 2015

@zizalapa Dobrý den, může se to stát. Snášenlivost každého přípravku je individuální a může tam být složka, která na pokožce způsobí třeba štípání. Složení Linola Gesicht najdete zde: http://www.linolaprodeti.cz/prehled-produktu/li...

Zatím mám spíše pozitivní reakce na tento produkt, ale vím, že mi o tom jedna paní doktorka říkala.
Zkuste když tak na obličej Linola Fett, tam je snášen velmi dobře. Ostatně použila bych ho i na suchá ložiska ekzému u vašeho syna.

Držím palce, ať se vám ekzém daří držet na uzdě.
Pavlína

te_ja
5. dub 2015

Používáme, dcera má sklony k atopii a nemohu než doporučit!