Zajímají Vás doporučení oblíbených časopisů na produkty (nejen pro děti)?

snoozebaby
28. bře 2012

Oblíbené časopisy ve svých reportážích zvyknou doporučovat zajímavé novinky a jimi vybrané zboží.
Časopis Ona Dnes zveřejnil v rubrice zadáno pro rodiče tip na našeho oblíbeného usínáčka - pejska Barka se štítky, který je zároveň i maňásek (více na https://www.modrykonik.cz/katalog/firma/andilko... nebo v přiložené fotografii).
Zajímají Vás tato doporučení? Záleží při tom na oblíbenosti časopisu? Případně prostě umíte se s námi podělit o to jak vnímáte takové doporučení?
Těšíme se na Vaše příspěvky!

hhranolka
28. bře 2012

Ja to tedy neberu jako doporuceni, ale jako reklamu. Jinak me tato "doporuceni" zajimaji, pokud je to pro me nova vec. To si opisu web. Stranky a jdu se na produkt a na dalsi nabidku firmy podivat. To v jakemcasopise jeprodukt uverejnen pro me nehraje zadnou roli, alemusi to byt neco, co neznam. Pokud je tam napr. Sampon, ktery kazdy zna, tak to jiz pro me nema zadny vyznam. Takze kdybychnarazilana vas inzerat, tak se usmeju a reknu si, jeee to znam z konika... Bude to spisejen takove pripomenutise. Pokud bych vas odsud neznala, tak se na vasi nabidku podivat pujdu, protoze by me "doporuceni" zaujalo. .

llluckaaa
28. bře 2012

Podobná "doporučení" beru s rezervou a dívám se na ně jako na reklamu (obzvlášť když je u výrobku uveden i konkrétní výrobce). Jiná situace je, pokud vedle sebe vidím srovnání několika podobných výrobků s hodnocením, který je lepší a který horší. To se řídím doporučením a když budu mít zájem, pravděpodobně sáhnu po tom lépe hodnoceném.

apollo11
28. bře 2012

Vím trochu, jak to chodí v novinách, takže pochybuji, že jde o nezištné doporučení časopisu 😉 Lépe říct narovinu, že je to placená reklama, však co je na tom špatného 😉 Reklama určitě výběr ovlivňuje, ať chceme nebo ne.

Jako "doporučení" zde chápu spíše podrobněji zaměřené články nebo nezávislé testy.