VYHRAJTE 400 Kč – Jaké produkty u nás nakupujete nejčastěji?

andrea_itesco
24. kvě 2016

Milé maminky,

každý z nás má jiné chutě – to je jasné i nám na Tesco Potraviny on-line. Proto jsme pro vás vytvořili nástroj, který zaznamenává vaše oblíbené produkty do jednotného seznamu, navíc vám ještě více ulehčí práci s nákupy. Potěšilo by nás, kdybyste se s námi podělily o to, jaké položky se nejčastěji objevují právě na vašem seznamu oblíbených produktů – ať už na tom virtuálním nebo tradičním na papíře.

Zapojte se do naší diskuze a prozraďte ostatním maminkách, co u nás máte nejraději. Nejzajímavější příspěvek dnes odměníme e-kupónem v hodnotě 400 Kč na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line na http://nakup.itesco.cz. Na další tři z vás navíc čeká odměna v podobě praktického 4-balení vlhčených ubrousků značky Tesco Loves Baby. Vyhodnotíme příspěvky zaslané do dnešních 17:00.

tomikkubik
24. kvě 2016

Tesco finest Caesar dresing 🙂

lv
24. kvě 2016

ten seznam věcí využívám, a pouze doplňuji aktuální položky..na obvyklém, uloženém seznamu je mléko po celém balení, mouky /hladké nejvíc, ráda peču/, cukr, olej, těstoviny Barilla, vejce, máslo, sádlo, mražená kukuřice, rýže, prostě spižírnový základ.

kh87
24. kvě 2016

Náš seznam nejčastěji kupovaných výrobků vytváří syn.
Takže jsou to: plínky se sovičkou, vlhčené ubrousky, Hami mléko a cokoliv sladkého na obalení maminčiných nervů, případně něco mraženého místo obkladu na hlavu..pro všechny.. ;) a protože rád krmí našeho kocoura, bereme taky kapsičky..

cb
24. kvě 2016

Zrovna v tomto období , kdy mám půlroční miminko, je nákup vždy jasný...vše pro miminko, takže jsou to vždy plíny, kojenecká voda, aktuálně příkrmy ve skleničkách a kosmetiku... no zrovna originální to není, ale pro mě je takovéto nakupování nové 🙂

lipli
24. kvě 2016

Nejčastěji věci na pečení, hladká mouka, cukr, vajíčka, máslo, kakao a pak věci na obědy takže těstoviny, rýži, brambory a ve velkém maso, mléko, jablka a jogurty.. To naše mimčo zbožňuje.

mina_
24. kvě 2016

seznam nákupu jsem objevila díky minulému týdnu s tesco... máme toho hodně co objednávat... objednávám pro rodiče (otec nemá nohy), babičku a pro nás.. takže je toho fakt hafec...
pro rodiče - většinou klasika, takže nechybí pečivo, máslo, margarin, těstoviny, vejce, hlavně balík mléka a několik druhů balíků vod.. aby se s tím mamka nemusela tahat.. bohužel vody často chodí po kuse a nebo balíku... ti co nákupy připravují by měli víc myslet a nebo by v košíku měla být možnost si vypbra jestli volné lahve nebo balík...

pro babičku - bereme hlavěn mléčné výrobky - jogurty, sýry, pak má ráda budapest pomazánku, nechybí ani chleba, mléko a kousek šunky

a pro nás je to vše od pečiva, přes mléčné výrobky po maso.. to tedy musím obzvlášť pochválit, nidky se mi nestalo, že by mi přivezli "unavené" maso.. a plátkované kotlety nebo pečěně nechybí v žádné objednávce, pak plenky, za chvilku i první příkrmy pro naši dcerku a hlavně ovocné kapsičky pro staršího banditu

jen tedy jendna vec mimo.. v profilu bych uvítala možnost uložení a nastavení více doručovacích adres...

andrea_itesco
autor
24. kvě 2016

@kh87 Váš syn opravdu myslí na všechno i na všechny 🙂)

zuzkamed
24. kvě 2016

Tak při každém nákupu jsou to určitě kojenecké vody, sušené mléko a nově teď i příkrmy. Zrovna dnes čekám řidiče s velkou zásobou všeho. Odjížíme totiž v sobotu na dovolenou a tam mixovat zeleninu opravdu nehodlám 🙂

mkrelo
24. kvě 2016

Můj první nákup byl na Kladné doporučení mé sestry,která objednává často. Tak jsem to také chtěla vyzkoušet a ušetřit práci a čas. Bydleli jsme na Plzni-jihu,kam závažíte. V seznamu byli potřeby pro mrňouse, tj.přesnídávky, skleničky s výživou na oběd, kukuřičné Krupky. A nějaké další věci do domácnosti. Byla jsme spokojena.Ted jsme se bohužel přestěhovali do mista, kam nedovážíte. Okr.Tachov

vrabcak0007
24. kvě 2016

kromě klasických věcí jako mouka, pečivo, ovoce a zelenina je seznam hodně ovlivňován naším synem..s věkem našeho syna se objednávky postupně mění - začalo to kojeneckou vodou, sunarem, pak postupně příkrmy a i když postupem času jsem si je více vařila sama ze surovin nakoupených kde jinde než v tescu, tak zůstalo pár oblíbených, které nakupujeme v super akcích 4+2...také stále nakupujeme naše stálice - pleny, ubrousky...a určitě spoustu hraček a oblečení - FaF je bezkonkurenční - v našem šatníku je ho asi největší zastoupení, vždy ráda využiji kupony z clubcard - zejména právě na oblečení...no a poslední rok, kdy jsem na mateřské objevila nového koníčka - výrobu slaných dortů- se seznam rozrostl o Penam super sandwich, který chodím několikrát týdně nakupovat spolu s různými klobáskami a pultovými uzeninami, kterými své slané dorty zdobím..viz foto a můj profil...

hojda
24. kvě 2016

Každý náš nákup obsahuje mrkev, okurku a řepu. To jsou stálice po celý rok a k nim pak pokaždé dalších 50 a více položek🙂

verkaunka
24. kvě 2016

Zdravím, samozřejmě kromě běžných potravin, ráda nakupuji v Tescu (ať už přímo v obchodě či online) těstoviny Tesco a čokoládky, vždycky do každého nákupu přidám alespoň jednu, dvě čokoládky.. jsou faaakt výborné....mohu jen doporučit... např. tato:
https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/product...

jinak hodně nakupuji kapsičky pro malou, ve velkém mléko, mouku, vody.....

gryfis
24. kvě 2016

Úplně jednoduše: těžký věci do spíže 🙂

78marcela
24. kvě 2016

Momentálně hraji prim kukuřičné tyčky Rey pro naši malou. Miluje je a mají je jenom v Tescu. Bohužel mám Tesco 60 km, ale i tak si jednou za měsíc uděláme výlet.

andilekanitka
24. kvě 2016

My nejvíc nakupujeme produkty Tesco, stále ještě plínky, pak papírové kapesníčky a hodně jsme ted najeli na Tesco Finest a nejoblíbenější jsou džemy Finest na palačinkách 🙂 jsou opravdu chutné a s konkurencí nesrovnatelné 😉

andrea_itesco
autor
24. kvě 2016

@vrabcak0007 No to je boží! Hned bych si dala 🙂

markysek2
24. kvě 2016

co nakupuju nejraději to se ani nedá říct, že úplně nejraději , ale ráda nakujpuju objemné věci...plínky, psí granule, psí konzervy, balíky s pitím (občas) ..nejraději na tom mám to že mi to přivezou ke dveřím anikdo se s tím nemusí tahat

bhlavacek
24. kvě 2016

u nas je to tvarohacek cokolada, vzdy 10-15 kousku - rikame si ze uz podle toho musite poznat nase obednavky (je to prima v kamenem obchode jich tolik nikdy nesezenem), no a mleko - vzdy tak aspon "pul kravy mleka"

kh
24. kvě 2016

Tezke nebo objemne věci 🙂 - drive pleny, lahve, kocici pisek.

andrea_itesco
autor
24. kvě 2016

@markysek2 To jsem ráda, že vám můžeme takto usnadnit život a nemusíte se s tím tahat 🙂

1miska
24. kvě 2016

co nejčastěji nakupuju? tim ze mam dve male deti tak se seznam odviji od toho - plenky, detska vyziva, moc rada mam FaF modu pro deti - za přijatelnou cenu krasne věci, hodne obleceni od Disney protože dcerka ma ted Minnie manii a u vas je velky vyber. Dále hodne syry - mate siroky vyber i kozich a ovcich, takze syry delaji dost podstatnou položku na vyslednem nakupu 🙂

iveta13iveta
24. kvě 2016

V Tescu nakupuji hlavně módu FaF jak pro sebe tak pro pánskou část rodiny. FaF móda je je vždy za fajn cenu při skvělé kvalitě.

pouzarovaj
24. kvě 2016

Na i-teco nejčastěji objednávám těžké věci, abych je nemusela tahat z "běžného" nákupu, když mám ještě děti. Takže mléko pro děti, pivo pro manžela a nějaké bublinky pro mě🙂. Plus většinou vždycky, co je potřeba. Jinak na seznamu na běžný nákup se nejčastěji objevuje pečivo, jogurty, sýry, zelenina.

smallinka
24. kvě 2016

Tak na našem seznamu oblíbených položek jsou momentálně pleny Tesco a veřte, že na dvojčátka jich je potřeba opravdu dost 🙂 Takže dovoz tolika balíků až domů společně s ostatními potřebnými věcmi je pro mě úleva ba i vysvobození. Prostě super 😉

jannca82
24. kvě 2016

Pro malou pliny a kukuřičné krupky bez těch ani ránu. Tatkovi pivo Plzeň a já si koupím nějaký dobrý sýr 😀😀

andrea_itesco
autor
24. kvě 2016

@1miska Sýry jsou super 🙂 Už jste zkoušela i nějaký z řady Tesco finest*?

bardanda
24. kvě 2016

Zejména věci, které jsou těžké a dále věci, kterých spotřebujeme hodně. To je nealko, mouka, cukr, olej, máslo, mléko, jogurty, čistící prostředky, prací gely, dětské plíny a dětské příkrmy. Dále zeleninu a ovoce, protože při závozu je lepší kvalita než v obchodě. Ušetřím čas, nervy při nakupování se 3 dítky a ve výsledku i peníze, protože si pohlídám zboží v akci. 🙂

lusesita25
24. kvě 2016

Tak u nas se nakupuji hlavne tezke veci jako treba vody a ted budeme ve velkem nakupovat i plenky 🙂

petralak
24. kvě 2016

U nás jsou to samozřejmě klasické potraviny jako pečivo, máslo, mléko, jogurty... no a kdykoli máme milovanou svíčkovou nesmí k tomu chybět brusinky! a jelikož já teď ujíždím na nakládaných potravinách, tak se u nás na seznamu prostřídávají olivy, červená řepa, cibulky.... 🙂 samozřejmě z řady finest mňam!

myjusiatko
24. kvě 2016

U mna same zdrave, ako tak pozeram na vypis. 🙂
Ovocie, zelenina, múky, syry, mlieko atd. 🙂 Objednavam hlavne základné potraviny. Chlieb si pecieme doma - takze objednavam iba muku a korenie a semienka. Jogurt si tiez robime doma - takze objednavam iba plnotucne mlieko.
Mno asamozrejme tazke veci ako zavareniny, drogeria.