• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Technické dotazy na fungování stránky pište sem

1. března 2017 
15. zář 2015 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý den.Chci se zeptat zda mi múžete nějak pomoci v případě,že jsem za zboží zaplatila,ale prodejce nekominkuje a zboží nedorazilo?Děkuji a přeji hezký den :slight_smile:
21. zář 2015 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím, napiš nám login dané prodávající. Podívám se na to. Děkuji.
21. zář 2015 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. zář 2015 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla bych se zeptat, jak označit ukončený inzerát jinak, než že ho smažu
21. zář 2015 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chobotniceklara Jeste ho muzes pozastavit.
21. zář 2015 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Této uživatelce jsme nedávno zastavili prodejní činnost, protože jsme dostali nahlášení i od jiných maminek. Pár dní nebyla na stránkách, tak uvidíme, zda se ještě vrátí.
22. zář 2015 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isoldaeva Moc děkuji,tak uvidíme....
22. zář 2015 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
šlo mi o to, jestli se nějak zobrazí kolik jsem toho prodala, člověk pak vypadá důvěryhodněji, takže nic takového není? o pozastaveni vím
22. zář 2015 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chobotniceklara Duveryhodnost prodejcum (kupujicim) dodavaji Hodnoceni :wink:
22. zář 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, chci se zeptat, jak-kde mám ohodnotit prodejce? Minule jsem našla Ohodnoť prodejce hned POD INZERÁTEM, ale v tomhle případě, tam nic takového není ... Děkuji.
23. zář 2015 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andaine je to hned pod zpravami u inzeratu kde jste si psali :slight_smile:
23. zář 2015 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani Hmm, bohužel to tam není ... Pod ZPRÁVY K TOMUTO INZERÁTU nic není :unamused: Jen nabídka PLUS četl prodejce tvou zprávu. Ještě si říkám, jestli to není tím, že inzerát je již vymazán a proto to tam nejde přidat.
23. zář 2015 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andaine ty jo tak to netusim jak je to u vymazaneho inzeratu :frowning2:
23. zář 2015 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani tak to asi nechám být ... díky.
23. zář 2015 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám asi hloupý dotaz na bazar, inzerát na obchod, který se vydařil, se zájemcem jsem se domluvila a zboží odeslala, platba byla připsána, mám smazat? Nebo je někde tlačítko typu obchod ukončen apod. Díky za odpověď.
23. zář 2015 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na obrázku je vyznačené, kde se to nachází. Co popisuješ, tak si žádá technické převěření. Prosím, klikni na http://podpora.modrykonik.cz/. Vyplň formulář, abychom se na to mohli podívat z technického pohledu.
Děkuji.
23. zář 2015 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baja2613 Tlačítko neexistuje, proto prosím, vymaž inzerát, aby ti nepsali další zájemci. I když bude inzerát smazaný, tak ty jako prodávající a zároveň zájemce budete mít nadále přístup k inzerátu.
23. zář 2015 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andaine Ahoj, o dva příspěvky výš, přidala isoldaeva obrázek, kde se nachází tlačítko pro přidání hodnocení, pokud ho tam nemáš, Nahlas chybu http://podpora.modrykonik.cz/open.php
24. zář 2015 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, nefunguje mi bazar na modrykonik.cz. Kategorie mám zašedlé, nejde mi na ně kliknout. I na pc i na telefonu. Co s tím?:slight_smile:
27. zář 2015 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas Prosím, také použij Podporu, klikni na http://podpora.modrykonik.cz/. Vyplň formulář a technici se na to podívají.
28. zář 2015 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla jsem se zeptat na reklamu - dělám kurzy vývojové psychologie pro nastávající a čerstvé matky. Jaké máte podmínkly, jaká je cena a tak. Díky moc za info. Jana Poddaná
29. zář 2015 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janazve Ahoj, předala jsem tvojí otázku admince, která se inzerci a reklamě věnuje, bude Tě kontaktovat interní poštou. Hezký den.
29. zář 2015 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý den, dnes mi nefunguje, odpovídání na inzeráty zájemců. Nejdou mi zobrazit komentáře u mé KZ, nejde mi odpověd ve zprávách na příchozí zprávu, moho napsat pouze novou, nejde mi odpovědět v diskuzi, pouze nova zpráva. Co se děje?
30. zář 2015 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda Mne vsechno funguje, proto myslim, ze to bude problem na tvem prijimaci. Zkus osvedceny univerzalni navod http://www.modrykonik.cz/stranka-nefunguje/
30. zář 2015 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lostakova Díky, já nebyla schopná zjisti, jestli je to jen u mne, nebo všude.
30. zář 2015 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobrý den, píši ještě sem, nelze otevřít složku zájemci, nefunguje ani po aktualizaci prohlížeče ani po restartu ctrl+F5...
bohužel je to docela aktuální problém, děkuji za odpověď
2. říj 2015 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pokud jsi vyzkoušela osvědčené pokusy - obnovit stránku, aktualizovat prohlížeč, změníit prohlížeč, případně verzi mobilní, plnou atd....pak prosím nahlas chybu zde:
http://www.modrykonik.cz/bugreport/

Hezký den.
2. říj 2015 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 Me to taky nejde, uz 2 dny!! Porad to nacita a nacita...grrrrrrrr....
@kat124 jako redeni se mi zatim osvedcilo kliknout na odkaz co chodi v mailu (upozorneni na zpravu k inzeratu) - pres to se tam dostanes....ale ne klasicky.
2. říj 2015 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninkas1 jenomže já potřebuji klasicky, když si někdo objednává víc věcí, tak v tom mám potom neskutečný maglajz....
nejde to jenom nám nebo všeobecně?
psala jsem už na podporu, na fungování bazaru..... zatím žádná odezva
2. říj 2015 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek