Co koupíte dětem k Vánocům?

andreikakrausova
23. srp 2013

Já vím, toť předčasná otázka, co koupíte dětem k Vánocům ?
Nám bude 2.5 roků , a přemýšlím co vlastně dostane ?
Má toho spoustu, takže to bude těžké 🙂 Nechám se inspirovat 🙂

mistrulka
24. srp 2013

já už také přemýšlím,mám dceru ta bude mít v říjnu 4 a pak vánoce a syn prvně vánoce a pak v lednu 2 narozeniny,takže si také nechám ráda poradit.Mám takový notýsek kam si zapisuji co by se jim mohlo líbit a když se do něj podívám za pár týdnů tak už mě to nepříjde zas tak dobrý 🙂 a tímto způsobem dojdu k tomu,že jim snad koupíme opravdu jen to co je na chvíli zabaví.
Takže dcera má kočárky,panenky,plastelínu,puzzle-takže už nic takového.Dnes mě napadlo koupit ji už kolo,nebo taneční kobereček (i když nevím jestli na to ještě není malá,nemáte někdo osobní zkušenost?) a ještě mě napadla ta chobotnice od ravensburgu,jinak nevím.Ale musím ještě něco vymyslet pro babičky,nebo jim zas nakoupí panenky.
A kluk,no nevím,říkala jsem si nějaké to dřevěné puzzle s úchyty a ještě mě napadlo nějaké to větší auto s kterým by mohl bagrovat(jak písek tak i sníh)jinak fakt nevím co.
A pro obě bude lego duplo nemocnice a možná lego duplo traktor.

mistrulka
24. srp 2013

http://www.zbozi.cz/vyrobek/teddies-krajeci-ovo... horní nejde zobrazit,tak znovu 😉

kubidan
24. srp 2013

Ahoj, já už mám taky namyšleno
pro 4.letou kolo, brusle a úplně mě nadchly smart games http://www.smartgames.eu/cs/smartgames/day-and-...

a prcek dostane nějaký auto a něco mamince na nervy🙂 http://www.hudebniskolka.cz/rytmicke-sady/52-go...

a pro oba kapsáře k postýlkám

lluciferek
26. srp 2013

Náš malý bude mít v září 2 a půl roku. Taky už hodně věcí má. Nakonec dostane houpačku (ikea) třikolku, ale tu bez madla aby se naučil šlapat. Na balanc už dostal to kolo bez šlapatek. Pak jsem mu koupila 2sady v 1 je to hasičská a stavební sada. No a pak pejska, co chodí, štěká, kňučí atd... Myslím si, že to stačí. Ještě jsem uvažovala nad trampolinou se síti, ale má takovou tu malu s rukojetí a to mu zatím stačí. Navíc v březnu bude mít 3 roky, tak alespo0n máme vymyšlený dárek 🙂