Nebaví ji doma hračky

ela90
9. bře 2018

Maminky poraďte prosím 🙂
Dceru nebaví doma hračky, stále kramuje...zásuvky, skříňky, no kam dostane. Už to ani není objevování, má to prolezlé a stejně ju baví do všeho stále hrabat 😀 Jen pro mě je to někdy náročné, funguje jako lavina, kde se objeví, tak nechá spoušť. Dejte mi prosím tipy, co bavilo vaše děti, jakou měli, nebo mají oblíbenou hru, činnost, hračku v cca 1,5-2 letech. Je mi jasné, že každé dítě je individuální, ale hraček je tolik, že tip na něco osvědčeného mě potěší a snad něco vyberu.

swetlusska
10. bře 2018

Naše dítě má rádo magnety, různý prodlužovačky, dráty, myš od počítače, dálkový na Tv, všechno co má šnůru, dráty, čudlíky. Chodí zapínat a vypínat pračku, dává prádlo do sušičky... Tak ho nechávám si hrát s čím chce a jen ho hlídám. Je spokojený a já vlastně taky. Hračky nechce, chce jen ty domácí věci.

ela90
autor
12. bře 2018

@sasui1 a je to jednorázová záležitost? nebo to chvíli vydrží?

sasui1
13. bře 2018

Dava se to v doze do lednice. Tam to nejakou dobu vydrzi. Tak 6 tydnu. Jak se zacne moc lepit tak ji vyhazujeme 🙂

dvamy
13. bře 2018

Taky doporucuju modelinu v kelimku a mame k tomu sadu vykrajovatek, valecek, nozik. Mame uz od Vanoc a denne i nekolikrat si s tim chce hrat. Ma za mesic 2 roky

victress
13. bře 2018

do vyššího plechu na pečení nasypu mouku, dám jim k tomu plastové nádobíčko, vršky od PET lahví, trochu cizrny, fazolí a mám od nich na hodinu pokoj, takové domácí pískoviště, pak jenom vysaju a je uklizeno...

victress
13. bře 2018

nebo navlékání korálků, tkaniček do bot

victress
13. bře 2018

@sviva úžasný busy board, vždycky jsem to chtěla pro děti, ale než se manžel rozkýval, děti vyrostly...

sviva
13. bře 2018

@victress děkujeme, nás donutilo to, že jsme na to měli už dlooouho nakoupené věci a narozeniny se blížily. upřímně podruhé už bych si to dobře rozmýšlela...těch hodin práce 😨 budiž nám útěchou, že dcera si s tím skutečně docela pravidelně hraje a práce se tedy vyplatila ❤