Opravdu odolné boty i na odrážedlo, máte tip? Značka Keen obstojí?

kukokuko
5. čer 2019

Holky, asi nepochodím, ale zkusím to...Řešíme to nejspíše všechny. Koupíme drahé boty a za pár týdnů můžou letět do koše. Náš dvouleťák má teď celoroční superfity s goretexem za 1600 a nosí je pořád a všude, samozřejmě i na odrážedlo. Byla to asi blbost kupovat takhle drahé, ale přišlo mi lepší koupit jedny dražší kvalitní než několik párů levných bot. Teď budu hledat jen ty s pořádně bytelnou odolnou špičkou, jiné podle mě nemají smysl. Ty plastové návleky se mi dávat nechce, i když možná mi nakonec nic jiného nezbyde. Dost mi doporučují značku Keen, že prý vydrží vše, tak nevím...Už se mi nějak nechce kupovat drahé boty na měsíc max. dva...

kukokuko
autor
27. čer 2019

@konidana
@jaja01k
Holky, máme teda ty Seacamp, ale malýmu z nich hrozně smrdí nohy...Partner to úplně nesnáší, on totiž obecně nesnáší sandály🙂 Prý mu do nich mám dávat aspoň ponožky, když už jsem koupila tak blbé boty no🙂 Neřešíte to taky? A to mají nějakou anti-odor vložku, no nevím

jaja01k
27. čer 2019

@kukokuko Tak to neporadím, my tenhle problém nemáme, ani děti ani já.

konidana
27. čer 2019

@kukokuko nohy nevim ale asi občas smrdí ,hlavne i ty boty, kdyzvto na dovoleny jsou jediny boty co ma týden na sobě.😅 kluk v nich tedy z 90% nosi ponožky. Takže to jsou pak zas vyzivny ty, no. Na den do školy dobrý, za den v lese masakr😅

kukokuko
autor
27. čer 2019

@konidana
Přesně, ty boty fakt smrdí no a z nich pak i ty nožky🙂 Já jsem si myslela, že malým dětem se tohle neděje a ono jo:D Takže nevím, zda koupím i příště..Na druhou stranu sandály s koženou stélkou se budou hůř udržovat a asi to nebude o moc lepší...Takže jsem zase nenašla ideální boty ach jo:D

konidana
27. čer 2019

@kukokuko když je nejhůř hodim je do pračky a pak zas nějakou dobu dobrý. Neprijde mi to tak hrozný na to co ty boty vydrží, a po týdnu nošení na střídačku ve vodě a v prachu by stejně smrděly každý 😅 tyhle se při tom aspoň nerozpadnou, větraj a rychle schnou😉 Bavlněné ponožky do nich. Ponožky v trekovych sandalech mne nepobuřujou, sama je v případě potřeby nosím 😉

konidana
27. čer 2019

@kukokuko kožené sandály mame s mužem, ale pro děti mi to přijde drahý dát 4 tácy za sandály každý rok. A navíc než by je švec ušil tak z nich dítě stejně vyroste🙄

zuzkaasteli
27. čer 2019

Loni jsme meli https://www.sportisimo.cz/loap/lily/59107/,dcerka je opravdu nesetrila,spicky pouziva na odrazedle casto na brzdeni a sezonu vydrzely naprosto bez uhony,takze doporucit muzu,letos mame keen seacamp,uz mesic je rasuje a zatim taky super.. ja bych nezavrhovala ty levne,kdyz nechcete utratit moc,ja byla prijemne prekvapena,loapy jsme mely 2roky.po.sobe a v pohode jsme poslaly dal a porad jsou jako nove