Pískoviště. Od jakého věku?

klokanka31
10. dub 2021

Od jakého věku vaše děti začaly chodit na pískoviště?

merope
11. dub 2021

@janedv Hele, sváteční a hřišťové a tak... všechny jsme měly doma to krásné vymydlené miminko... a já teda opravdu netušila, co z něj bude za rošťáka 😀.

klokanka31
autor
11. dub 2021

@janedv A to já chápu že když pak dítě běhá tak se zašpiní, ale moje ještě nechodí, tak když jdeme na procházku, čistá zůstane 🙂

keksik002
11. dub 2021

@klokanka31 bratr ma deti? Vemte malou na hriste a uvidíte jestli ji to bude bavit.. My meli vyhodu ze syn nikdy nic nestrkal do pusy, ale trocha pisku jeste nikoho nezabila a kdyby hodila, tak zjisti ze to neni uplne sranda a příště to neudělá

klokanka31
autor
11. dub 2021

@keksik002 Právě že nemá, teď má přítelkyni s dětmi, ale už velkými. Takže o dětech do 6 let nemá ani tušení co a jak.
My našli že se dá koupit zdravotně nezávadný písek speciálně pro děti do pískovišť, a naštěstí malá taky (zatím) nic nestrká do pusy. Navíc budu přímo u ní, tak jí nenechám aby se pískem ládovala ☺

keksik002
11. dub 2021

@klokanka31 tak at se zajde podivat v lete na pisek jak se tam na piskovisti placati i mala miminka ;)

nikoulinka
11. dub 2021

U staršího když stabilně seděl. Pak jsme koupil pískoviště rovnou i na zahradu. Takové to menší z Kaufu se stříškou 🙂. Malá se tam pak snažila dostat hodně brzy, určitě ji nebyl ještě ani rok🙂