Sluneční brýle pro skoro 3letého prcka

lejkas
12. dub 2018

Maminky dáte mi prosím tip kde koupit sluneční brýle pro 2,5 letého prcka? Děkuji.

snahnah
12. dub 2018

@lejkas Jestli chceš zaplatit majlant, jdi do optiky. Jinak zkus obchody s oblečením, já kupovala první brýle v CaA za asi 200,-. Byly z pružného materiálu, nešly zlomit. Jinak se dají taky pořídit v Tescu, DM... Jen bacha na materiál. Některé jsou křehoučké, jednou spadnou na zem a prasknout. UV filtry mají všechny 😉

maretavan
12. dub 2018

My jsme zrovna kupovali v Decathlonu pro obě děti.

thalia
13. dub 2018

@snahnah já kupovala v optice za 300, ohebné a nezlomitelné byly taky a rozhodně bych jinde než v optice nekupovala.
A dáváme je hlavně na dovolené, tady v ČR preferuju kloboučky a kšiltovky. Nejsem moc zastáncem slunečních brýlí pro děti.

snahnah
13. dub 2018

@thalia Tak to jsi měla štěstí, pracuju v optice a pod 700,- šly jen výjimečně ve výprodeji. A co se té kvality týče, ať už materiálu obroučky nebo UV filtr (měřila jsem si to), je to opravdu stejné, jen ty z CaA neměly polarizační skla a nebo značku na stranici.

eldrag
13. dub 2018

Dm, maji takové pologumove, holka necele dva roky je miluje, jsou male hezke a levne.

katkatris
14. dub 2018

@snahnah A jsou ty UV filtry dobré? Jako myslím tím, že sice napíšou, že mají UV filtr, ale třeba ho nemají? Jen mě to zajímá, nemám zkušenost s dětskými brýlemi. Děkuji.

marketa11112
14. dub 2018

Ahoj, ja kupovala v dm...nejsou drahe a syn si s nima i hraje..neni mi jich alespon tolik lito..

snahnah
14. dub 2018

Sice starší článek, ale je to tak... https://ekonomika.idnes.cz/vyhovujici-uv-filtr-...