• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chladící vložka do kočárku nebo autosedačky

26. července 2011 
autor
doopravdy to nikdo neznáte a nepoužíváte???
21. črc 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
???
25. črc 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám zkušenost s použítím ovčí kůže do kočárku a byla jsem nadšená. okolí sice na mě zíralo jako na úplnýho cvoka, že miminu v červenci dám do kočárku kožešinu, ale syn byl spokojenej - nepotil se a nebylo mu horko :wink:
25. črc 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to zajímavě,ale upřímně v mém okolí není nikdo kdo by to potřeboval,ani v těch největších vedrech nejsou děcka v kočárku zpocený.
25. črc 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohuzel toto taky neznam a docela by me to zajimalo! Kocarek je tedy v pohode, ale v autosedacce se mi prcek dost poti, uz nekolikrat mel pod hlavickou uplne mokre kolecko :frowning2: a to ho, pokud je teplo, nijak extra nenavlikam a v aute mame klimatizaci, takze je tam prijemne...
26. črc 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja.na81 ahoj, já jsem pořídila toto
http://www.kvalitniautosedacky.cz/zbozi/produkt-517/romer-vlozka-proti-prehrivani-outlast-s-operkou-hlavy.html
a jsem spokojená.
Mají to pro všechny typy sedaček.
My klimu v autě nemáme, takže syn se i s vložkou potí, ale je to mnohem mnohem lepší.
26. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jop diky moc! Zrovna se chystame vybirat a kupovat novou sedacku, tak se po tom hned podivam taky, super!
26. črc 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to vubec neznala a dcera se mi v autosedacce poti silene a slycham to i v okoli ze se mimca poti. Asi to poridim na dlsi autosedacku pac vajicko nam bude uz brzy male
26. črc 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, za mne můžu taky doporučit výrobky Outlast. Máme zavinovačku, potah na autosedačku a budeme pořizovat i vložku do kočárku. Je to termoregulační materiál, v zimě hřeje, v létě chladí. http://www.dita-angel.cz/doplnky-kocarek-autosedacka/povlak-na-autosedacku-outlast/povlak-na-autosedacku-outlast-seda-2
26. črc 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja.na81 není zač :wink: Jak píše lutsousek, ty výrobky outlast jsou perfektní. My měli zavinovačku, pak spací pytel, trička... všechno perfektně funguje - malý se v tom nepotí, ale je krásně teploučký.
26. črc 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naše holky se právě taky potí v autosedačkách,v kočíku je to v pohodě,ale v autě šílenost
díky za další typy :sunglasses:
26. črc 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek