Dětský vozík Thule Chariot CTS CX 1 DISC

texetka
4. dub 2016

Maminky, máte zkušenost s tímto vozíkem , využíváte ho i místo kočárku ? Hledáme vozík za kolo, na běhání, na inliny a do terénu s tím, že by se dal používat i jako klasický kočárek , když budou třeba vozit babičky 🙂
Cena je sice vyšší , ale zase když jsme si zkoušeli různé typy a značky, tak se nám zdál nejkvalitnější , nejstabilnější a nejlehčí ( docela důležité neb jezdím hodně autobusem ) .
Pokud by se našla nějaká maminka, ktreá ho má a uvažuje třeba o prodeji , budu jen ráda za případný kontakt.

kaccistar
4. dub 2016

jednoznačne toto je ten najlepší na trhu. Iný by som ani nezvažovala. 🙂 na bazoši je pár predajných inzerátov.

texetka
autor
4. dub 2016

@kaccistar díky moc. Na bazoš muž asi enkoukal, hledal včera a prý nic 😀 Byli sjem totiž na For Biku a do konce dubna mají 20 % , takže srovnáváme ceny za bazárkový s výslednou cenou s veletržní slevou.
Děkuji.

A myslíš, že se dá používat bez potíží i pro babičky na hojdání ?

kaccistar
4. dub 2016

jeeej a máte nejaký link na tú zľavu? u koho konkrétne? Ja nad ním tiež premýšľam, mala som len požičaný a na for bikes sme sa nedostali, ale chem ho tiež. Asi by som išla do nového s takou zľavou a potom ho predala. Kočárkový set by som možno ani nekupovala, len ten bike set a jogging set a na jogging sete sa dá voziť v podstate ako kočárik. Pre babičky by to asi šlo tiež, ale myslím, že veľké hojdanie to nebude 🙂 ale ako kočár to fakt pôjde. Prípadne kúpiť nejaký echt lacný kočárok pre tento prípad, my máme birtax b-agile plus 4 kolesový a je skvelý a super lacný 🙂

texetka
autor
4. dub 2016

@kaccistar oni tu slevu rozdávali formou kuponku a na každém je jiný kod ☹ Nám ji dal až když jsme se vyptávali konkrétně na daný model atd ... Takže s tímto neporadím ☹ jinak to bylo přímo od dovozce Thule .
Chceme ten jogging set , kolo je již v ceně. Akorát pozor, manžel má pevnou osu na kole a tam se musí koupit ještě adaptér na uchycení.

U babiček tedy ještě uvidím jak si budou s vozíčkem rozumět 🙂

kaccistar
4. dub 2016

aha, tak to nevadí. Už to vidím, že budú aj na výstave for kids a tam sa chystám vo štvrtok, tak si určite pre zľavu zájdem. 🙂 Podľa mňa sa v tom prípade oplatí kúpiť nový a potom predať. Moc tam veľké cenové straty nie sú a budete mať 100% istotu, že je v poriadku. A ja tiež ten jogging set chcem prikúpiť. No a presne, keby to babičkám nešlo, tak fakt, namiesto kolečiek na kočárek by som proste kúpila mini kočárek a je vyriešené 🙂

texetka
autor
4. dub 2016

@kaccistar Asi to tak uděláme, jak píšeš. Cenový rozdíl už tak veliký není a pak se dá prodat za slušné penízky. Jen je hloupé, že ta sleva platí tak krátkou dobu :-/ No, v polovině dubna máme NT screening, tak pak ho koupíme. Snad tím nic nezakřikneme .

kaccistar
4. dub 2016

@texetka určité nezakriknete. 🙂 držím palce! 🙂

texetka
autor
5. dub 2016

@kaccistar nápodobně 🙂 a děkuji

psya
9. dub 2016

@texetka
@kaccistar dobrý den, je sleva pouze na chariot nebo na všechny výrobky thule? potřebujem nosič kol! děkuji ;)

texetka
autor
9. dub 2016

@psya je to na vozíky.

kaccistar
9. dub 2016

Inak ten kód je univerzálny, všetci ho môžu použiť do konca dubna 🙂

teraolli
9. dub 2016

My máme Thule Chariot CX1 se všemi sety a naprostá spokojenost. Už mám druhý model a je to nepřekonatelný kočár do terénu. Jednoznačně doporučuji 😉 .

lat
9. dub 2016

@texetka úplně místo kočárku si ho představit neumím, ale jinak fantastická věc! máme pár týdnů a nemůžeme si s manželem vynachválit, jak za kolo, tak na běhání a na vycházky do terénu, fakt maximální spokojenost. Akorát už tam vozíme půlročního chlapečka, s malým miminkem bych se ale asi přeci jen bála

psya
9. dub 2016

Jste fakt dobrý! !

korin
9. dub 2016

Chariot máme, jako jediný kočár by u nás být nemohl. Nevleze se nám totiž rozložený do výtahu a vozit zvlášť kočár a dítě je pro jednoho člověka dost nepraktické. Je široký, poměřte dveře, kterými budete často projíždět. V mhd zabere hrozně moc místa, pokud byste nepořídili městský set, tak se s vámi už jiný kočár do místa pro kočáry asi nevejde. Oproti klasickému kočárku si v něm nedovedu moc představit přebalování dítěte (jasně, dá se přebalit i na lavičce, v altánu, na karimatce kdekoli). Malé mimčo je upoutané v miminkovníku, bez možnosti se přetáčet, měnit polohu...

Tak jsem ho pohaněla 😀 a musím dodat, že jsme s ním do lesa a vůbec terénu moc spokojení 😉 Pojme spoustu věcí, lehko se ovládá. Používáme zejména ten trekingový set, lyžičky jsme nedokupovali, za kolo nepřipojujem (cyklistice moc neholduju). Podle toho, co nám říkali známí, si s ním zaběžkujete jen stylem "bruslení", jinak vás bouchá do zad. Pokud žijete aktivně, určitě ho využijete, nicméně bych zvážila i koupi hlubokého kočáru třeba z druhé ruky.

lucyp13
10. dub 2016

Máme ho a je naprosto super ale jako kočár si to neumím predstavit...nejde polohovat,v obchode bych neprojela uzsi ulickou,podle me se nevejde ani do užšího výtahu či dveri,prijde mi zkrtaska do města dost nepraktické ale na sport ho milujeme.mame jako vozík za kolo a budeme prikupovat joggingovy set na brusle.

texetka
autor
10. dub 2016

Děkuji všem . Do bytu se bez potíží vejde, je užší než klasický kočárek . Poměřeno.
Ale asi tedy koupíme levný hluboký na bazárku do města a na první týdny s mimčem a vozíček budeme používat až později .