Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Gmini Grand. Jste spokojeni?

pucka08
24. kvě 2020

Prosím jste s ním spokojený děkuji

theuska29
24. kvě 2020

Mám a jsem naprosto spokojená 🙂
Mně naprosto vyhovuje lehkost a hlavně to, že je 2v1 a mohu kdykoliv na cestě změnit korbu do polosedu či sedu.
Jako každý kočárek má své výhody i nevýhody. Takže na jedné straně slýchám, že je kočárek strašný a hned ho někdo vyměnil. Na druhé straně jsou tací, co vymění nějaký drahý kočárek právě za tento.
Sama ho mám jako nový z druhé ruky za 2000 Kč. A za tu cenu mě ani nebude mrzet, když malému přestane vyhovovat.
A přiznám se, že si užívám i cestování, kdy mě občas někdo osloví, že mám nádherný kočárek. A nebo takovou "závist", kdy maminky řeší, jestli už dítě dát do sportovního kočárku (nechce být v korbě, špatně vidí, ale ještě nesedí) a vytáhnout další díl z 3v1. Já si ho v klidu (jak jsem psala) předělám jak potřebuji 🙂

pe_tu_ss_ka
24. kvě 2020

@pucka08 máme jako druhý kočárek na balkón také z druhé ruky za 1500.. Jako hlavní bych ho nechtěla kvůli tomu, jak je těžký při nakládání do auta.. 🙂 jinak venku jsme s jim nejezdili. Také mi vyhovuje, že je 2v1, protože skladovat sportovní část by se nám nechtelo 🙂

pavlinar
24. kvě 2020

Taky mam a jsem spokojena. Hledali jsme skladny do maleho auta a vytahu, levny, lehky. A designove se nam zalibil obema. Za me dobry. Ale fakt, ze jsem spis nenarocna a treba 20k bych za kocarek proste nedala. Zvlada i lehky teren. Mam ho tez z 2. ruky, kdy jim nevyhovoval.na tezsi teren, tak na to fakt neni

zoyee
24. kvě 2020

My teda měli lorda, ale to je podobný. Za mě super, já nechtěla kupovat 3kombinaci. Využila jsem hlavně hlubokou korbu, ač to nevypadá, je veliká a prostorná. Dcera červencová, veliká a v zimě v pohodě s fusakem. Sportovní sezení jsme moc nevyužili, dcera je obr, takže v 9 měsících šla do bm4+. Záleží, na jak dlouho s ním počítáš a jak velký dítě budeš mít. Já věděla, že drobka mít nebudeme a chtěla jsem hlavně kvalitní sporťák, protože s ním pak jezdíš dlouho. U gmini je v sedu kratší zádová opěrka, ale mám známé, které v něm vozí i menší dvouletaky.

ondul
24. kvě 2020

Za mě supr, nachodím s ním hodně, spíše po městě a pevnějších cestách. Ale nijak náročná na to nejsem a všehcny kočáry mi přijdou prašť jak uhoď vlastně :D má to kolečka a dává se do toho dítě, no :D

leniczka23
25. kvě 2020

Mela svagrova a letel z domu..ja bych to nechtela ani zadarmo. Za me je to krap. Latka slaboucka, v terenu strasny a na nase velky deti dost malej. Ta cena tam je dost dost znat. Ale pokud nejsi narocna proc ne.

pucka08
autor
25. kvě 2020

@theuska29 děkuji

pucka08
autor
25. kvě 2020

@zoyee no Emma má 10 kg a 8mes tak se bojím jak dlouho tam bude jinak mám ještě joolz Day a oyster jen se mi prostě líbí a kdyby vyhovoval prodám jeden z mých

theuska29
25. kvě 2020

@pucka08 Když čtu předešlý příspěvek, tak bych kvůli stáří dítka koupila max použitý do 2 tisíc. Od narození vydrží dlouho, ale u staršího bych se obávala, že bude brzy malý.
Na fotce je můj malý, má 7. měsíců, 6645 g a 64 cm. Ať máte představu velikosti ;)

zoyee
25. kvě 2020

@pucka08 u nás v těch cca 8/9 měsících takhle, za chvíli ji couhaly nohy, v roce měla 80 cm a 11,45kg.

pucka08
autor
26. kvě 2020

@zoyee děkuji pořídila jsem ho za 1800 v záruce a zatím tam sedí hezky uvidíme jak dlouho

Sem začni psát odpověď...

Odešli