Golfáček Espiro Active 2011 x Chicco Multiway

camelinka
2. led 2012

Ahojky, máte některý z těchhle kočárků? Nebo i nějakou starší verzi? Jak jste spokojeni? 🙂

camelinka
autor
2. led 2012

nikdo nemá? ☹

martasek
2. led 2012

Ahoj, já mám Chicco Multiway a nedám na něj dopustit, myslím, že v téhle cenové relaci je jeden z nejlepších, jediné co mi vadí a co bych dnes už při výběru golfek zohlednila, je, že nemá spojenou rukojeť, hlavně u druhého dítěte mi to docela vadí, když jednoho držím za ruku a druhý je v kočárku, tak je to ovládání jednou rukou horší, ale to není žádná vada, to má spousta kočárků, takže za sebe doporučuji 😉

camelinka
autor
2. led 2012

@martasek dekuju 😉 ,porad se nemuzu rozhodnout,pripadaj mi takovy odkryty zboku 😅 a slozeny sou vetsi nez ostatni golfiky ☹

mamkamarketa
2. led 2012

@camelinka ahoj, ja te zklamu.
chicco multiway jsem mela. kram nejvetsiho kalibru,pak se mi doslova rozlomily a ja ja stastna je vyhodiila. chtela jsem nove lepsi. po zjisteni,ze espiro je polsky, bylo mi jasny,ze to neni kvalitni. (osobne nemam rada polsky vyrobky) a pry se jim nici desne rychle konstrukce.

takze za me ani multiway ani espiro.
jo a multiwaye jsem po pul roce reklamovala (kolecka se desne sekaly) a v obchode mi rekli,ze tyhle golfky to delaji casto 🙄

camelinka
autor
2. led 2012

@mamkamarketa ahojky,nezklames 😉 ,asi stejne vyhraje to Espiro,ale musim si to hlavne osahat 🙂 😀

anieanne
2. led 2012

Já mám Chicco Liteway, v podstatě totéž, jen jiná kolečka, a nedám na něj dopustit 🙂 Lehký, skladný, a co je super, že je polohovatelný do úplného lehu.

mamkamarketa
2. led 2012

@camelinka nevim jaky mas financni moznosti,ale mas maly dite, radsi bych volila nejaky kvalitnejsi, preci jen je budes mit dlouho

camelinka
autor
2. led 2012

@mamkamarketa no ja ho planuju mit jen na nakupy a vylety,jinak mame sportak Dorjan,takovej tank na ty nase cesty 😀 a ten je bytelny az az ,takze do nej nechci davat nejak moc,protoze v nem bude jen obcas 😉

martasek
2. led 2012

@mamkamarketa tak já teda s nima jezdím už s druhým dítětem a neměla jsem jediný problém, tak si měla možná smůlu, nebo já štěstí 🙂
@camelinka jestli ho plánuješ jen jako druhý kočárek, jak říkáš na nákupy atd, tak to bych se porozhlídla ještě někde jinde, ten Chicco je opravdu větší i po složení, je to něco mezi sporťákem a golfkama, je fajn i do terénu.

mamkamarketa
2. led 2012

@martasek i to je mozny 🙂

camelinka
autor
2. led 2012

@martasek jojo tohle bude jen kdyz pojedem nekam na chvilku,nebo bude narvany auto k prasknuti,protoze ten sportak od dorjanu je silene velkej. Prave ze ten MW je celkem velky no, asi vyhraje ten druhy, nebo objevime jeste nejaky lepsi, hlavne potrebujeme dost vysoko rukojet,takze to bude asi nejdulezitejsi 😅

sirael4
5. led 2012

@camelinka my asi nakonec MW zvolíme a oželim spojenou rukojeť...ale když to chceš jen takhle vyjímečně, nebude lepší něco úplně malého? Jako třeba Peg Pérego PLiko MINI?

camelinka
autor
6. led 2012

@sirael4 to je zas hrozne malicky sustitko 😅

sirael4
6. led 2012

@camelinka je no 😀