Houpací kočárek s pevnými koly, máte zkušenost?

misapet
24. led 2017

Ahojky, máte zkušenosti s klasickými houpacími kočárky s pevnými koly? Jste spokojené? A jakou značku kočárku máte/ jste měli? Děkuji všem🙂

verape
24. led 2017

Na ven mám novější s aretovacími koly, ale na doma mám klasickou houpací Libertu a nemůžu si ji vynachválit. Syn není úplně nejklidnější miminko a v kočáru ho vždy uhoupu. Na ovládání je ale trošku těžší než ten venkovní, hůře se s ním zatáčí.

babuna
24. led 2017

@misapet ahoj mám klasiku - Tako Acoustic a super 🙂 nemůžu si stěžovat 🙂 využívám i volně korbičku jako kolíbku když jsme na chalupě 🙂

kika_21
24. led 2017

@misapet Chicco Polar a nějaké starší Chicco. Na chalupě starou Libertu a Deltim.

martyina
25. led 2017

já mám Roan Marita a super

cikom
25. led 2017

já jsem si našla tady tuto stránku a asi si tady i objednám maxim-kocarky.cz

elib
25. led 2017

Když byl malý v hlubokém kočárku, měla jsem kočárek zn. Inglesina - Sofia https://www.babygoods.cz/Inglesina-Sofia-podvoz...
Bydlíme v podhůří a projela jsem s ním všude. Chválený je i Roan Marita.

konik_mischel
25. led 2017

taky mám tako acoustic a naprostá spokojenost, je skvělý, koupila jsem na základě doporučení kamarádky a šla bych do něj znovu

barchen
25. led 2017

@misapet
Taky mám Inglesina Sofia, je super, novou jsem sehnala ve slevě i s příslušenstvím. Pro letní miminko ideální, jiné maminky už musí používat sporťák (vysledované u lékaře) a malá i s vlněným fusakem se mi pořád vejde i s rezervou. A pokud chce už koukat ven, tak nadzvednu spodek korby (páčkou) a sedí mi v uhlu 45 stupňů. Hodně zvažuji i koupu Inglesiny jako sporťák, akorát asi s jiným podvozkem, ten houpací do sporťáku má pár nevýhod. Ale modely Inglesina od roku 2016 jsou kompatibilní téměř se všemi podvozky a korbičkami, takže teď jenom hledám vhodnou variantu.

vermon
31. led 2017

Máme bebecar styllo class a bomba kočárek. Mám ho i v albu

plksv
31. led 2017

Také jsem měla inglesina Sofia, nejlepší kočár!!!! Sporťák teda už jiný - šla jsem do babyjogger. Vždycky mi šlo o to, aby se dobře skládal do auta. Inglesina je jeden z nejlehčích kočárků.

junkka
31. led 2017

Dokupovali jsme z druhe ruky Roan Maritu za 3 tis, vypadala jak nova a super. Uplne to stacilo.

bonulinka
31. led 2017

Máme Inglesina Magnum a je super stále. Syn se mi tam ve svých 15 m krásně vejde i se zimním fusakem. Když usne, dá se položit až do lehu. Nyní oceňuji i to, že se s ním krásně jezdí ve sněhu.

babuna
1. únor 2017

Dnes odzkoušeno v tomto terénu a paráda 🙂 🙂

misapet
autor
2. únor 2017

@babuna To je super😉 Kočárek je krásný🙂

misapet
autor
16. únor 2017

Tak nakonec ve výběru dva adepti. Který by jste vybrali vy? Čekáme holčičku, ale chceme neutrální barvu protože plánujeme časem další dítko 🙂