Golfky Cybex Callisto. Jste spokojené?

nelar
21. bře 2010

Ahoj holky, máte některá tyto golfky? Jak jste spokojené, jak jsou prostorné? Díky za názory 😉

bodlasek
24. únor 2011

@janulka04: no já bych snesla i jinou barvu....já na černou moc nejsem...i kočárek mám pro kluka červený, ale tohle prostě rozhodli peníze 🙂

beruskanula
24. únor 2011

@janulka04 : kdyz sedy ram, tak cernej kocarek 😵 , elegano 🙂

tak po halo od silver crossu jsme taky koukali, ale skrz jeho hmotnost jsme ho zavrhli-spis uz to je sportak, tze jsme se rozhodli pro callisto..

a kolem 12 by mel byt doma, oleeeeee 😀

janulka04
24. únor 2011

x-@beruskanula uprimne sa tesim s tebou, aj ja chceeeeeeeem!!! 😀
@bodlasek mne sa zase cierna paci, lenze tu nieje v ponuke, tak uvidime, ktoru nakoniec vyberiem.
😉

beruskanula
24. únor 2011

@janulka04 : 😀 😀 my mame cerny kocar a spokojenost 🙂

😀 snad behem dne hodim foto 😀

janulka04
24. únor 2011

@beruskanula ver, ze cely den budem smirovat a nakukat 😀 😀 😀
fotak nabity 😕 😀 ??

a este dotaz..tu preklapaciu striesku ma aj kolekcie 2010? ci len 2011? 😕

beruskanula
24. únor 2011

😀 @janulka04 : 😀 tak slozeno.... i ja technicky antitalent 😀 jsem to zvladla 😀

pokusim se vyfotit, jestli malej usne 😅 , ale myslim, ze hajat nebude, odpo razime pak konecne tento tyden ven...
ale slibuji, dnes se o to pokusim 🙂, fotak jsem dala nabit 😀

moje prozatimni dojmy....super, super, akorat mi prijde, ze je kocar na mne velkej 😅 , ale to budou asi vsechny golfky, jsem prcek 😝 😀 a ta rukojet proste neni polohovacio jako u kocaru, tze jak rekl drahy musim poridit podpatky 😀 😝

ups, ted mne doslo, abysme ses cybexikem vesli do vytahu 😀 😀

ta striska je vymakana 🙂 , krom toho, ze se da vysouvat nahoru a dolu, tak je velka a po rozepnuti zipu skryje skorem celou sedaci cast 🙂 .....

@ikarkulka: a Kajo, nejde uplny leh, je to stejny jako ba tvym callistu a navic ja spocitala taky jen 4polohy 😅

ale priznam se, ze jsem jen slozila, preparkovala a zkusila rychlo letmo polohy 🙂
a ad kola....mela jsem je zafixovany jako mensi a tenci 😀 , tze ani horsiho terenu se nebojim 😀

to samy s briem ..vsichni, to neni moc do terenu a prd 😀 ...zvlada to lesy. polnacky, pisek 🙂 to samy bude pohoda s callistem....se tesim az u nas budem brazdit pisecne nabrezi u Vltavy 🙂 😉

janulka04
24. únor 2011

@beruskanula no supeeeeer, uz sa tesim na fotkecky 😵 😵 😵
a uzite si prechadzku 😉

beruskanula
24. únor 2011

@janulka04 : pokusim se 🙂

a na prochajdu jdem jeste s briem milovanym 🙂 😵 ....

uz chci jaroooo

triowax
24. únor 2011

Ahoj všem

holky prosím není calisto úzké???
Mám ho zamluvený a objednaný (což by se jeste dalo odrict)ale nikde jsem jej nevidela nazivo a na fotkach se mi zda na prostro hodne maly a uzky...

beruskanula
24. únor 2011

omlouvam se za kvalitu....

a ad polohy..drahy napocital 5 😀 , ale opravdu rovny leh to neni a ani by nemohl byt-skrz konstrukci 🙂 je to neco mezi skorolehem a uplnym lehem 😀

beruskanula
24. únor 2011
beruskanula
24. únor 2011

holky, mne se nezobrazuji fotky 😝 , tak nevim, jestli tam vidite i tu treti serii- madlo apod. 😅

jaru30
24. únor 2011

@beruskanula ahoooj 🙂
Tak jsem se vrátila z BC a ještě jednou jsem mrkla na Callisto a ujistila jsem se, nevezmu je 😅
Na mě - prďolu - mají moc vysoký madlo. A to jsem měla podpatky 😀 V létě, až budu běhat jen v žabkách, budu ještě o pár čísel menší, tak to by mě štvaly....
Ale zamilovala jsem do Peg perego pliko mini 😵 Přesně podle mě, krásně se mi drží, jsou lehoučký....jediný co maj na prd je, že se nic nevejde do košíku. Je malej a ještě jsou přes něj křížem takový kovový vzpěry 😒

lucenek
24. únor 2011

@jaru30 jj přesně to mě štvalo u pega taky.....tak šel, přístup do košíku z boku na to moc nejsem...
ale jestli seš prcek jako já 160cm tak lehký golfáče co zvládnou i terén (jako výmoly a pod, ne vyloženě kotary) tak ve stejné váhovce je jane energy, já ho měla prodala, koupila pega, prodala, znova koupila jane, jízdní vlastnosti super 😉 nedaly se srobvnat

@beruskanula tohle je luxusní kombinace barev....bouda super, že jde tak dopředu, stejně jako u PP, ale nemýlím-li se jde totak pouze v případě, že dítko sedí že? Jakmile si lehne není tam dost látky na ten přehrn, či jak bych to nazvala.....

beruskanula
24. únor 2011

@jaru30 : ahojky...
ja jsem taky prcek, prvne mi to madlo prislo taky vysoko, ale ted uz ne-uz jsem si zvykla 😀
no kyztak budu vypadat srandovne, ale na to prdim, dulezity, ze malej bude spokojenej 🙂

hlavne, ze si vybrala...

@lucenek :diky 🙂, jdu zkusit, ale mam pocit, ze i v lehu to jde 🙂 ... mmnt

beruskanula
24. únor 2011

@lucenek nekecala jsem, je jendo, zda je sed, leh nebo mezi.. pze vzdy zadek mas krytej tim previsem s kapsou🙂, tu upevnic dle potreby suchyma zipama zespod av poho 🙂

lucenek
24. únor 2011

@beruskanula tak to je super vychytávka...právě u pega to jde taky k madlu téměř, ale jen v sedu jakmile lehnem nejde...to je fajná věcička
jo a kolik má na šířku?

beruskanula
24. únor 2011

😀 akorat na obrazku na netu melo byt napis na madle tyrkysovej a je hnedej 😝 😀

jinak Jarus, my koukali na PP si 🙂 ...

beruskanula
24. únor 2011

@lucenek : ok, zvednu se a jdu zmerit 😀

beruskanula
24. únor 2011

@triowax ,
@lucenek : zadova operka ma 31,5cm 🙂 na sirku

beruskanula
24. únor 2011

@lucenek : jj, tam je prave ten previs latky s kapsou-da se to srolovat a sepnout suchym zipem, kdyz nechces mit, ale kdyz jde do pololehu, lehu, tak ti kryje ten zadek 🙂

lucenek
24. únor 2011

@beruskanula dík to je stejně širokej jako jane energy, a to vypadá teda širší....a jak se s ním jede? jo a kolik váží..na netu píšou 8kg.....

hehena
24. únor 2011

hlásím se jako spokojená uživatelka Callista 🙂 ho miluju 😀 😵 😵 😵

beruskanula
24. únor 2011

@lucenek : cece, ja ho mma doma odedneska, ale po byte 4+1 se s nim drandi bezvadne 😀
ja ho nevazila

😅 😀 , je fakt lehounkej 🙂

@hehena : to je fajn

hehena
24. únor 2011

@lucenek Jede se s ním báječně... minulej týden prubl Caliisťák venku malý kostky u Anděla a pohoda. zatím ho využíváme hlavně na nákupech, v nákupních centrech, bo tady zrovna bydlíme v ulici, kterou asi vybombardovali nebo co.... 🙂)) tudíž tu zatím jezdím jen se sporťákem... každopádně se mi zdá dobře odpruženej (na golfky), projede kdekterou úzkou uličku. božskej... a to jsem rozmlsaná Teutonií, ale ta mě docela zklamala, že jako sporťák je strašně malá... vnitřní prostor je stejnej jako o Callista, ale se stříškou nehneš, nahoru se posunout nedá a já mám docela velký dítě 🙂)) takže pokud bych chtěla využítk kočár i další zimu, tak mám podle mě smůlu....

beruskanula
24. únor 2011

@hehena : pravda, to jsem zapomnela napsat, bouda je posuvna nahru dolu🙂

hehena
24. únor 2011

jinak chválím řešení celý tý stříšky, zadní kapsu (mám kolekci 2010), prostornej pevnej košík, polohování, i mi vyhovuje ta vejška a to jsem taky malá 167 cm... ta manipulace je fakt výborná...

lucenek
24. únor 2011

@hehena jj díkec...já taky rozmlsaná z GT3 a golfky zklamaly teda PP ale janečko oká.....mě se děsně líbí ty barvy ta tmavě fialová je čananá 😵 😵 😵 😵 a hnědá/tyrkys 😵 😵 😵 😵
učurkávám z těch kombinací, je mi sympatické i ta tukojet spojená, ale méně už kolečka že jsou jednoduché...to je fakt znát že jedou jinak, než dvojité...ale jsou fakt krásné 😵 😵

lucenek
24. únor 2011

@beruskanula se máš takovej kvartýr 😀

hehena
24. únor 2011

@beruskanula jj a v létě bude fakt báječná... člověk nepotřebuje slunečníky, clony, nic...