Golfky Mutsy Easyrider, máte zkušenost?

Ahoj holky, vím, že shánění golfek je nekonečné téma, ale aktuálně řeším nákup golfek a naskytla se výhodná koupě Mutsy Easyrider za 1999,- co se týče bytelného sporťáku, tak máme Teutonii Mistral S, ale chci něco lehounkého do mhd na rychlé přejezdy, nákup, atd...Tenhle kočárek má jenom 7kg a značka je to dobrá..Co myslíte? Mám hranici 2000,- víc do nich investovat nechci..Moc díky za každý názor!
gletnulkaautor
23. dub 2012
jo a jsme s manželem oba dost vysocí (manžel 2m) tak jestli se nebude kopat do zadních koleček...? Ale to asi bude u všech kočárků..🙂
petkula
19. kvě 2012
@gletnulka ahoj, přesně tohle teď taky řeším. Koupila jste je? Taky o nich uvažuji 🙂
petkula
23. kvě 2012
@gletnulka tak už ho máme taky, je skvělý 🙂 Lehounký a i když máme u sporťáku madlo, tak tady ho nijak nepostrádáme. Přijde mi, že má i dost vysoko tu stříšku, takže až malý povyroste, nebude ho bouchat do hlavy. Akorát asi překročíme váhový limit ale s tím se snad počítá 🙂
gletnulkaautor
5. čer 2012
@petkula Tak jak se jezdí🙂?? Já jsem hodně zklamaná, po cca dvou týdnech i upadlo zadní vnitřní kolečko..poslala jsem na reklamaci, kde mi to opravili a za týden to samé na tom samém kolečku...tak to mám znovu na reklamaci, teď mi to dělají na pevno (provrtávají tu osičku a dají mi tam závlačku)...Ono když se podíváš na ty kolečka, tak vlastně vůbec nevidíš, jak jsou uchycená..Ta "čepička" je tam totiž jenom nasunutá a secvaknutá, což mi potvrdii i ti technici, když jsem to posílala na reklamaci podruhé..😞( Jinak jsou super, ale bez koleček se dost blbě jezdí, že..😞 Tak dpoufám, že to byl jenom vadný kus a že vy to budete mít v pohodě!
petkula
5. čer 2012
@gletnulka ajajaj 😞 je fakt, že ta kolečka nevypadají moc festovně, nám teda zatím drží, tak snad ještě vydrží. U druhého kočáru máme zase prasklý plášť, takže teď sháníme náhradní pneumatiku, tak doufám, že golfky vydrží alespoň do té doby 🙂
Já jsem je koupila jen proto, že byly za takovou cenu a když jedeme někam na výlet, tak ať nemusíme tahat velký sporťák. Zatím jím teda dávám celkem zabrat, protože s ním jezdím u rodičů po zahradě, kde není rovný terén, tak se aspoň uvidí, co vydrží 🙂 Měla bych si ale pospíšit s opravou toho druhého kočáru, protože pak nebudu mít žádný...Alespoň že v tom obchodě, kde jsi to kupovala, nedělají problém s reklamací.
gletnulkaautor
30. črc 2012
@petkula Tak aktuální stav, oprava skvěle vyvedená, golfky drží a jezdí skvěle..i tak je ale prodávám a kupujeme Maclareny. Malý má totiž v roce 12kg a skoro 80cm a manžel kope do koleček..🙂)
petkula
30. črc 2012
No, tak my máme v roce stejnou váhu 🙂 Nám zatím golfky drží a jezdí. Tak ať jste s těmi novými spokojení 🙂
jennyska
26. únor 2014
Ahoj @petkula @gletnulka a ostatní maminky 🙂

do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady všechny společně tvoříme, byl vložen nový článek na téma Golfky Mutsy Easyrider http://www.modrykonik.cz/golfky-mutsy-easyrider/ .

Pokud si najdete chviličku a napíšete nám všem své případné zkušenosti s tímto kočárkem, pomůžete další spoustě maminek, které právě po těchto, či nějakých jiných golfkách pokukují a hledají Vaše rady, tipy a doporučení.

Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji, že pomáháte a přeji fajn den!
Jennyska

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all

Začni psát odpověď...

Odešli