• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfky Nuna. Máte zkušenost?

16. září 2014 
Tak jsem je dneska videla na zivo a fakt super. jsou desne lehky a skladny. Takze az Majda povyroste, urcite je poridim (ale asi na stridani se sportakem).
22. srp 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky je chci do autika, abych netahala sporťák třeba na nákupy a vypadaj užasně :slight_smile:
26. srp 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nevíte, jestli se chystá nová kolekce 2012? :wink: díky moc
28. srp 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky:slight_smile:chtěla jsem se zeptat těch co mají Nunu..nevíte náhodou které kočárkové madlo pasuje na nunu?paní s mmb šije ale prý ty měké nejsou moc dobré..:frowning2:(
30. srp 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusinek ahojky, prosím tě, ta přední kolečka nejdou zaaretovat, že? díky :slight_smile:
30. srp 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anitram18 ne nejdou!ale jezdí se s ním skvěle:slight_smile:
30. srp 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abs tady totiž píšou, že fixace je možná :sweat_smile: http://www.cestomat.cz/nuna-pepp-golfovy-kocarek-2011/d-71503/
ale dnes jsem je viděla naživo v obchodě a není tam žádná páčka, nic...tak proto jsem se ptala, díky :wink:
30. srp 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne točí se..ale přispůsobí se jízdě!jela jsem už přes hrboly a velké díry a zvládl to super:slight_smile:
30. srp 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abs jak máš velké děcko? jak se tam vejde? mě furt přijde, že nad hlavičkou už moc nezbývá, aby nezavázel o boudičku :sweat_smile: a nevadí ti, že nejdou polohovat nožičky? s tím madlem, já pokud Nunu koupím, tak pořídím asi aspoň tohle http://www.lilinka.com/produkty/madlo-ke-kocarku-univ/ , ale taky by mě zajímalo, jestli njde i nějaký jiný pultík :wink:
30. srp 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boudičku si můžeš nastavit jak vysoko chceš, teda na staré nuně to tak bylo. :slight_smile:
30. srp 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l no jde to trošku povytáhnout, ale pak je tam už takovej "čudlík" a přes něj to nejde... :sweat_smile: tak nevím...a malej je dloihej, tak se bojím, aby mu to brzo nebylo malý :unamused:
30. srp 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě mám jeden dotaz, do jakého věku vydrží ten zimní fusak? mně přijde dost malej....
30. srp 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anitram18 jak píše abs, kolečka zaaretovat nejdou, ale není třeba, kočárek je fakt perfektně ovladatelný....
kolik malý měří??? Nikolásek má 85cm a zatím tedy v pohodě :wink: a počkej až ti malej začne běhat, madýlko před něj bude zbytečné :wink: , u nás je nastupování a vystupování z kočárku strašně oblíbené :slight_smile:
30. srp 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
syn má roček..a místo tam ještě má.ty nožičky nám nevadí..spinká tam hezky..fusák origoš nemáme,máme svůj tak nevím!
30. srp 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek díky :slight_smile: Filda má teď v 9měsících cca 77cm...s tím madýlkem máš pravdu :wink: ale asi jen pro ten pocit zpočátku...
30. srp 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anitram18 tak to je dlouhán, náš malej měl 74cm na roce :slight_smile: , tak to je jasné, že pro tvůj pocit je to super :wink: a sundat jde vždycky :slight_smile:
30. srp 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek jo, je dlouhán po tátovi :slight_smile: tak nevím, kam a jak rychle poroste :confused: musím to vše promyslet, možná počkám až na jaro, v zimě toho stejně moc s golfkama asi nenajezdím...a třeba bude i nová kolekce :wink:
30. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anitram18 :slight_smile: jo to jsem si taky myslela, že budeme mít dlouhána, když oba máme kolem 180cm... uvidíš, třeba nakonec objevíš nějaký jiný :wink:
30. srp 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek když on je fakt boží :dizzy_face: MM má 193cm :wink: no uvidíme....
30. srp 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím jaký používáte zimní fusak u Nuny?díky
8. zář 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mám na prodej měsíc používané NUNY 2011 barva lékořice.Kupovala jsem je jen kvůli místu v kufru na dovču v ČR.Kdyby jste měla některá zájem ,tak IP.Originál krabice a záruka. :wink:
11. zář 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte někdo ten slunečník od Nuny, je potřeba na Pepp???
8. led 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,máte někdo do Nuny fusak lodger?Vleze tam vůbec? díky
14. led 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem také narazila na tyto golfky kolekce 2011 málo ježděné barva sand příležitostně používán
součástí slída na kočárek, moskitéra, slunečník, nánožník pc- 4300,- po slevě 3100,- tak ráda uvítám Vaše nové ohlasy, bydlíme na vesnici a kočárek bych měla když pojedu do města k dr nebo tak...malá bude mít v březnu rok.... :wink: :wink:
1. únor 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagis podívej se na diskuzi na emimino, tam mají holky dávané fotky s tímto fusakem, taky budeme kupovat nunu a mám lodger bunker :wink:
1. únor 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luceka Díky-hned na to mrknu :slight_smile:Malá má 14.měsíců tak jestli je taky dost velký pro ni.
1. únor 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, zda maji dostatecne dlouhou zadovou operku? Nekde jsem slysela, ze je kratka a ze vetsi deti maji hlavicku skoro az za krajem. (Nase holky jsou velke, takze toho bych se rada vyvarovala). Jinak teda stale uvazuju o koupi.....diky moc :wink:
22. únor 2012 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud postrádáte madlo k těmto golfáčkům, najdete ho v mém obchůdku s vychytávkami. :slight_smile:

Opravdu je opěrka docela krátká, s maminkami jsme kočárek prozkoumaly důkladně. Pro velké děti už se nehodí.
10. bře 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,

tak pridama aktualni zkusenost s golkama.

Reklamovala jsem je, nebot po 2 mesicich jezdeni (ne nijak intenzivniho a vetsinou v nakupnich centrech) se strasne spatne odbrzdovaly. A vyjadreni? Golfky se musi alespon 2x do roka rozebrat a detailne vycistit a promazat (jak pry stoji v navodu - uprimne, necetla jsem ho cely do podorbna). Golfky byly k reklamaci dodany ve spinavem a zanedbanem stavu. HAHA. To jsem je teda sprchovala, aby nebyly teda spinavy. Uznavam, ze potah jsem nesundavala a neprala, ale v tom jsem zavadu neuvadela (navic boudicka sundat a vyprat nejde). Nikdo snad neceka, ze kdyz mam rocni dite, ktere v golfkach ji, ze budou nablejskany.
Takze ty jejich blby kecy at si nechaji. Je zajimavy, ze jiny kocarky, co jsem kdy mela, zadny problem s brzdou nemely nikdy a to jsem je teda rozhodne detailne nerozebirala. A na to teda fakt nemam cas.

Mate s tim nejakou zkusenost, neblbnula vam brzda?

A k delce - my je asi budeme muset po prazdninach dat pryc, protoze Majde uz je operka kratka a kdyz spi, ma hlavicku polozenou na te latce, co patri k boudicce:frowning2: Takze rozhodne mi neprijde, ze by byly do 3 let.
25. črc 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to jen mětský kočarek nebo zvládne i trošku terénu?
15. lis 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek