Golfky - podle čeho je vybírat?

zelenaesmolda
21. dub 2019

Dobry den,
poradite mi prosim podle ceho vybrat golfky?
Mala ma rok,zatim nechodi,zacala teprv sedet tak premyslim na kratsi prejezdy nebo na dovolene nad koupi golfacu.Na co si dat pozor pri vyberu a odkdy vase deti pouzivaly golfky?
Dekuji 🙂

xxx3d
21. dub 2019

Ahoj,
nám se golfky vyhnuly 🙂 malej od doby co začal chodit, tak chtěl chodit, takže... no a teď už je to prostě passé, má skoro 22m, ale když jsem vybírala, tak s ohledem k použití, využití a chtěla jsem, aby měly větší kola a to mi vycházelo jen u jednoho typu kočárku Chicco, ovšem typu, který už se nevyrábí, ale občas se objeví z druhé ruky.
Následně mi došlo, že bychom si moc nepomohly co do skladnosti, myslím do auta, i do MHD, jsou to větší golfky. Pokud bych je měla mít jen tak do města, na lehčí přejezdy mezi zastávkami, chtěla bych, aby měli polohování, když by si dítě chtělo zdřímnout, tak aby mohlo, aby tam byl nějaký košík s nějakou nosností, ne jen na jednu formičku a potom taky nějaká stříška, když hodně svítí sluníčko, nebo třeba foukne vítr, aby byly skladné, do kufru, aby byly lehké a vyšlo mi, že by byl nejlepší lehký sporťák, takže ti v tomhle moc neporadím. 🙂

kejt29
21. dub 2019

@xxx3d souhlasim, ony golfky dost casto vazi vic, nez lehci sportak. Hodne popularni je valco, splnuje dost pozadavku a je lehky.

zelenaesmolda
autor
21. dub 2019

@kejt29
fakt?to by me nenapadlo,ze budou golfky tezsi nez sportak.

kejt29
21. dub 2019

@zelenaesmolda ja kdysi chtela, jenze se apojenou rukojeti at muzu ridit jednou rukou. A bezna vaha byla kolem 8kg a vic. Navic dost z nich se sklada do velke nudle. Valco snap4 ma tusim 5,5 kg a cwnove je taky fajn 😉

badyr
21. dub 2019

@zelenaesmolda cca dva měsíce zpátky jsem koupila Cam Compass a jsem strašně spokojená. Malý zatím také nechodí, kočárek je lehký, skladný, dobře se ovládá, složený se dá vozit i jako kufr.

zelenaesmolda
autor
21. dub 2019

@kejt29 to me taky u tech golfek odrazuje,ze nemaji spojenou rukojet.mrknu na to valco ale to je klasicky sportak ne?

kejt29
21. dub 2019

@zelenaesmolda nebo koukni na baby monsters kuki, ten se da vzit i na zada, recenze ale neznam...

fifina86
21. dub 2019

Chtela jsem spojene madlo a ne destnikove skladani a mam Baby jogger Zip a muzu doporucit.

zelenaesmolda
autor
21. dub 2019

@kejt29
tak na zadech ho fakt tahat nebudu :D
koukala jsem na to valco a vypada zajimave akorat me trosku stve,ze je to tuctovy kocar,ma ho kazda druha mamina 🙂

zelenaesmolda
autor
21. dub 2019

@fifina86 diky za tip,nema to moc male kolecka?podle obrazku to tak vypada

fifina86
21. dub 2019

@zelenaesmolda nejsou mala, to asi zkresluje. Pripadne ti zmerim prumer ;)

kejt29
21. dub 2019

@zelenaesmolda ideal je nekde vyzkouset, zkus treba Babyplace, tam by mohli mit vyber... 😉

zelenaesmolda
autor
21. dub 2019

@fifina86
dik,to nemusis,na strankach pisou 14cm tak si pak pujdu zmerit kola ja u sveho pro srovnani :D

kejt29
21. dub 2019

@zelenaesmolda tak je oblibeny, zas se da koupit za slusne penize. Daji se koupit i limitky s odlisnou striskou nebo nechat usit a uz nebude tak tuctovy.

eviicka
21. dub 2019

Měla jsem hlavní požadavek spojenou rukojeť. Další pak výška madla, polohování do lehu, prostorný košík a větší stříšku. Sháněla jsem bazarové, takže jsem pak brala co bylo. Vyšlo to na Petite Mars Easy a jsem nadšená. I když se to nezdá na dovolené nám projel i hodně přírodní terény, velikostně ideální, jedinou chybičkou je, že nejde sejmout potah. Ale už jsem ho venku "prala" a šlo to dobře.

zelenaesmolda
autor
21. dub 2019

https://www.mothercare.com/baby-buggies-and-str...
co rikate na tohle?vaha necele 4kg ale zase ty kolecka mi prijdou ponekud male...

zelenaesmolda
autor
21. dub 2019

@kejt29
koukam ted na golface na mothercare a ono mi mozna vyjde levneji privest si golfky z UK :D

vendes
21. dub 2019

Co Moon Jet nebo Jet-R? Parametry podobné jako Valco, ale neokoukaný.

zelenaesmolda
autor
21. dub 2019

@vendes mrknu,diky

kejt29
21. dub 2019

@zelenaesmolda jsou do 15kg, tak aby neco vydrzely, podlefotky mi prijdou takove chatrne, ale zkusenost nemam...

zelenaesmolda
autor
21. dub 2019

@kejt29
jak jsem se na to divala tak vetsina je do 15kg,stejne to urcite uveze vic nez pisou...

kejt29
21. dub 2019

@zelenaesmolda baby monsters kuki ma nosnost 22kg a Valco 20kg. Moon jsem nekoukala...

zelenaesmolda
autor
21. dub 2019

@kejt29 no az bude mit mala 20kg tak ja uz ji neuvezu :D

kejt29
22. dub 2019
zelenaesmolda
autor
22. dub 2019

@kejt29
no fakt,vzdyt spolu s kocarem by vazila tolik co ja :D